Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2018, 15:36   #91
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

aluzja co do tego "jedyny" była celowa i przemyślana. Jak za pewnie większość z Was kojarzy wpisy typu " łamiąca wiadomość " , "dla jasności wystarczy ,że nas jest trzech" itd . No i ta aluzja celowa jest nieprawdziwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jak obstawialiśmy przyniesie skutek w postaci "ataku" takiego czy innego . @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie pobieram niczego z tamtego forum ani żadnego innego co dotyczy S2 .

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 08:19   #92
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Ok, czyli wynika z tego, że w zasadzie każdy testujący ma swój własny pomysł na instalację mirrorlinka, navitela, videoplayer itd. Czyli postronna osoba czytająca to forum, widząc informację, że ktoś coś takiego ma, może przypuszczać, że skutki bądź efekty instalacji moga zależeć od tego kto to robi, jakiego oprogramowania i z jakiego źródła używa. Czyli w sumie trudno o jedną konkretną informację co to wszystko jest warte i jakie są ewentualnie ograniczenia. To że ktoś po testach ma jakieś wnioski, wcale nie oznacza, że będzie tak samo jeśli w drugim końcu Polski. Równie dobrze inny rodak, może bystrzejszy od Rosjanina, znalazł inne rozwiązanie - mające podobne efekty (w sumie to nawet nie wiadomo kto jest właścicielem pomysłu i pewnie będzie trudno go zidentyfikować, każdy może powiedzieć że ja to wymyśliłem). I tylko tyle. Kwestie etyczne to zupełnie inny temat - sprawa jakże indywidualna.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 08:52
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 09:03   #93
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Równie dobrze inny rodak, może bystrzejszy od Rosjanina, znalazł inne rozwiązanie - mające podobne efekty (w sumie to nawet nie wiadomo kto jest właścicielem pomysłu i pewnie będzie trudno go zidentyfikować, każdy może powiedzieć że ja to wymyśliłem)...
Mówiąc krótko - coś słabo dedukujesz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma żadnych innych "pomysłów" i "rodaków mądrzejszych od Rosjanina". Nie ma żadnych "różnych rozwiązań".
Są tylko pakiety opracowane przez Rosjanina i instalowane przez "pomysłowych" Rodaków... Jest jeden dokładnie identyfikowalny autor i właściciel pomysłu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Instaluję legalnie kupione od Rosjanina pakiety i mogę Ci udowodnić, że wszystkie inne pokazane na tym forum instalacje są identyczne.
A że Rosjanin dostał swoje wynagrodzenie od "pomysłowych" jedynie za te, które posłużyły do zrozumienia "co i jak", to już inna historia.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-12-2018 o 09:06
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 10:02   #94
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Są tylko pakiety opracowane przez Rosjanina i instalowane przez "pomysłowych" Rodaków... Jest jeden dokładnie identyfikowalny autor i właściciel pomysłu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli jesteś 100% pewny, że on jest autorem - to sprawa prosta. Ale wątpię aby mógł (chciał?) to udowodnić. Ale jakie to ma znaczenie - "nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka","kto jest bez winy niech pierwszy podniesie kamień...", itd.? Dlatego nie mieszam w to kwestii etycznych. Skoro jest rozwiązanie (choćby jedno) to nic nie stoi na przeszkodzie aby było drugie, Najważniejsze, że nieważne gdzie się zainstaluje to efekt będzie taki sam - a instalacji nie da się zepsuć. A takie było pytanie - i to zapewne ucieszy potencjalnych odbiorców, wahających się z tych czy innnych wzgledów

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 10:17
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 10:24   #95
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,029
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Dlatego nie mieszam w to kwestii etycznych. ...
Nic więc w tym dziwnego, że od Rosjanina zmuszony jestem kupować przez Słowację, bo "Polaków nie obsługujemy"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opinia o nas stosowana do akceptowanych tutaj zasad...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 10:47   #96
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Ogólnie nie wypowiadam sie w kwestia etycznych innych osób, a szczególnie nie uogólniam tego na bliźnich i poziom całego społeczeństwa. Ja np. osobiście uważam za nieetyczne korzystanie z serwisów na witrynach .org do prowadzenia działalności gospodarczej przynoszącej korzyści komercyjnej. Dlatego, mimo że kilka osób pytało mnie na priv czy mogę im coś tam aktywować forscanem (wiedza ogólnodostępna), nigdy się na to nie zgodziłem. Ale też nie przeszkadza mi to że inni wykorzystują to w celach odniesienia korzyści finansowych. Znam osoby, które za naganne uważają sama kwestię modyfikacji lub uczestniczenia w procesie modyfikacji czyjegoś oprogramowania bez wiedzy autora. Koniec końców, efekt takiej modyfikacji wpływa na wizerunek właściciela oryginalnego oprogramowania, a nie tego który je modyfikuje (nawet jeśli jest właścicielem tej modyfikacji), zwłaszcza jeśli modyfikacja pozostaje anonimowa (prawa IP, przez analogię do modyfikacji np. projektu architektonicznego). Jak powiedziałem pozostawiam to do indywidualnej oceny etycznej każdej z osób. I nawet nie próbuję "podnosić kamienia". Ale doceniam i jestem wdzięczny jeśli mi ktoś coś podpowie i pomoże zrobić dla własnych potrzeb i satysfakcji. A kwestie etyczne pozostawiam ocenie autorytetów moralnych. Tak rozumię istotę tego forum.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 11:03
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 11:15   #97
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Z twoich postów można wywnioskować ze wszyscy ktorzy kombinują z patchami znalezionymi w necie są oszustami, złodziejami i są beee bo sami tego nie stworzyli ale tobie wyjątkowo można podpodpowiedzieć co sciagnąć i jak zrobić aby działało bo ty na tym nie zarabiasz 😊 Jednym słowem chorągiewka, jak zawieje tak leci.....
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 12:02   #98
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z twoich postów można wywnioskować ze wszyscy ktorzy kombinują z patchami znalezionymi w necie są oszustami, złodziejami i są beee bo sami tego nie stworzyli ale tobie wyjątkowo można podpodpowiedzieć co sciagnąć i jak zrobić aby działało bo ty na tym nie zarabiasz �� Jednym słowem chorągiewka, jak zawieje tak leci.....
Wnioskuj co chcesz - Twoja sprawa. Ale zwróć uwagę, że w żadnym moim poście nie odniosłem się do żadnej z osób personalnie i bardzo proszę nie wpisuj swoich wniosków w moje usta , szczególnie używając słów typu "oszust" pod adresem trzeciej osoby bo sam się pod tym podpisujesz. I czytaj ze zrozumieniem

"Znam osoby, które za naganne uważają"

Nie musi być wyjątkowo podpowiedziane mnie, jeszce większą przyjemności mi sprawi jak ktoś to opisze dokładnie do wiadomości wszystkich.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 12:06
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 12:10   #99
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ktoś to opisze dokładnie do wiadomości wszystkich.
Ta i zstąpią różowe słonie. To jest kasa i nikt nie zrezygnuje.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 12:15   #100
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta i zstąpią różowe słonie. To jest kasa i nikt nie zrezygnuje.
To nie jest mój problem. W każdym razie jak ktoś się do mnie zwróci to mu chętnie powiem co i jak trzeba zrobić - ot taka filantropia. A czy ktoś to zrobi to inna sprawa.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 12:20
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.