Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=144674)

zabieniecpl 08-01-2012 20:34

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
Heko a może masz jakis namiar na firme która zrobi mi te regenerację konkretnie, a może lepiej kupić uzywany wtrysk z auta o małym przebiegu (np. za granicą). Z tego co wnioskuje to kiedyś cena za regeneracje była sporo nizsza niż teraz, ale to wszystko zależy od ceny części.

heko 08-01-2012 20:46

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
...skąd jesteś (warto uzupełnić profil na forum)
...używka to już totalna loteria
...cena 250...400zł. nigdy nie obejmowała wymiany części, często było to tylko czyszczenia w myjce ultradźwiekowej, w najlepszym układzie wymiana zaworka ...albo końcówki

zabieniecpl 08-01-2012 21:13

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
Garwolin - mazowieckie

heko 08-01-2012 21:28

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
no to Ci nie pomogę, popytaj u Mazowszaków :) ...do mnie wpadnij jak się uporasz z problemem...zrobimy mu power jak należy :P

Pinki 09-01-2012 13:15

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
Cytat:

Napisał zabieniecpl (Post 1763111)
wreszcie odzyskało swoją dawną moc....

jak lał wtrysk auto mogło być mocniejsze

agnes206 09-08-2012 14:43

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
Witam,

Mam do gruntownej regeneracji (wymiana końcówek i zaworków) cztery wtryski Delphi EJBR02201Z.Czy możecie polecić kogoś z Krakowa lub okolic kto się tym zajmuje w rozsądnych cenach przy zachowaniu wysokiej jakości usługi?

Będę wdzięczna za jakieś sugestie

wrzoch 06-11-2012 21:59

Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow
 
Cytat:

Napisał zabieniecpl (Post 1763116)
Heko a może masz jakis namiar na firme która zrobi mi te regenerację konkretnie, a może lepiej kupić uzywany wtrysk z auta o małym przebiegu (np. za granicą). Z tego co wnioskuje to kiedyś cena za regeneracje była sporo nizsza niż teraz, ale to wszystko zależy od ceny części.

Skąd to durne przekonanie, że auta jeżdżące za granicą, szczególnie Diesele mają małe przebiegi? Małe przebiegi to mają auta roczne, ewentualnie dwuletnie, a to, że na Alledrogo nie uświadczysz samochodu z przebiegiem powyżej 200kkm choćby miał 15 lat to już inna bajka. Samochodów po lekkim dzwonie się nie sprzedaje na części, także zostaje porządny dzwon (nie wiem czy chciałbym wtryski z takiego) ewentualnie anglik - tu nie powinno przeszkadzać, ale wciąż loteriada.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.