Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-06-2006, 06:24   #1
smotek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Postów: 5
Domyślnie schemat instalacji elektrycznej do fiesty 1.1, 1.3 z 92r.

Witam. potrzebuję dokładnego i czytelnego schematu instalacji elektrycznej do fiesty 1.1, u mnie jest wymieniony silnik na 1.3. Ściągałem z udostępnionych materiałów "sam naprawiam Fiesta 90-96", ale tam jakość skana jest dla mnie niewystarczająca. Jeśli ktoś miałby tą książkę, lub jakąś inną i mógłby mi zeskanować w powiększeniu (np. 1 strona na 2 arkusze) to byłbym bardzo wdzięczny. W tej książce o której pisałem są to strony 184,185 i 187. Pozdrawiam i z góry bardzo dziekuję za pomoc.

smotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2006, 07:11   #2
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

smotek, nie mam tej ksiązki, ale podpowiedx mi czego dotycza(jakich elementów) te strony, to cos poszukam i podesle w bdobrej jakości.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2006, 09:58   #3
smotek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Postów: 5
Domyślnie

Byłby bardzo wdzięczny. Strony te zawierają podstawowe schematy instalacji elektrycznej do Fiesty. 184 to wyposażenie elektryczne, a 185 schemat instalacji elektrycznej. Na 187 jest schemat do silników 1,4 1,6 i 1,8, więc ta strona nie jest mi szczególnie potrzebna. rozchodzi się o te dwie pierwsze. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie i jakbyś coś miał to mój mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Jakbyś potrzebował jeszcze jakichś dodatkowych informacji to pisz, postaram się jeszcze sprecyzować co potrzebuję (wogóle rozchodzi się o to że raz idzie prąd, a raz nie i na świecy jest iskra, auto odpala, potem gaśnie i już iskry nie ma i prąd nie idzie - niestety nie jestem zbyt wielkim orłem w dziedzinie samochodówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki
smotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2006, 18:25   #4
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał smotek
Strony te zawierają podstawowe schematy instalacji elektrycznej do Fiesty. 184 to wyposażenie elektryczne, a 185 schemat instalacji elektrycznej
Wow, to ponad setka stron. Musisz sprecyzować dokładniej.


Cytat:
Napisał smotek
raz nie i na świecy jest iskra, auto odpala, potem gaśnie i już iskry nie ma i prąd nie idzie -
Sprawdź czy jest napiecie na cewce w momencie gdy nie ma iskry.

Cos z zasilaniem masz kłopot.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2006, 20:11   #5
smotek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Postów: 5
Domyślnie

Ok, sprawdzę, jak tylko będę coś wiedział to napiszę. Dzieki za pomoc

[ Dodano: 2006-06-18, 14:31 ]
Witam, to znowu ja :fcp1 Napięcie na cewce jest. A z tymi schematami to byłby mi potrzebny schemat elektryczny modułu i taki ogólny rysunek schematu elektrycznego, który pokazuje ogólnie całą instalecję elektryczną. Jeśli mógłbyś mi podać swojego maila to przesłałbym Ci te rysunki które ja mam (te niezbyt wyraźne) to może wtedy wiedziałbyś lepiej o Co mi chodzi. Przepraszam za brak precyzji w wypowiedziach i "motanie" ale tak to jest jak laik krąży od elektryka do forum i powtarza jednemu co od drugiego się dowieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W każdym razie jeszcze raz dzięki za chęć pomocy i jakbyś się zgodził żeby Ci podesłać te moje rysunki to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
smotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2006, 06:22   #6
jackrzec
ford::advanced
 
Avatar jackrzec
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 01-03-2006
Skąd: Stargard
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2011
Postów: 209
Domyślnie

Może czujnik położenia wału odmawia posłuszeństwa? Sprawdź czy wtyczka przy nim dobrze siedzi na miejscu i czy styki nie zaśniedziały. Znajduje się on nad rozrusznikiem przy łączeniu silnika ze skrzynią - taka nie wielka czarna kostka.
__________________
Ford Fiesta Mk7`12 Silnik:1.25/82KM
Ford Focus Mk3`11 Silnik:1.6/150KM
FiestaKlubPolska
jackrzec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 10:18   #7
smotek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Postów: 5
Domyślnie

Dzięki za radę. niestety wtyczka była sprawdzana i wyglądała raczej ok. Także to raczej nie to. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
smotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 10:52   #8
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

smotek, a odpowiesz na e-mail, który wysłałem pare dni temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 15:29   #9
smotek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2006
Postów: 5
Domyślnie

Witam Slawko, przepraszam najmocniej ale nie odczytałem Twojego maila. Już Ci wysłałem te schematy w załączniku i napisałem dokładnie czemu nie odpisałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze raz sorki i wielkie dzięki. Pozdrawiam
smotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2007, 07:42   #10
drjanusz
ford::average
 
Avatar drjanusz
 
Zarejestrowany: 01-09-2006
Skąd: Rumianek
Model: Fiesta mk4 Flair
Silnik: 1,3
Rocznik: 1996
Postów: 131
Domyślnie

Podepne się do tego wątku bo szukam schematu od Fiestynki 1.1l.rp 94
Mam kłopot z silnikiem nawiewu raz chodzi raz nie :fcp24 a zbliża się lato i może być gorąco jak w :fcp27 Na razie sprawdziłem przełącznik -sprawny ,dalej nie szukałem bo dostać się do silnika nawiewu to horror :fcp16

[ Dodano: 2007-05-20, 11:01 ]
Odświeżam temat to naprawde pilne :fcp11
__________________
Dawno,Dawno temu 126p(9szt)
potem125p,
potem Dacia1310,
Ford nr.1 to Essi XR3i
Nr.2 Fiesta 1,1C
Nr.3 Fiesta 1,3CLX
Do kompletu dokupiłem Essiego mkV 1,6EFI
drjanusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.