Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-08-2019, 08:12   #851
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał jarekfxsilver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Syncowiczow :-) jestem pare dni po instalacji Sync 3 w swoim ff mk3st przedlift wersja UE. Po mekach z uruchomieniem AA wreszcie wsio mi ladnie dziala, wina byl telefon i zla aplikacja. Pytanie moje z innej bedzki, czy idzie w google maps tego lektora przyciszyc? Nie wylaczyc tylko przyciszyc? W co to u licha wejsc, w opcjach google maps jest tylko wylaczenie go i cos tam jeszcze.
U mnie w mondku działa to tak że w momencie gdy lektor czyta komunikat (i tylko w tej chwili) pokrętłem od regulacji głośności lub przyciskami od głośności na kierownicy zmieniam siłę jego głosu (jest na to naprawdę tylko chwila Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) ale działa to w ten sposób - na ekranie pojawia się wtedy ikonka od poziomu głośności komunikatów.

miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 09:32   #852
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Po zmianach w AA oraz częściej "jeżdżę" na tej aplikacji. Nareszcie mogę słuchać ulubionych stacji radiowych z całego świata. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko bezprzewodowego łączenia. Przy krótkich odcinkach drogi, przyłączanie co chwilę fona do kabla jest mocno irytujące. Miejmy nadzieję, że bezprzewodowe używanie będzie kiedyś możliwe.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 10:15   #853
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Będzie możliwe, do jakiegoś czasu trwają prace nad połączeniem po WiFi, nowy Passat ma to podobno obsługiwać, ale nie liczyłbym na to, aby dodali taką funkcję w obecnych Sync3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja już się przyzwyczaiłem i automatycznie podpinam telefon.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 10:25   #854
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał mayor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie możliwe, do jakiegoś czasu trwają prace nad połączeniem po WiFi, nowy Passat ma to podobno obsługiwać, ale nie liczyłbym na to, aby dodali taką funkcję w obecnych Sync3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja już się przyzwyczaiłem i automatycznie podpinam telefon.
Myślisz, że to sprawa sprzętowa? Fordpass łączy się bezprzewodowo, może więc i w AA też tak będzie..
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 13:24   #855
jerry2006
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-10-2017
Model: FIESTA
Silnik: 1,25
Rocznik: 2013/2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nareszcie mogę słuchać ulubionych stacji radiowych z całego świata.
Zaczynam używać właśnie AA ale tylko mapy narazie. Jak tych stacji słuchać?
jerry2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 13:27   #856
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał jerry2006 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaczynam używać właśnie AA ale tylko mapy narazie. Jak tych stacji słuchać?
Najpierw aplikacja, ja używam Simple Radio i dobrze działa. Tam wybierasz stacje. Działa mi także Audials.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 13:30   #857
jerry2006
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-10-2017
Model: FIESTA
Silnik: 1,25
Rocznik: 2013/2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

To inne pytanie. W telefonie w ustawieniach AA jest skrót "Aplikacje na AA" i jak tam wejdę to pokazuje jakies propozycje. Znalazłem tam Hangouts i myślałem że jak to wybiorę to doda się ta aplikacja do wyboru na SYNC 3 ale tak się nie dzieje.

Ostatnio edytowane przez jerry2006 ; 24-08-2019 o 13:34
jerry2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 13:53   #858
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Mi też nie wszystkie aplikacje "wchodzą". Niektóre, dopiero po chwili po zainstalowaniu pokazują się w AA. Nie wiem dlaczego tak się dzieje
Oczywiście aplikację należy zainstalować w fonie
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 19:03   #859
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Hangout działa o tyle, że dostaniesz powiadomienie o wiadomości i przeczyta Ci tą wiadomość jak będziesz chciał, tak samo jak WhatsApp, można też zdefiniowac standardowe odpowiedzi albo podyktować odpowiedź. Nie pojawi się to jako aplikacja na liście, bo AA nie pozwoli tego włączyć na dużym ekranie.

Nowa AA teraz nawet jak za długo mieszasz np. w Spotify, to wyświetla komunikat aby patrzeć na drogę i blokuje dostep na kilka sekund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2019, 19:40   #860
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał mayor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nowa AA teraz nawet jak za długo mieszasz np. w Spotify, to wyświetla komunikat aby patrzeć na drogę i blokuje dostep na kilka sekund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poprzednie AA robiło to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pojawiał się komunikat że zablokowano dotyk i żeby używać poleceń głosowych (w Spotify np przy ręcznym przeglądaniu playlisty podczas odtwarzania)
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.