Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-05-2016, 11:23   #61
Grafix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-08-2015
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2004
Postów: 3
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi Common Rail jeśli już cię dopadnie to tylko na oryginalnych częściach i nadanie nowego kodu to podstawa. Jak serwis robi na zamiennikach to trzeba się liczyć z tym, za trzy dni mogą być z powrotem do naprawy, a to koszty. Polecany jest często Bosch Diesel Service [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] u nich tylko robią na oryginalnych częściach. A i zawsze sprawdzajcie pompę czy nie opiłkuje bo to zabójca dla wtrysków i całego układu wtryskowego.


Ostatnio edytowane przez Grafix ; 10-05-2016 o 11:40
Grafix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2016, 08:33   #62
MarekKier88
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Ja tam jestem bardzo zadowolony z regeneracji wtryskiwaczy w PRO-DIESEL do mojego Audii.. Usługa wykonana prawidłowo bez żadnych problemów.. Ja z czystym sumieniem polecam PRO-DIESEL i Pana Bartka..
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2016, 11:14   #63
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

...i mając Audi specjalnie zarejestrowałeś sie na forum Forda aby nam to napisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reklama,reklama,pranie mózgu już od rana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2016, 06:40   #64
supermisiek1
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 15-08-2010
Skąd: Wrocław
Model: MONDEO
Silnik: 2.0 TDCi 130KM, GHIA DENSO
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Cytat:
Napisał Grafix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Regeneracja wtryskiwaczy Delphi Common Rail jeśli już cię dopadnie to tylko na oryginalnych częściach i nadanie nowego kodu to podstawa. Jak serwis robi na zamiennikach to trzeba się liczyć z tym, za trzy dni mogą być z powrotem do naprawy, a to koszty. Polecany jest często Bosch Diesel Service [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] u nich tylko robią na oryginalnych częściach. A i zawsze sprawdzajcie pompę czy nie opiłkuje bo to zabójca dla wtrysków i całego układu wtryskowego.
Oj jakie bzdury piszesz. Od razu widać że jesteś pracownikiem tej firmy. Według twojej wypowiedzi żaden inny serwis nie regeneruje wtryskiwaczy na oryginalnych częściach. Musieli Ci nieźle nameszać w tej pustej głowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
supermisiek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2017, 00:17   #65
radoslaw.lesko
ford::amateur
 
Imię: radosław
Zarejestrowany: 25-02-2014
Skąd: wrocław
Model: ford focus mk2 fl
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Witam, jeśli mogę coś powiedzieć na temat firmy C-Tronik z zernik to mam mieszane uczucia. Mam focusa 2 fl 2.0tdci 136 ps i w 2014 usuwałem tam filtr FAPa z tym ze cały czasz informowali mnie ze będzie to robione przez mechaniczne usunięcie i zmiana w programie wraz z mapa, co się okazało jak w tym roku chciałem zrobić wirusa w s-performance, dziwili się ze mam wycięty FAP ponieważ nie ma żadnej zmiany w sofcie. Niby wszystko działa ale czuje nie smak do tej firmy bo nie byli ze mną szczerzy. Fakt jest taki ze do tej pory nie znalazłem dobrych specow jeśli chodzi o system wtryskowy forda we Wrocławiu.
radoslaw.lesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2017, 15:38   #66
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Cytat:
Napisał radoslaw.lesko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby wszystko działa ale czuje nie smak do tej firmy bo nie byli ze mną szczerzy.
Nie Ty pierwszy. Raczej o nich dobrych opinii na forum nie widziałem
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 14:18   #67
KAISER
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Cytat:
Napisał MarekKier88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam jestem bardzo zadowolony z regeneracji wtryskiwaczy w PRO-DIESEL do mojego Audii.. Usługa wykonana prawidłowo bez żadnych problemów.. Ja z czystym sumieniem polecam PRO-DIESEL i Pana Bartka..
Powiedz swojemu koledze Bartusiowi, że od czasu jak mi spier***ł wtryski w Avensis i wziął za to pieniądze to 5 lat minęło. Minie kolejne 5 lat i też będę to złodziejstwo i chamstwo pamiętał.
Miałem jeden padnięty wtrysk. Chodziły wtedy jakoś za 1400-1600 zł/szt. nowe.
Mogłem wymienić ten jeden i mieć spokój. Wierzyć mi się nie chce, że można sobie z oszukiwania ludzi zrobić sposób na życie i zarabianie pieniędzy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
wtryskiwacze


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.