Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-07-2009, 11:10   #261
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał dajmio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie, nadal czekam na swoją fiestę - już od początku maja. Ale trudno, teraz mam pytanie do szczęśliwych Posiadaczy - czy końcówka układu wydechowego jest ukryta? Chciałam sobie zmienić w ogóle wydech na sportowy i zastanawiam się, ile przeróbek trzeba zrobić... Pozdrawiam.
Końcówka jest ukryta, tak w wersji Trend jak i Sport. W pozostałych również. A po co Ci wydech "sportowy"? Do tego jeszcze w nowym aucie...

mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2009, 14:39   #262
Morel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 Benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 33
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Dodajmy że to auto, które nie ma nic wspólnego ze sportem. Nawet w wersji 1.6 podkreconej do 143KM.
Morel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2009, 15:42   #263
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Talking Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Bo ze sportem ma najwięcej wspólnego fiesta, którą Marcus Gronholm wspinał w Pikes Peak. Silnik co ma 800 koników i napęd na 4 kółka to jest to... Ale nie sądzę, żeby ta wersja weszła do produkcji seryjnej. A swoją drogą ciekawe kiedy się doczekamy porządnego napędu do fiesty. W USA ma być za niedługo dostępny silnik 2.0 Ecoboost z 230 KM i 325 Nm. Mam nadzieję, że następny w kolejce będzie 1.6 ecoboost....
losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2009, 08:55   #264
zaford
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-05-2009
Model: Fiesta
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

hmmmm....mi też nagrzewa (jest wręcz gorący czasami) się ten plastik obok prawej nogi kierowcy. Oddałem auto do serwisu i dowiedziałem się, że tam jest nagrzewnica i tak po prostu będzie i tyle.....
Do tego stukało mi coś w lewych drzwiach kierowcy. Panowie w serwisie podobno przyczepili jakieś kabelki, bo rzeczywiście stukały ale niestety.......po 3 minutach jazdy znowu zaczęło stukać.
Miałem jeszcze jeden dziwny i wydaje mi się, że poważny problem z fiestą tj. woda i wilgoć pod dywanikiem pasażera (jak wkładam ręke przez tą dziurke z numerem vin to jest wilgoć i woda......). Z moich obserwacji wynika, że woda z klimy nie skrapla mi się przez jakąś rurke czy coś podobnego tylko spływa sobie bezpośrednio blachami pod autem i kapie właśnie z jakiejś blachy bezpośrednio pod miejscem pasażera. Panowie podobno przetkali coś w klimie, kazali używać ją na fulla i obserwować... Troche jestem zniesmaczony pierwszą wizytą w serwisie forda...................

Ostatnio edytowane przez zaford ; 29-07-2009 o 08:58
zaford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2009, 11:32   #265
palulin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-08-2009
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał zaford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmmmm....mi też nagrzewa (jest wręcz gorący czasami) się ten plastik obok prawej nogi kierowcy. Oddałem auto do serwisu i dowiedziałem się, że tam jest nagrzewnica i tak po prostu będzie i tyle.....
Do tego stukało mi coś w lewych drzwiach kierowcy.
Ja właśnie wróciłem z serwisu, niestety tylko mnie zapisali na środę... Przeczytałem trochę wątków na tym forum i problem z tym grzaniem się powtarza. To nie jest normalne, żebym nie mógł nogi oprzeć, bo mnie parzy... Myślę, że jak będzie dużo zgłoszeń, to wyciągną jakieś wnioski i może coś z tym zrobią. Ja nie przyjmę odpowiedzi w stylu "ten typ tak ma"...
palulin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2009, 17:12   #266
Szmer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2009
Model: fiesta
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał palulin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja właśnie wróciłem z serwisu, niestety tylko mnie zapisali na środę... Przeczytałem trochę wątków na tym forum i problem z tym grzaniem się powtarza. To nie jest normalne, żebym nie mógł nogi oprzeć, bo mnie parzy... Myślę, że jak będzie dużo zgłoszeń, to wyciągną jakieś wnioski i może coś z tym zrobią. Ja nie przyjmę odpowiedzi w stylu "ten typ tak ma"...
Według mnie to trochę dziwne. U mnie nie ma takiego problemu. Samochód kupiłem już jakiś czas temu, używałem zarówno ogrzewania w czasie jazdy zimą, a teraz klimatyzacji i nigdy nie zauważyłem żeby jakakolwiek część tapicerki/deski się nagrzewała, czy tym bardziej parzyła.

Generalnie samochód jest super, z czasem dociera się i nabiera wigoru. Spalanie od momentu zakupu spadało systematycznie od około 10 l. do 7.1 aktualnie w mieście.
Fiesta ma tylko 2 upierdliwe moim zdaniem wady. Po pierwsze nie da się wyłączyć alarmu niezapiętych pasów, a po drugie porysował się od wewnątrz słupek na którym przymocowane są pasy bezpieczeństwa.
Szmer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2009, 22:40   #267
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

U mnie podobnie... nie zauważyłem aby plastik po prawej stronie kolana kierowcy (bo o ten chyba chodzi) się nagrzewał. Klimatyzacji używam systematycznie, ogrzewania nie miałem okazji w pełni wypróbować. Niemniej jednak przyjrzę się temu.
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2009, 08:17   #268
drozdek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-05-2009
Model: Fiesta
Silnik: 1,4
Rocznik: 2009
Postów: 28
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Szmer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... a po drugie porysował się od wewnątrz słupek na którym przymocowane są pasy bezpieczeństwa.
Szmer, tak z ciekawości, czy masz Fiestę 1,6 Sport ? Na forum niemieckim, jest napisane, że problem ten powtarza się głównie w tej właśnie wersji... Niektórzy piszą, że nie dotyczy to wersji pięciodrzwiowych.

Ostatnio edytowane przez drozdek ; 10-08-2009 o 08:33
drozdek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2009, 08:35   #269
Szmer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-02-2009
Model: fiesta
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Niestety nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślę, że problem porysowanego od wewnątrz słupka będzie występował w wersji 3 drzwiowej, takiej jak moja.
Szmer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2009, 17:16   #270
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

A gdzie ma się ten słupek rysować? Ja ma 3d i póki co niczego nie widzę... klamra pasa bezpieczeństwa miałaby ocierać o słupek czy co?
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.