Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-01-2010, 13:06   #11
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

Panowi dzieki za pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiscie bylbym zainteresowany ta czescia, z anglikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko pewnie duzo bylo przerabiania bo tam caly ten mechanizm jest odwrotny bo wycieraczki dzialaja w odwrotna strone?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
60+ koszt wysylki i ewentualna przerobka to nie 800 PLN he he

DO ASO to ja z moja fordzina nie zawitam nigdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do ASO sie jezdzi jak sie ma samochod na gwarancji czyli 2lata potem sie juz zapomina o tych PANACHGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ja wiele rzeczy sam robie przy swoim aucie w garazu.. owszem dwumasy sam nie wymienie i raczej oddam chlopakom specjalistom z jakiegos warsztatu.. ale takie wlasnie dlubaniny. jak klocki, tarcze, amortyzatory tzw drobniejsze naprawy to nie ma bata proboje zawsze robic sam. Palcem nie jestem robionyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2010, 13:30   #12
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

no i jeszcze zasadnicze pytanie czy kolega ENGGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ma taka czesc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i czy za taka cene by ja sprzedal?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. postaram sie jutro to rozebrac o ile wjade do garazu bo garaz mam u TesciowejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sam mieszkam w na osiedlu w blokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a snieg dzis pada taki ze ona tam na pewno nie odsnieza bo autka nie ma..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec jak bede wiedzial co sie popsulo to sie odezwe
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2010, 14:14   #13
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

trzycwierci
znalazlem nawet ten twoj postGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


rzeczywiscie szybko zostal zamknietyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe doslownie miesiac temu miales ten sam problem co ja terazGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. he heGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet nie caly miesiacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .. Jak widac nie jestem az tak bardzo nietypowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... hehe
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2010, 14:18   #14
trzycwierci
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-04-2009
Skąd: Pomorze Gd
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 pb + gaz
Rocznik: 2005
Postów: 36
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

przerabianie jest w miare proste, jak juz wyjmiesz caly mechanizm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., nie pasuje ten podstawowy palak (inaczej wygiety w angliku), ktory trzyma cala konstrukcje, ale jego nie bedziesz potrzebowal

ja jezdze do aso w ramach darmowych przegladow typu wiosna albo zima i sobie bardzo je chwale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki temu dowiadzialem sie np. ze poprzedni wlasciciel oszczedzal na plynie chlodniczym, co przy obecnych mrozach moglo sie dla silnika zle skonczyc..
czesci tam nie kupuje, ale warto zapytac o cene dla porownania, tym bardziej , ze nie bylo ich w sklepie internetowym
trzycwierci jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2010, 14:42   #15
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

he he .. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no mozna sie dowiedziec. bo maja tam sprzet wiec wiesz podlaczaja cie pod kompa i niby wszystko ci ladnie wychodzi.. masz podane na tacy co sie psujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale czasami komupter tez czesto daje mylna diagnoze.. bo jest mylony przez jakas pierdolke czujnik lub elektrniczke, etc ktora jest uszkodzona a wskazuje do naprawy jakas bardzo droga rzecz

powiem ci ze ja ostatnio kupuje
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

absolutnie nie robie zadnej reklamy (jak ktos uwaza ze to reklama prosze usunac posta)

co jest dobre... w tym sklepie . Przesylam linka z innego sklepu gdzie maja np taniej cos o 5 pln . i zaraz mily Pan wstawia mi cene jeszcz o 3-5pln tansza niz w tym co znalazlemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. he he normalnie sie z nimi mozna targowacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., maja wszystkie orginalne czesci do fordaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a jak maja ta sama cene to u konkurencji to tez zrobia tak zebys kupil u nichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., Wysylka gratis, jakas pierdolka gratisGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

