Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-11-2013, 09:32   #11
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,101
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Mariusz. Mój wpis tyczył się autora tematu i jemu podobnych, wybacz, jeśli zrozumiałeś inaczej.

darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 17:17   #12
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

wiecie, tak na podsumowanie tego tematu. też nie raz i nie dwa korzystałem z porad na forum. jak mogłem, to pomagałem. i nie wciskajcie mi kitu, ze nikt od 20 lioca nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie gdzie znajde prą po kluczyku i gdzie się wpiąć. dla mnie elektryka w samochodzie to czarna magia, dlatego pytalem. ale widać nikogo to nie obchodziło żeby pomóc. nie jestem bucem i samolubem. nie lubie tylko, tak jak napisałem wcześniej, jak ktoś nie ruszy palcem w temacie, a po wszystkim chce zdjęć i opisu co i jak zrobić.
to tyle w temacie ode mnie
__________________
"Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" David Lloyd George, 1919
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" Jerzy Gorzelik, 2001
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 17:50   #13
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Myśle ze nie warto dalej ciagnąć dyskusji na temat tego czy ktoś jest bucem czy tez nie, bo sprowadzi to jej poziom do forum Onetu.
Chciałbym jedynie powiedzieć ze nie potępiałbym tak strasznie kolegi fxgold.
Ma sporo racji - 3 miesiące temu zadał banalnie proste pytanie na które na 100% połowa forumowiczów zna odpowiedź (ja akurat należę do tej drugiej połowy - technicznie jestem ciemną masą i nie byłbym w stanie pomóc). Pomysł nie wzbudził tu jednak entuzjazmu (co było widać po komentarzach), jego autor został olany, a teraz gdy jego projekt zakończył się sukcesem od razu padają pytania o tutorial, zdjęcia i efekty pracy. To nie jest fair i nie dziwię się ze autor "wynalazku" ma gdzieś dzielenie sie efektami swojej pracy.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Ostatnio edytowane przez grodek75 ; 04-11-2013 o 17:53
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 19:15   #14
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Cytat:
Napisał grodek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myśle ze nie warto dalej ciagnąć dyskusji na temat tego czy ktoś jest bucem czy tez nie, bo sprowadzi to jej poziom do forum Onetu.
Chciałbym jedynie powiedzieć ze nie potępiałbym tak strasznie kolegi fxgold.
Ma sporo racji - 3 miesiące temu zadał banalnie proste pytanie na które na 100% połowa forumowiczów zna odpowiedź (ja akurat należę do tej drugiej połowy - technicznie jestem ciemną masą i nie byłbym w stanie pomóc). Pomysł nie wzbudził tu jednak entuzjazmu (co było widać po komentarzach), jego autor został olany, a teraz gdy jego projekt zakończył się sukcesem od razu padają pytania o tutorial, zdjęcia i efekty pracy. To nie jest fair i nie dziwię się ze autor "wynalazku" ma gdzieś dzielenie sie efektami swojej pracy.
ująłeś to w super słowach, ale widać pisząc o pasożytach uruchomiłem tą część, która tak "pomaga"
__________________
"Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" David Lloyd George, 1919
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" Jerzy Gorzelik, 2001
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 19:48   #15
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Bez urazy ale to zwykła pierdoła przy samochodzie jakim jest mondeoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zacznij od chipa i wymiany IC na większy
Mogę się założyć że przyrost momentu żadenGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SrebnaStrzała ; 04-11-2013 o 19:54
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 20:10   #16
Przema
ford::average
 
Avatar Przema
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Fiesta mk6 van/Courier Turneo
Silnik: 1,4 68KM/1,0B 100KM
Rocznik: 2008/2017
Postów: 87
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez urazy ale to zwykła pierdoła przy samochodzie jakim jest mondeoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zacznij od chipa i wymiany IC na większy
Mogę się założyć że przyrost momentu żadenGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja proponuje od razu st szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wygląd ma, koła też a do tego silnik

p.
Przema jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 20:57   #17
fxgold
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 20-11-2008
Skąd: Ruda Śląska
Model: mondeo mk3, fiesta mk7
Silnik: 2.0 tdci 115 KM, 1.4 98 KM
Rocznik: 12.2005, 2009
Postów: 160
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez urazy ale to zwykła pierdoła przy samochodzie jakim jest mondeoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zacznij od chipa i wymiany IC na większy
Mogę się założyć że przyrost momentu żadenGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale nikt, zwłaszcza ja, nie chciałem żadnego przyrostu mocy i momentu. chciałem po prostu obniżyć temperaturę, bo niestety było odczuć że fabryczny intercooler nie dawał rady.
__________________
"Dać Polsce Śląsk, to jak małpie dać zegarek" David Lloyd George, 1919
"(...) z punktu widzenia 80 lat możemy powiedzieć, że małpa zegarek zepsuła" Jerzy Gorzelik, 2001
fxgold jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 20:58   #18
mario_p
ford::average
 
Avatar mario_p
 
Zarejestrowany: 07-11-2007
Skąd: Bytom-9 "Oberschlesien"
Model: Mk3 Kombi TrendX+ESP
Silnik: 130PS TDCI
Rocznik: 2004'FL
Postów: 179
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Bez urazy dajcie sobie luz z przepychankami.
P.s.
Ale fxgold, szczerze to mi sie normalnie gupio zrobiolo po Twoim wpisie, że chop z Rudy może być takim "psem ogrodnika".
Jo rozumia że idzie sie wścyc, jak nikt nie odpisze ale karlusie, bez przesady. Jo już tyz nie roz nie dostoł odpowiedzi i trudno, ale nawet jak jednymu pomoga to sie ciesza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PYRSK
__________________
6 lat było Palio1.2 bez awarii, liczyłem na to samo z Mondkiem...ale nie ma tak źle!
mario_p jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 21:21   #19
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Cytat:
mario_p
Śwjynto racja Hanysie. To jo Medalik Ci to godom. Pyrsk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 21:29   #20
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: spryskiwacz intercoolera, pytanie dla elektryków

Cytat:
Napisał fxgold Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale nikt, zwłaszcza ja, nie chciałem żadnego przyrostu mocy i momentu. chciałem po prostu obniżyć temperaturę, bo niestety było odczuć że fabryczny intercooler nie dawał rady.
no ok... a po czym stwierdzasz że nie dawał rady, skoro te same auta jeżdżą w dużo cieplejszych klimatach i tam muszą dawać radę?
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.