Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-06-2013, 17:20   #1
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Strzelanie dachu

Witajcie od dłuższego czasu zauważyłem taką ciekawą sprawę w moim kombiaku.Mianowicie przy wjeżdżaniu na nierówności poprzeczne strzela mi dach coś podsufitką.Wrażenie dźwiękowe jest takie jakby coś się złamało pod dachem.Samochód fabrycznie jest wyposażony w relingi dachowe.Zaczynają mnie męczyć te wszystkie usterki w tym moim aucieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Przypuszczam że problem jest z sztywnością karoserii, są jakieś naprężenia które powodują takowy problem.Czekać tylko kiedy jakaś szyba pęknie. Stanowczo Fordowi mówię NIE


Ostatnio edytowane przez bonzo000 ; 18-06-2013 o 18:40
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 18:04   #2
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,210
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Cytat:
Napisał bonzo000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) Stanowczo Fordowi mówię NIE]
To go sprzedaj nie jęcz. Stanowczo mówię, że nie chce się czytać tych jęków, biadoleń, narzekań itd. Stanowczo mówię - nie narzekajcie, nie biadolcie i nie jęczcie. Sprzedajcie te swoje Fordy i kupcie jakąś inną markę na którą i tak będziecie narzekać, biadolić i jęczeć. (ale na innym forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 18:34   #3
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To go sprzedaj nie jęcz. Stanowczo mówię, że nie chce się czytać tych jęków, biadoleń, narzekań itd. Stanowczo mówię - nie narzekajcie, nie biadolcie i nie jęczcie. Sprzedajcie te swoje Fordy i kupcie jakąś inną markę na którą i tak będziecie narzekać, biadolić i jęczeć. (ale na innym forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Mogę Ci go sprzedać, ale pewnie drugiego nie będziesz chciałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez bonzo000 ; 18-06-2013 o 18:54
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 21:09   #4
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

U mnie w mk2 też tak było przy tylnej klapie puściły zgrzewy profilu dachu i strzelały pykały jak nadwozie pracowało na nierównościach,ile się naszukałem jak znalazłem to rozgiełem blachy i po kłopocie.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 21:15   #5
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie w mk2 też tak było przy tylnej klapie puściły zgrzewy profilu dachu i strzelały pykały jak nadwozie pracowało na nierównościach,ile się naszukałem jak znalazłem to rozgiełem blachy i po kłopocie.
Kolego powiem tak aż się boję jechać do serwisu wiedząc co mogą zrobić z autem przy rozbiórce podsufitki.
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 06:35   #6
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To go sprzedaj nie jęcz. Stanowczo mówię, że nie chce się czytać tych jęków, biadoleń, narzekań itd. Stanowczo mówię - nie narzekajcie, nie biadolcie i nie jęczcie. Sprzedajcie te swoje Fordy i kupcie jakąś inną markę na którą i tak będziecie narzekać, biadolić i jęczeć. (ale na innym forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak na poważnie to faktycznie sprzedaż jest najlepszym wyjściem, ja sprzedałem swojego Civica, na którego narzekałem i teraz jestem zadowolony z tej padaki Forda, bo nie mam się do czego przyczepić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 18:31   #7
krauker
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-02-2013
Model: Focus III Titanium
Silnik: 1.0 125KM EB
Rocznik: 2013
Postów: 17
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Chyba że ktoś wziął ślub z leasingiem ... ;]
krauker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 20:06   #8
lag3
ford::average
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 09-11-2012
Skąd: Piekary
Model: FF3
Silnik: 1,6 125 benz.
Rocznik: 2012/2013
Postów: 95
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

a może trzeba koledze p[omóc...jakieś sugestie? pozatym to że jakieś drobne usterki nazwijmy to wieku dziecięcego występują nie przekreślają tego samochodu ja osobiście uważam go za dobry wybór i z przyjemnością do niego siadam( a byłem kilka razy w serwisie) nawet się cieszę bo poznaję go bardziej i jak za półtora roku się skończy gwara to będę wiedział co w trawie piszczy..dodam jeszcze że takie duperelki występują w każdej marce ostatnio miałem kilka takich w avensis 2 i Jeepie GCH
lag3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 20:12   #9
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Cytat:
Napisał lag3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a może trzeba koledze p[omóc...jakieś sugestie?
Dziękuję Kolego za wyrozumiałość, właśnie liczę na podpowiedzi i pomoc.
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 07:43   #10
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Strzelanie dachu

Podpowiedź jest jedna: Czekać, aż samo ustanie.
W Civicu np. skrzypiał mi niemiłosiernie plastik przy skrzyni biegów, ale w tylko w upalne dni, ogólnie wiele stuków i skrzypień było zależnych od pogody po prostu - pojawiały się i ustawały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właśnie się dziwię, że mój Ford nie skrzypi i nie stuka, bo Honda robiła to od wyjazdu z salonu, ale tak jak pisałem wiele zależało od temperatury, wilgotności i niewiadomo czego jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. Dach mi akurat nie strzelał, ale za to prawy słupek przy pasach napieprzał w najlepsze, ale się do tego przyzwyczaiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 20-06-2013 o 07:45
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.