Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] czy to pompa paliwa?? Proszę o radę (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87354)

berek1903 28-07-2011 20:32

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
koledzy przyłanczam sie do tematu (chociaz był juz dawno dawno temu ruszany ale mysle ze odpowiecie) własnie mnie ta sama sytuacja spotkała piszecie o pompce pomocniczej paliwa tylko gdzie ja znalesc jak otwieram tylnie siedzisko mam gumowa zaslepke i tu pod nia jest własnie jakas pompka czy to ona??to jest ta pomocnicza?? prosze o szybką odpowiedz gdyz autko narazie nieuruchomione

mondeo mk3 2.0 TDDI 115KM

LKmatt 28-07-2011 21:22

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
pomocnicza pompka jest koło prawego tylnego koła tak to wygląda [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], temat bardzo popularny zauważyłem, pełno postów jest w tym temacie, pozdro

berek1903 29-07-2011 19:31

pytanko po ile kupowaliscie takie pompki pomocnicze nawet jakis zamiennik? prosze o orientacyjne ceny z góry dziekuje

pozdrawiam
Przemek

to jest numer pompki pomocniczej która zdemontowałem 1S7U 9350 AA wiec pytanko czy miał ktos ten sam numer i kupił zamiennik na allegro znalazłem 1 pompke która ma mój numer kosztuje 179zł niewiem czy warto ja kupowac link do strony [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

koledzy a jak mam pompke na wierzchu to jak moge ja sprawdzic czy buczy czy ma jakas reakcje wogóle??

motorek26 02-08-2011 22:50

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
podłącz do niej zasilanie i napewno usłyszysz czy pracuje czy nie

berek1903 03-08-2011 08:01

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
dzisiaj wziołem 2 kabelki i podłączyłem na pompke + i - oraz do akumulatora zadnej reakcji ,zamieniłem przewody na odwrot i tez nic nie słychac

motorek26 04-08-2011 21:01

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
wiec pompka nie działa

berek1903 05-08-2011 07:34

no zamówiłem wczoraj zamiennik z allegro mysle ze kolejna przygoda sie zakonczy:)

pompka przyszła ,zamontowałem wszystko teraz ok:) byłem pytac znajomego jak juz zrobiłem mondeusza ile by kosztowała usługa powiedział ze jakies 150zł naszczescie mamy te forum i kupe kasy mozna zaoszczedzic:)

motorek26 06-08-2011 23:29

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
po to tutaj jesteśmy aby sobie pomagać :)

kobra321 17-08-2011 20:00

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
Witam
i jak ta pompka po 179 zl ? wartą ją brać ?

toomekk6 10-01-2012 17:14

Odp: czy to pompa paliwa?? Proszę o radę
 
To i ja podepnę się pod temat.
Mianowicie mam problem ciężkiego odpalania.
Auto po ok 7 godzinach postoju na podwórku przy 1 stopniu, przy drugim odpaleniu ( pierwsze odpaliłem i po chwili zgasiłem, będzie widać na filmiku) Troszku cichy film, ale jak się zrobi głośniej to już w 8 sek. da się coś usłyszeć. Normalnie gdy auto jest zimne i temp do ok 0 stopni odpala po 3-4 obrotach wału, gry jest ciepło na podwórku np latem potrzebuje prawie zawsze 3 obrotów wału. Gdy są duże temp na minusie to czasami potrzeba trzech prób aby uruchomić.. Nie ma różnicy między rozruchem zimnego a ciepłego, może minimalna. Autko mam od 1.5 roku, cały czas odpalało tak samo.
Aku wymienione przez tamtą zimą, świeczki też. Świeczki sprawdzone, każda ma ok 9.2A, prąd dochodzi. Nie mam takich problemów jak przerywanie/gaśnięcie czy coś w tym stylu. Czasami jak odpalam ciepły silnik to na początek przez jakieś 2-4 sekundy trzyma 400 obrotów a potem wchodzi na normalne ale to bardzo żadko się zdaża, ale zdarza.. Nie świeci się żadna kontrolka, żadnych błędów. Co to może być? Czy ten typ tak ma?
Filmik
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam, Tomek:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.