no dobra nic tylko czas rozkrecac ta moja "milosc" i zajrzec Dobrze ze zona nie bedzie marudzic, ze weekend w garazu - bo to w sumie podczas jej jazdy sie popsuloGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja siedzialem obok-ona prowadzilaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., czyli wychodzi na to ze Zona popsula, hehe
Pozdrawiam i odezwe sie na pewno jak juz bedzie po naprawieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy tam po rozkreceniu, mysle ze w ta sbote zajrze a jak nie to w przyszla
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2010, 15:57   #16
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

a wiec panowie... niby rozkrecilem i ciegno tzn ta koncowka czyli to jablko spada samo i owszem wlozylem i teraz dzialalo 2dni i znowu spadlo czyli jest juz wyrobione. potrzebuje takiego angielskiego to raz... a sprawa druga ze probojac odkrecic wycieraczki niestety URWALEM SRUBE i to od tej sprawnej wycieraczkicz czyli od kierowcy... masakra... nie wiem jak ja teraz tam sie dostane i co ja zrobie... chyba jakos musze przewiercic ta srube.. ale przy szybie to az sie boje.. o zgrozo... nie mam pomyslU!!!???????? druga sruba zeszla ok. choc pelno lalem wd40 i odrdzewiacza no i patrzcie widocznie za zimno na dworze na taka robote a w garazu tez raptem o kika stopni wiecej
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 06:23   #17
felicjan-f1
ford::average
 
Avatar felicjan-f1
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: Białystok
Model: FORD MONDEO COMBI
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

To nie mój sposób a podpatrzony w zaprzyjaźnionym warsztacie AUTOGLASS JAAN.Chłopaki wymieniając szyby,muszą zdejmować ramiona wycieraczek bardzo często,(przeważnie zapieczonych)-mają do tego specjalny ściągacz.Poszukaj w swoim mieście-(nie wiem jakim bo w podpisie tego nie masz)-zakładu naprawy szyb samochodowych myslę że chętnie Ci pomogą za piwko:]i sciągną ramiona wycieraczek,a potem to juz proste.np
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Właściciel stadniny 130 koni.....żrących ropę
felicjan-f1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 18:30   #18
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

o to jest juz jakis pomysl .. bo ja wiercic tam sie boje...mam w Pruszkowie taki warsztat co sie szybami zajmuja wymiana.. podjade do nich zobaczymy co powiedza i jak pomogaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze jakos sie uda to rozwiazac... o ile w ta sobote pracuja to od razu do nich smigne...
dzieki za linkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aukcja akurat Pana z PruszkowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ehhe zaraz do niego napisze ino ze to z forda ST ale chyba to zadna roznicaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam i serdeczne dzieki za pomoc.. odezwe sie jak juz bede mial zrobioneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2010, 13:11   #19
igipop
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2009
Model: Mondel
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

Powiem wam tyle, udało mi się to zrobic fakt ze zapomniałem tu napisać o tym, ale w końcu mi się udałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakis miesiąc temu skończyłem dopiero ten tematGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc znalazłem mechanizm z anglika kupiłem cały na allegro nawet 150 pln sobie krzycza troche przegiecie ja kupiłem za 80PLN na szrocie, rzeczywiscie tylko ten główny pałąk metalowy jest w innym kierunku wykrzywiony reszta jest taka sama.. rozmonotwałem cały mechanizm z anglika na cześci pierwsze

Wyjałem mój mechanizm (przy okazji filtr kabinowy sobie wyminiłem) no i cięgna poprzekładałem razem z tym wieloklinem i ładnie złozyłem wszystko idealnie pasowało, no i wycieraczki działają jak szaloneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dziekuje wszystkim za pomoc
igipop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2012, 13:39   #20
LustForPower
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-02-2012
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 4
Domyślnie Odp: [mk3] nie działa wycieraczka przednia

witam. mam ten sam problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jabuszko sie wyrobilo i co chwile wypada... macie jakis pomysl zeby nie uciekało z tego otwora, czy jedynym sposobem jest wymiana mechanizmu??

zdjecie ponizej

http://fotoo.pl//out.php?i=427841_20121118-122555.jpg
LustForPower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.