Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2016, 17:19   #1
tomy29
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Piekary Śląskie
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2,8 V6
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Nieszczelne podciśnienie - gdzie podpiąć wolny przewód?

Witam,
Na początku napisze, że jestem świeżak na forum ..... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. proszę o wyrozumialość.
Kupiłem Forda Galaxy 1999r 2,8 V6 od samego poczatku mam nawiew tylko na szybe. Powymieniałem wszelkie elementy gumowe podciśnienia i dalej nic ... dzisiaj zauważyłem, ze przewód plastikowy nie jest nigdzie podpięty i pewnie w tym tkwi problem / ten który trzymam ok 1 m długości / wychodzi on z trójnika .... tylko nie wiem gdzie go podpiąć. Jeśli ktoś ma taki egzemplarz prosze o pomoc.
poniżej zdjęcia.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20160305_174238.jpg (91.8 KB, 90 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez tomy29 ; 06-03-2016 o 08:19
tomy29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2016, 18:17   #2
darekmaciekford
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-04-2010
Skąd: Lublin
Model: ford mondeo; ford galaxy
Silnik: 1.8 B+G; 2.8 B+G
Rocznik: 1993; 1996
Postów: 27
Domyślnie Odp: Nieszczelne podciśnienie

Nie miałem takiego problemu. Musisz dokładnie obejrzeć wszystkie przewody podciśnieniowe. Musi być jakiś króciec od którego odłączył się ten cienki przewód. Sorry tylko tyle mogę pomóc
darekmaciekford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2018, 16:11   #3
eb290856
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Skwierzyna
Model: Galaxy MK1
Silnik: 1.9 tdi 110
Rocznik: 2000
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nieszczelne podciśnienie - gdzie podpiąć wolny przewód?

Podepnę się pod stary temat żeby nie zakładać nowego... Silnik co prawda inny ale temat pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pacjent to świeżo kupiony Galaxy 2000r 1.9TDI 110KM. Problem z utratą mocy czasem przy 120 a czasem już przy 90. Wężyki od N75 posprawdzane, podłączone, szczelne. Ale mam jeden wężyk i za huhu nie wiem gdzie go podłączyć. Miejsce zaznaczone na czerwono obok czujnika ciśnienia.
Błąd odczytany to 17958 - Ciśnienie doładowania
P1550 - 35-10 - różnica w regulacji - Sporadyczny
Logi postaram się zrobić jak tylko gdzieś podłącze ten przewód...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
eb290856 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 22:44   #4
rodxynek
ford::advanced
 
Avatar rodxynek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-01-2013
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Model: S-max / Sharan
Silnik: 2,0 tdci / 1,8t
Rocznik: 2007 / 2001
Postów: 319
Domyślnie Odp: Nieszczelne podciśnienie - gdzie podpiąć wolny przewód?

Cytat:
Napisał tomy29 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Na początku napisze, że jestem świeżak na forum ..... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. proszę o wyrozumialość.
Kupiłem Forda Galaxy 1999r 2,8 V6 od samego poczatku mam nawiew tylko na szybe. Powymieniałem wszelkie elementy gumowe podciśnienia i dalej nic ... dzisiaj zauważyłem, ze przewód plastikowy nie jest nigdzie podpięty i pewnie w tym tkwi problem / ten który trzymam ok 1 m długości / wychodzi on z trójnika .... tylko nie wiem gdzie go podpiąć. Jeśli ktoś ma taki egzemplarz prosze o pomoc.
poniżej zdjęcia.


Climatronic, czy manualna klima? Jeżeli manualna, to spadło cięgno. Jeżeli climatronic, to padł silnik sterujący klapami, bądź przewody zasilające, bądź sterownik klimy (panel).

Sprawdź z tym (13 - górny lewy róg idzie chyba do sterowania klapą recyrkulacji):
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez rodxynek ; 20-03-2018 o 22:49
rodxynek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 14:57   #5
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Nieszczelne podciśnienie - gdzie podpiąć wolny przewód?

Cytat:
Napisał eb290856 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Logi postaram się zrobić jak tylko gdzieś podłącze ten przewód...
wężyk fi 4 leci do sterownika silnika (ECU), tez siedzi za licznikiem.
w sterowniku jest czujnik ciśneinia doładowania.

w samym sterowniku jest łącznik miedzy króćcem i czujnikiem, u wszystkich od pęka, wymień przy okazji jak kompa wyjmiesz.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.