Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-10-2012, 08:55   #1
saper13
ford::beginner
 
Avatar saper13
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Ruda śląska
Model: Mondeo MK IV 1.6 Ecoboost
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Mrugająca spreżynka Mondeo 2.0 TDCI -2002

Przy odpaleniu świeci zaraz potem mruga, autko nie kopci silnik pracuje równo, odpale bez problemu tylko brak mocy???????? Jestem po rannym teście autko odpaliło z problemami, kopciło na biało, na wolnych obrotach silnik pracował równo, jak zawsze, po rozgrzaniu silnika kopcenie ustało silnik odpala bez problemu, ale lampka dalej miga i brak mocy

Bump: Byłem na komputerku jest P2339, 4 cylinder nie da się skasować, mechanik przyznał, że to dziwne, bo silnik pracuje wyjątkowo dobrze i równo

Bump: Czwarty wtryskiwacz jest martwy kod ECU same zera brak możliwości odczytania kodu, diagnoza wtrysk do wymiany, ewentualnie regeneracji

Bump: A więc moja przygoda zakończyła się tak dzisiaj rano wybrałem się do serwisu BOSCH Śmietana pan z serwisu zabrał autko zrobił próby przelewowe, wyszły według niego świetnie, co o dziwo czwarty był najlepszy, zaprogramował odpowiednim sprzętem wtryskiwacz i autko chodzi jak marzenie. Przestrzegam wszystkich przed magikami, którzy mają niby interfejsy, co to one nie potrafią, ja osobiście byłem u dwóch i żaden nie podołał mało tego jeszcze mnie skasowali w Zabrzu na 80 pln, 80 dych za nic. Teraz miłe zaskoczenie w BOSCH Śmietana zapłaciłem zero, zero złotych. Pełny profesjonalizm, zadzwoniłem pojechałem praktycznie bez wcześniejszego umawiania się, na miejscu czekałem 5 min pan zabrał autko zrobili kawe, puścili TV i kazali czekać po 20 min sukces kamień z serca GORĄCO POLECAM SERWIS BOSCH ŚMIETANA.A najlepsze jest to, że są konkretni, cena jaką z nimi wynegocjowałem przez telefon to 850 pln z jeden wtryskiwacz, dlaczego 850 bo nie mam czasu na zabawy z wtryskiem w razie, czego mieli wsadzić inny po regeneracji i cena obejmowała wykręcenie uszkodzonego, sprawdzenie uszkodzonego, nowy wtrysk, zprogramowanie.Za to w BOSCH Adamczyk pani przez telefon policzyła od 900 wzwyż, czyli mogą naciągać leszcza ile wlezie, a ja lubię konkretne ceny.Nie tylko BOSCH Adamczyk na ty świecie jest

__________________
Mondeo Mk l, Mk II, MkIII, Mk IV, Mk IV
Focus Mk II

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 12-10-2012 o 12:43
saper13 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.