Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach - jaka przyczyna? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126837)

deku 16-09-2014 20:48

Odp: Nie odpala zaraz po zgaszeniu auta - szukam przyczyny
 
Coś w tym jest, pogadam z nimi jutro. Dam znać.


edit___
Dzisiaj macherzy od alarmów byli w terenie


Edit2____
Macherzy wykluczyli, że coś pozostało.

Elektryk który robił mi alternator mówił coś o kostce stacyjki, że tam może coś nie stykać - jeszcze pójdę tym tropem.
Z kolei Ci od alarmu mówili o zawieszającym się rozruszniku, ale nie chce mi się w to wierzyć. Może gdyby nie to, że w tym czasie gaśnie kontrolka od gazu to bym uwierzył.

Andy1979 03-10-2014 17:02

Odp: Nie odpala zaraz po zgaszeniu auta - szukam przyczyny
 
Zadziwiające jest te 15 minut i odpał bez problemu, miałem kiedyś coś takiego w oplu vectra - okazało się że czujnik temperatury na wężu niedaleko chłodnicy był walnięty i po uruchomieniu on podawał info, że silnik jest zimny i automatycznie zalewał - tylko że śmierdziało ciut ciut paliwkiem.
Pozdrawiam

eweryst 04-10-2014 00:18

Odp: Nie odpala zaraz po zgaszeniu auta - szukam przyczyny
 
ja bym obstawiał któryś przekaźnik. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tutaj jest plik PDF z elektryka niby do 2.0 ale może coś podpowie.

gorny7 04-10-2014 16:34

Odp: Nie odpala zaraz po zgaszeniu auta - szukam przyczyny
 
ja podobnej rzeczy nie naprawilem , ale już dawno mi sie to nie przytrafilo [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

deku 06-10-2014 06:56

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - połączyłem oba tematy (dorzuciłem swój do Twojego)

Wydłubałem jeszcze coś takiego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

sebaseba 06-10-2014 08:41

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
Witam miałem teraz ten problem auto odpalalało jak miało ochotę dioda w drzwiach migała albo wcale sie nie zapala problem tkwił w przekazniku nr.30 znajdziesz go za bezpiecznikami w drugim rzędzie z przekaźnikami.

deku 06-10-2014 12:15

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
Czy przekaźnik nr 30 jest taki sam dla całej grupy VAG i SAG?

Edit
Odpowiem sobie sam.
Znalazłem stare posty wojtekn i tam jest podany numer 165906381, a to jest nr VW i po małym śledztwie w google wychodzi na to, że to jest to samo (inne numery - również podane przez wojtekn to FINIS 7203442 lub 95VW-11450-BA).
Zamówiłem nowy zamiennik za 39zł.

eweryst 06-10-2014 18:02

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
u mnie jak mialem zimne luty na przkeazniku nr 30 to rozrusznik krecił a nie odpalal

czarnygda 06-10-2014 18:12

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
miałem to samo przekażnik 30 zimny lut ja kupilem drugi w cenie około 15 zł wymieniłem i jest ok już 2 lata . wcześniej miałem walke co jakiś czas stary polutowałem i mam na zapas . jak nie masz na wymiane sprawdz luty w starym 15 minut roboty i będzie spokuj

deku 07-10-2014 20:06

Odp: Nie mogę odpalić, mruga dioda w drzwiach-jaka przyczyna?
 
Wy też się tak męczyliście, żeby się do tego przekaźnika dobrać? Nie wyrobiłem się w godzinę, żeby wymontować panel bezpieczników, a gdzie dopiero drugi rząd przekaźników. Dzisiaj nie dałem rady i nie wiem jak to dalej robić? Rozłączać wszystkie wtyczki wpięte do skrzynki? Myślałem, że wystarczy odchylić skrzynkę ale chyba nie. U mnie dodatkowo jest jakaś skrzyneczka (chyba po alarmie), która za bezpiecznikami się znajduje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.