Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=57107)

zbyszek-z 20-12-2008 17:30

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Witam :fcp1 I co działa wszystko :fcp12 Pozdrawiam :fcp1

eng 21-12-2008 12:48

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
3 załącznik(i)
Witam. Wszystko działa jak należy. Klima kierunki temperatura sila nawiewu awaryjne oraz podgrzewania szyb.Zaznaczam że nie zmieniałem dolnej obudowy skrzyni biegów. Jest z tym sporo pracy i wiąże się to z wiekszymi sporo kosztami. Zmieniłem natomiast samą gałke na po liftową. Oczywiście po liftowe mondki mają inne gałki (nie potrzeba podnosić lewarka do góry żeby wrzucić wsteczny) dlatego też misiałem ją nieco zmodyfikować. Oto końcowy efekt.

Zawika 21-12-2008 14:03

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Oooooooo k.............. :fcp7 :fcp23 .Wygląda wspaniale.
:fcp29 jesteś WIELKI. Zrobione wspaniale.
W razie , ...jakby co, ...pomożesz :fcp3 :fcp9 .

eng 21-12-2008 19:59

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Dzięki Zawika. Dużo pracy dużo kasy ale działa ;) Oczywiście pomogę jeśli się zdecydujesz. Po to właśnie jest to forum prawda :) Pozdrawiam i dzięki wszystkim co pomogli ;) Uznanie dla Jarka, RECONDO oraz Oligo za kompletne SCHEMATY.

RECONDO 21-12-2008 20:15

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Brawo - świetny efekt! Witaj więc w gronie posiadaczy niefabrycznych konsol FL :fcp4

zbyszek-z 22-12-2008 15:30

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Witam. Gratuluję. Podpinałeś tak jak na tym schemacie co jest wcześniej czy masz jakiś inny schemat i czy pamiętasz może numer panelu. Pozdrawiam Zbyszek :fcp1

RECONDO 22-12-2008 17:27

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Cytat:

Napisał zbyszek-z
Witam :fcp1 mam z 2001 roku i żeby awaryjne działały to muszę trzymać,:fcp18 a w panelu tak jak pisałem jak dam nawiew na nogi to dmucha też na szybę, przy jednej kresce ogrzewanie grzeje dobrze dopiero na HI a od 23-28 stopni muszę dać na większą prędkość żeby trochę grzało, :fcp25 nie da się wyregulować aby normalnie grzało i dlatego założyłem znowu starszy panel :fcp25 bo przynajmniej normalnie działa :fcp1 Jakbyś miał inny schemat to daj znać może będzie lepiej :fcp29 Pozdrawiam :fcp26

Miałem tak samo - całą zmianę instalacji z manuala przed FL na DENSO po FL zrobił mi docento :fcp1 ale musiałem wymienić moduł GEM by światła awaryjne działały prawidłowo (docento powiedział iż nie ma innej możliwości).

eng 22-12-2008 18:53

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Zbyszku używałem tego samego schematu. Okazało się jedynie, że mam niesprawny poprzedni panel. Tzn "trochę" działał. Dlatego trzeba sprawdzać dokładnie co się kupuje. Poprzedni panel nie działał w pełni bo po prostu gdzieś był jakiś widocznie kondensatorek upalony w miejscu z kolei niewidocznym. Do tej pory nie wiem który. Nowy panel podpiałem wg schematu jedyna różnica to dodanie plusa na białą wtyczkę. Możliwe Zbyszku, że to już Twój 3 panel który nie działa ew rzeczywiście Mondki z 2001 roku mają inne moduł GEM. Co ciekawe mam auto przed FL a awaryjne działają mi normalnie :fcp1

admor 25-12-2008 18:20

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Cytat:

Napisał eng
Oczywiście pomogę jeśli się zdecydujesz. Po to właśnie jest to forum prawda :)

to Panie eng powiedz mi jak podpiąć awaryjne i ogrzewanie bo nie wiem :fcp13

eng 26-12-2008 21:38

Re: [MK3] Schemat podłączenia klimatronika po lifcie?
 
Brawo Adam BRAWO. hehe ok ten czlowiek pomógł mi bardzo podczas tej podmiany konsoli przed liftem na po lifcie hehe...aha on ma Golfa 3:P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.