Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2010, 15:38   #41
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Polecana myjnia ręczna w Kielcach? bo muszę swoje cudo domyć ze smaruGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli ktoś odwiedził i poleca to skorzystam chętnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I zima nie odpuszcza niestetyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrowionka dla Wszystkich

Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2010, 17:49   #42
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał Żabka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecana myjnia ręczna w Kielcach? bo muszę swoje cudo domyć ze smaruGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli ktoś odwiedził i poleca to skorzystam chętnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I zima nie odpuszcza niestetyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrowionka dla Wszystkich
Linkoln na ulicy Chodkiewicza ja tam zawsze myję i nigdy nie miałem problemów.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 14:24   #43
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziękuję. Skoro temat jest tu o wszystkim więc zapytam co sądzicie o pracy w Kielcach i naszym kochanym województwie? Jesteście zadowoleni? Podobno świętokrzyskie i śląskie to dwa najbiedniejszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i największy problem ze znalezieniem pracy jest właśnie w tych rejonachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 14:47   #44
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Ja w tym temacie ci nie pomogę, po prostu nie wiem, ale słyszałem że nie jest trudno znaleźć jakąś kolwiek pracę, ale najlepiej jak masz znajomości, bo ponoć tak najszybciej ją można zdobyć. Ja jestem za granicą i jestem do tyłu z zatrudnieniem w Świętokrzyskim
Znalazłaś tą myjnie?
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 15:14   #45
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Wiem gdzie to jest,łatwy dojazd, w piątek się tam wybiorę. Jeszcze trochę i chyba zmienię miejsce zamieszkaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo tu naprawdę tragedia się robi, strach pomyśleć co za parę lat będzie, bo ja tu akurat nie mam żadnych znajomości, ale puki co za młoda jestem żeby się tym zamartwiać, raz się żyjeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 15:21   #46
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

I tak trzymaj.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 09:18   #47
robdemolka
ford::advanced
 
Avatar robdemolka
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 14-03-2008
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Model: FORD GALAXY GHIA
Silnik: 1.9 TDI 115 KM
Rocznik: 2001
Postów: 204
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Witam wszystkichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.oriętujecie się może gdzie w Kielcach jest wmiare dobry i przyzwoite ma ceny tapicer samochodowy,potrzebuje naprawić peknięcia tapicerki skórzanej na przednich fotelach,pare adresów z netu mam ale moze gdzieś ktos z was był lub obiło mu się o uszy zawsze warto zapytać
__________________
Pozdrawiam Robert
robdemolka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 20:20   #48
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Chciałbym ci pomóc lecz nie słyszałem o kimś takim, może któryś z kolegów miał do czynienia z tapicerem.
Wiesz gdzie jest myjnia samochodowa LINKOLN na ul Chodkiewicza u nich możesz zapytać może mają namiary.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 06:54   #49
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Wczoraj już miałem małą nadzieję że zima nam troszkę odpuści, no ale jak widać za oknem chyba wcale tak łatwo nie odejdzie od nas w tym rokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 09:14   #50
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał robdemolka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.oriętujecie się może gdzie w Kielcach jest wmiare dobry i przyzwoite ma ceny tapicer samochodowy,potrzebuje naprawić peknięcia tapicerki skórzanej na przednich fotelach,pare adresów z netu mam ale moze gdzieś ktos z was był lub obiło mu się o uszy zawsze warto zapytać
Tapicer nawet niedrogi jest na ul. Koziej, numeru nie pamiętam ale to mała uliczka przy rynku więc znajdziesz bez problemu. naprawa dwóch bardzo mocno zniszczonych foteli w hondzie to koszt 800zł, a tyle zwykle biorą za obszycie jednegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.