Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-10-2009, 18:38   #1
hlaskower
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-03-2009
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Będzie Focus II
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 3
Question Sterowanie głosem - zmiana języka.

Witam,

Posiadam Focusa II sprowadzonego z hiszpani, samochód wyposażony jest w moduł sterowania głosem systemem audio (CD 6000). Niestety sterowanie głosem urzywa nieludzkiego dla mnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. języka hiszpańskiego. Dzwoniłem dziś do ASO Forda (Auto-Boss) z pytaniem czy mogą zmienić język na np. angielski, niestety odpowiedzieli mi że nie mają takiej możliwości. Nie orientujecie się czy da się to jednak gdzieś przeprogramować?

hlaskower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2009, 10:08   #2
jasiu66
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2009
Skąd: Mazury
Model: s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Sterowanie głosem - zmiana języka.

Cytat:
Napisał hlaskower Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Posiadam Focusa II sprowadzonego z hiszpani, samochód wyposażony jest w moduł sterowania głosem systemem audio (CD 6000). Niestety sterowanie głosem urzywa nieludzkiego dla mnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. języka hiszpańskiego. Dzwoniłem dziś do ASO Forda (Auto-Boss) z pytaniem czy mogą zmienić język na np. angielski, niestety odpowiedzieli mi że nie mają takiej możliwości. Nie orientujecie się czy da się to jednak gdzieś przeprogramować?
Witam.
Mam ten sam problem.... lecz mnie panowie z serwisów (BIG z Gdańska, i serwis z Waw-wy - nie pamietam który) zapraszali na zmianę języka. Koszt ok 250 zł. Do wyboru angielski, niemiecki, francuski ...
jasiu66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2009, 18:05   #3
piotras.w
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-11-2007
Model: Mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1999
Postów: 220
Domyślnie Odp: Sterowanie głosem - zmiana języka.

Z tego co pamiętam to trzeba wymienić moduł od sterowania głosem ( nie ma dostępnego języka polskiego).
piotras.w jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2018, 17:43   #4
pulkownik
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 01-08-2016
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Focus
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 17
Domyślnie Odp: Sterowanie głosem - zmiana języka.

Nie wiem czy ktoś jeszcze bawi się w zmianę modułu sterowania głosem, ale chciałbym się dowiedzieć gdzie on jest umiejscowiony i jaki mam wybrać żebym mógł wydawać komendy w języku angielskim - obecnie mam hiszpański.
Dodam jeszcze że nie mogę zresetować tego modułu - zarówno przez FORScan'a jak i ELMConfig'a.

Mój moduł sterowania głosem:
SRM - Speech Recognition Module
Part number: 4M5T-19G488-CS
Strategy : 5M5T-14C350-BD
Calibration: 5M5T-14C351-CB
Software version: 2005-11-25

Audio:
ACM - Audio Control Module
Part number: 6S61-18C815-AF
Software version: v2
pulkownik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.