Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-06-2018, 13:22   #21
andy65b
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-11-2016
Skąd: pomorskie
Model: Kuga
Silnik: 2,0 140
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

Nie jestem znawcą tematu, ale podzielę się tym co mnie spotkało wczoraj. Nigdy do tej pory tak nie miałem, ale wczoraj po wyjściu z samochodu nastąpiło właśnie samozamknięcie!! po kilkunastu sekundach, zdziwiony powtarzałem kilkunastokrotnie i działało. Dziś niestety już nieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dodam ze testowałem z kluczykiem w dłoni jak i z kluczykiem odłożonym, zamknięcie następowało ciągle. Przed zauważeniem tego uzupełniałem płyn do szyb, być może jest jakaś kombinacja przycisków na pilocie? nie wiem, ale wiem że wczoraj samozamknięcie działało, dziś już nie.

andy65b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 21:09   #22
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

Cytat:
Napisał andy65b Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ale wiem że wczoraj samozamknięcie działało, dziś już nie.
Wczoraj byłeś trzeźwy a dziś już nie... Albo odwrotnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 21:12   #23
andy65b
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-11-2016
Skąd: pomorskie
Model: Kuga
Silnik: 2,0 140
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

CóżGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. można na to "zganić" niestety i wczoraj i dziś byłem i jestem trzeźwyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec czuję że wiedza nasza jest "nijaka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale może dodam.. że wtedy była otwarta "maska" przedziału silnika.. tedi_k.. myślę że jesteś na forum postrzeganym jako człowiek który ma ogromna wiedze ..ale wybacz.. pisze szczerze.. jutro sprawdzę forscanem czy może mam jakieś błędy..pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez andy65b ; 21-06-2018 o 21:19
andy65b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 21:18   #24
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

Cytat:
Napisał andy65b Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...wiec czuję że wiedza nasza jest "nijaka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyja "wasza"?
Przyjmij do wiadomości, iż nie ma opcji samozamykania innej niż po otwarciu centrala z pilota i BEZ OTWIERANIA JAKICHKOLWIEK DRZWI odczekania ok. 40sek. Tylko w takiej sytuacji następuje ponowne samoczynne zaryglowanie drzwi. Jest to o tyle logiczne, że "otwarłeś drzwi "przypadkowo", nie mając zamiaru wsiadać do auta i auto w takiej sytuacji nie może pozostać otwarte" i samo się zamyka po ok. 40 sek. czekania na Twój ruch...
Opisane wyraźnie w instrukcji obsługi samochodu.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 21:29   #25
andy65b
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-11-2016
Skąd: pomorskie
Model: Kuga
Silnik: 2,0 140
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

napisałem "nasza" czyli moja miedzy innymi w odpowiedzi na pierwsze pytanie... dziękuję za odpowiedź...bo poniekąd to jest "jakieś" automatyczne zamykanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andy65b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 21:45   #26
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

Cytat:
Napisał andy65b Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..."jakieś" ...
Tak podejrzewałem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kto by tam sobie życie komplikował zaglądaniem do instrukcji obsługi...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-06-2018 o 23:09
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2018, 22:51   #27
andy65b
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-11-2016
Skąd: pomorskie
Model: Kuga
Silnik: 2,0 140
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Automatyczne zamykanie samochodu.

Uprościłeś to bardzo..ale muszę przyznać ze masz racjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do instrukcji...jednak człowiek uczy się na błędach.. ale uznają bezdyskusyjnie twoją wiedzę ... pozdrawiam i uważam ją za bezcenną

Ostatnio edytowane przez andy65b ; 21-06-2018 o 22:57
andy65b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 10:30   #28
siaku
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 02-10-2012
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Model: FORD KUGA
Silnik: 2,0 TDI
Rocznik: 2011
Postów: 9
Domyślnie Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy

Witam ,Sorki że pytam odnośnie tak odległego czasowo tematu , czy obecnie ktoś może pomóc w uruchomieniu ryglowania drzwi przy ruszaniu w Kuga automatycznie ? Mieszkam w pobliżu Łodzi . może ktoś coś podpowie, lub gdzie się udać z tym tematem ? Byłbym wdzięczny
siaku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 10:59   #29
mateush1977
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-06-2008
Model: Kuga mk3, Ecosport FL
Silnik: 1.5, 1.0
Rocznik: 2021, 2020
Postów: 99
Domyślnie Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy

W elemconfig można nawet ustawić przy jakiej prędkości mają się blokować drzwi...
mateush1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 19:35   #30
adam_sky
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-01-2020
Skąd: łódzkie
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 8
Domyślnie Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy

Cytat:
Napisał siaku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ,Sorki że pytam odnośnie tak odległego czasowo tematu , czy obecnie ktoś może pomóc w uruchomieniu ryglowania drzwi przy ruszaniu w Kuga automatycznie ? Mieszkam w pobliżu Łodzi . może ktoś coś podpowie, lub gdzie się udać z tym tematem ? Byłbym wdzięczny


Jak nie masz kabelka to mozesz podjechac do mnie z kompem to ci uzycze kabelek na czas zabawy. Forscan powinien tez to ogarnac. Mieszkam pod lodzia kierunek wschod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
adam_sky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.