Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2010, 12:29   #11
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

diablusia: ale w Bydgoszczy powinnaś mieć jakieś sklepy z częściami do forda; nie mówię tu o ASO. Zawsze lepiej kupić nówkę, a zakup na Alle masz z zapłatą za przesyłkę.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2010, 12:48   #12
diablusia
ford::average
 
Avatar diablusia
 
Zarejestrowany: 22-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta
Silnik: 1.1
Rocznik: 1992
Postów: 52
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

a no mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapewne chociaż wiesz... ja jako kobieta to nie bardzo się orientuje w sprawach mechanikiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale na pewno znajde w necie...
a tak na marginesie to jest jakaś możliwość sprawdzenia tego?? czujnika temperatury?? ze to bedzie na pewno on? kolega jeszcze mi mowił że być może to być też przyczyną niewyregulowanych obrotów?? co o tym myślisz??
pozdrowki
diablusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2010, 13:27   #13
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

diablusia: jeśli zasilanie benzyną następuje poprzez wtrysk jednopunktowy (nie gaźnik), to regulacją obrotów zajmuje się specjalny komputerek a to eliminuje regulacje manualne. Czujnik można sprawdzić, mierząc jego rezystancję.

Ostatnio edytowane przez dresat ; 17-04-2010 o 13:30
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 10:02   #14
diablusia
ford::average
 
Avatar diablusia
 
Zarejestrowany: 22-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta
Silnik: 1.1
Rocznik: 1992
Postów: 52
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

Hmmm teraz pojawiła się kolejna sugestia... ze zapewne jest to czujnik położenia przepustnicy...;-/
a jesli chodzi o tą regulacje...to ja prawdopodobnie mam wtrysk jednopunktowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tzn tak mi się wydaje...
pod patelnia mam monowtryskGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A powiedz mi jeszcze jakie powinien mieć napięcie ten czujnik poprosze dzisiaj kolege bo ma wolne żeby mi sprawdził to napięcie on się zna troszkę lepiej niż jaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
diablusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 10:35   #15
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

zółty a zielony 0.3 - 1.7k?
zielony a czerwony 2 - 5,5k?
żółty a czerwony 3 - 5,5k?
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 12:48   #16
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

Cytat:
Napisał diablusia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm teraz pojawiła się kolejna sugestia... ze zapewne jest to czujnik położenia przepustnicy...;-/
Nawet wiem, skąd ta sugestia...:>
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 12:50   #17
diablusia
ford::average
 
Avatar diablusia
 
Zarejestrowany: 22-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta
Silnik: 1.1
Rocznik: 1992
Postów: 52
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

he he Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukam cholerka pomocy wszędzie bo mam na prawde juz dość.. wymieniania części na próbe ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
diablusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 14:41   #18
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

diablusia: "tam" akurat porada jest raczej trafiona, bo to "nawiedzeńcy" są. Zgłoś się na Ich zlot do Debrzna - info na głównej stronie u góry.:>
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2010, 12:54   #19
diablusia
ford::average
 
Avatar diablusia
 
Zarejestrowany: 22-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta
Silnik: 1.1
Rocznik: 1992
Postów: 52
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

sprawdzilam rezystancje w tym czujniku temp. są takie jakie powinny byc węc ta czesc na pewno jest dobra.. zostało mi jeszcze spr. jednej części "czunik położenia przepustnicy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.0 a jak nie to krokowy - bo moj mechanik twierdzi że być może on jest przyczyną...

jedno jest dobreGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. że fiestka pali tyle ile powinnaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) w jeździe po mieście.. przy dość częstym gaśnięciu spaliła mi 6,6 l/100km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec jestem zadowolona...
diablusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2010, 21:19   #20
diablusia
ford::average
 
Avatar diablusia
 
Zarejestrowany: 22-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta
Silnik: 1.1
Rocznik: 1992
Postów: 52
Domyślnie Odp: Gaśnie na luzie

A więc tak - udało się w końcu!!! PO CAŁYM ROKU prób i błędów, po wydaniu kasy, po nerwach, niezliczonej ilości mechaników moja fiesta W KOŃCU NIE GASNIE!!!!
Przyczyna? Byla prosta - wszyscy obstawiali krokowca etc. a okazało się że gaźnik był pęknięty od spodu wymiana go sprawiła że moje autko w końcu chodzi jak powinnoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))
dziękuje wszystkim za pomoc
diablusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
monowtrysk , silnik gaśnie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.