Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-07-2018, 08:42   #1
didotom
ford::beginner
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 27-03-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus ST 2015
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie ford fusion 2.7 V6 do oceny

Jak oceniacie uszkodenia?
2017r 18k km
v6 2.7 - 330ps

jestem zainteresowany zakupem, handlarz pewnie sprzedać nie może ze względu na szkodę jakie miało auto, całkiem łatwo odnaleźć zdjęcia można ,

już 20k opuścił, podłużnice tył pewnie częściowo miał uszkodzone,

jak widzi wam się ta szkoda?

VIN: 3FA6P0VP2HR272160
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg fusion v6.jpg (99.8 KB, 291 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 01.jpg (95.2 KB, 174 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 02.jpg (90.5 KB, 153 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 05.jpg (76.1 KB, 168 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 04.jpg (92.8 KB, 146 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez didotom ; 17-07-2018 o 11:14
didotom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:13   #2
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

dla mnie to już zbyt poważny strzał.. jak trzeba ruszać podłużnice itp to już zbyt duże uszkodzenia.. da się znaleźć mniej rozwalone i takie bym Ci polecał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chcesz jeździć autem, w którym elementy KONSTRUKCYJNE zostały naruszone ?
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:13   #3
tico0
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-11-2016
Model: Kuga mk2
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 55
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Mało tych zdjęć, kwestia tego czy boisz się takich aut czy nie i ewentualnych problemów związanych z tą szkodą. Samo uderzenie nie jest mocno złe Na moje oko aby, to było dobrze zrobione to minimum ćwiartka+bagażnik powinny być wstawione nowe no i kwestia jak to było zrobione, dobrze czy tanio?. Nie mam nic przeciwko autom po małej przygodzie, ale kupił bym je tylko po oględzinach przed naprawą, bo jak kiepsko zrobione to ruda po max 3 latach zacznie wychodzić.
tico0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:14   #4
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Ruda jak ruda ale w razie dzwona nie chciał bym żeby mi du...pa odpadła.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:16   #5
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

daj sobie z nim spokój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:27   #6
tico0
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-11-2016
Model: Kuga mk2
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 55
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ruda jak ruda ale w razie dzwona nie chciał bym żeby mi du...pa odpadła.
Dla tego napisałem że trzeba by widzieć jak przebiegała naprawa, na szybko czy zgodnie z sztuką - jeśli tak no nie będzie problemów z odpadaniem tyłu i tym podobnym historią.

ps. kocham wypowiedzi typu kolegi "gibaj"
tico0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 09:35   #7
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

nie ma za co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam swoje zdanie na ten temat
po co kupować rozbity złom i go naprawiać skoro można kupić całe auto
twoja sprawa
dla mnie to możesz jeździć autem złożonym z 3 części jak ci to nie przeszkadza
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2018, 10:40   #8
didotom
ford::beginner
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 27-03-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus ST 2015
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Nie boję się takich aut, ale faktycznie musiałbym widzieć jak to naprawione było, nowe v6 ecooboost będzie w EU za rok premiera i ma kosztować ok 200k, teraz wersja VIgnale z słabszym silnikiem kosztuje ok 150k


trzeba liczyć się z tym, że była szkoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kupując o połowę taniej

dla mnie najważniejsze, aby 4 śladów nie robił, niski przebieg oznacza ze nie jest wyeksploatowany, (wolę taki niż kręcony licznik z EU po wypadku, bez opcji sprawdzenia historii)

wstawiana była raczej dupa tylko, Z tego co kojarzę podłużnice są łączone na dupie a nie spawane, więc jak wspawali dupe i nie prostowali podłużnic tylko wymienili na nowe albo w oryginale z innego złoma, a pozostała część nie była ruszona to nie przeszkadza mi to, no nic podjadę pooglądać choć pewnie nic nie zobaczę znając zycie, a z naprawy pewnie koleś nie ma fotek. Chce wymienić mojego ST focusa na coś większego rodzinnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moj tez miał szkode i świadomie kupowałem co prawda tylko u mnie pas był walnięty zderzak maska lampy urwane miały uchyty tylko.

tu link do większej ilości fotek
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump:
Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dla mnie to już zbyt poważny strzał.. jak trzeba ruszać podłużnice itp to już zbyt duże uszkodzenia.. da się znaleźć mniej rozwalone i takie bym Ci polecał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chcesz jeździć autem, w którym elementy KONSTRUKCYJNE zostały naruszone ?
Problem w tym, że nie da się znaleźć z tym silnikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
było niedawno trochę drożej z dużą navi ale poszedł
to jedyny sprawny w tej chwili w Polsce na ogłszeniach z 2.7l V6 335PS.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez didotom ; 13-07-2018 o 11:04
didotom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2018, 18:51   #9
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,160
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Jeśli dobrze zrozumiałem " to jedyny sprawny w PL w ogłoszeniach " to ten z pierwszego postu ? Jeżeli tak to mocno zastanawiam się jak można kupić samochód od typa który w ogłoszeniu pisze bezwypadkowy . Jeżeli tak wygląda bezwypadkowy samochód to tylko pogratulować dobrego humoru. Osobiście nie ryzykowałbym 124 tyś na to auto, ale z drugiej strony jest ryzyko-jest zabawaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ciekawe czy napęd na tył nie dostał też po tyłku i działa bez problemu.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2018, 10:02   #10
didotom
ford::beginner
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 27-03-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus ST 2015
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: ford fusion 2.7 V6 do oceny

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli dobrze zrozumiałem " to jedyny sprawny w PL w ogłoszeniach " to ten z pierwszego postu ? Jeżeli tak to mocno zastanawiam się jak można kupić samochód od typa który w ogłoszeniu pisze bezwypadkowy . Jeżeli tak wygląda bezwypadkowy samochód to tylko pogratulować dobrego humoru. Osobiście nie ryzykowałbym 124 tyś na to auto, ale z drugiej strony jest ryzyko-jest zabawaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ciekawe czy napęd na tył nie dostał też po tyłku i działa bez problemu.
to akurat nie te ogłoszenie, to był przykład

oryginale ogłoszenie jest tutaj

jak sam widzisz sporo taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

na dziś dzień, to jedyny z tym silnikiem na sprzedaż.
didotom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.