Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-11-2013, 21:31   #21
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

ludzie wy to macie naprawde sraczke kupujac auto... przeciez to tylko auto.

Atlis jest offline  
Stary 09-11-2013, 07:18   #22
fanatyk81
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2009
Model: focus kombi
Silnik: ST hybrid 313KM/486Nm
Rocznik: 2013
Postów: 183
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ludzie wy to macie naprawde sraczke kupujac auto... przeciez to tylko auto.
nie mam sraczki. ktos pyta, ktos odpowiada. wymiana uwag, myśli. nikt nigdzie nie panikuje. Trochę Ty bo nie masz sie do czego przyczepić tym razem.
fanatyk81 jest offline  
Stary 09-11-2013, 09:08   #23
xywameg
ford::average
 
Avatar xywameg
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: EPWA
Model: fokus III
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 111
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Mój został wyprodukowany 17 a odebrałem 8 następnego miesiąca nawet szybko a zamawiałem miesiąc wcześniej więc cała akcja od podpisania umowy 1,5 miesiąca i przy odbiorze nie sprawdzałem przez brygadę ze Słomczyma i jeżdżę i nic mi nie wystaje i nie cieknie nie łomocze jedyne co muszę robić to paliwo lać... no cóż to raczej konsekwencja zakupu jakiegokolwiek auta
xywameg jest offline  
Stary 09-11-2013, 09:41   #24
krauker
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-02-2013
Model: Focus III Titanium
Silnik: 1.0 125KM EB
Rocznik: 2013
Postów: 17
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Ja dostałem telefon że samochód jest w transporcie okolo 20 dni przed odbiorem
krauker jest offline  
Stary 09-11-2013, 22:39   #25
princeas
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Krk
Model: Focus MK3
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM
Rocznik: 2014
Postów: 61
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

ktoś tu pisał o tym, żeby w transporcie może się uszkodzić od dołu, myślicie, że jak przy odbiorze poproszę o wjazd na podnośnik to się zgodzą?
princeas jest offline  
Stary 09-11-2013, 23:46   #26
rfx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: FF
Silnik: francuski
Rocznik: nn
Postów: 44
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ludzie wy to macie naprawde sraczke kupujac auto...
Ależ oczywiście, masz rację. Wyobraź sobie, że kupujesz nowy samochód za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy złotych, używasz go kilka lat, znasz go jak własną kieszeń, wiesz, że jest bezwypadkowy itd. Nagle przychodzi ten czas i chcesz zmienić go na nowy. Podczas oględzin kupujący stwierdza, ze na kilku elementach nadwozia lakier jest grubszy niż powinien. W rezultacie za samochód dostajesz kilka tysięcy mniej. Ale to są tylko pieniądze... Może Ty nimi srasz, innym jakoś to nie wychodzi.
rfx jest offline  
Stary 10-11-2013, 08:24   #27
deem73
ford::average
 
Avatar deem73
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Model: Focus/Titanium Candy Red
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2013
Postów: 104
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Cytat:
Ależ oczywiście, masz rację. Wyobraź sobie, że kupujesz nowy samochód za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy złotych, używasz go kilka lat, znasz go jak własną kieszeń, wiesz, że jest bezwypadkowy itd. Nagle przychodzi ten czas i chcesz zmienić go na nowy. Podczas oględzin kupujący stwierdza, ze na kilku elementach nadwozia lakier jest grubszy niż powinien. W rezultacie za samochód dostajesz kilka tysięcy mniej. Ale to są tylko pieniądze... Może Ty nimi srasz, innym jakoś to nie wychodzi.

Dokładnie. I przy okazji wyjdziesz na kłamcę.
Nikt nie twierdzi, żeby histerycznie podchodzic do odbioru auta, ale jesli jest mozliwość - sprawdzić. A nie bujać się jak ja teraz.

Ostatnio edytowane przez deem73 ; 10-11-2013 o 08:30
deem73 jest offline  
Stary 10-11-2013, 08:52   #28
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Panowie, jak bym srał pieniędzmi to nie jeżdżę Focusem. Ale ilość tematów typu - ciecz pod autem co robić z odpowiedziami typu pewnie był bity w transporcie mnie przeraża i zastanawiam się nad zdrowiem psychicznym niektórych osób tu na forum.

Kupujecie auta niższej średniej klasy - czyli coś jak bułki z chińskiego mrożonego ciasta z Lidia, ale oczekujecie jakość jak w Bugatti. A czy wam się to podoba czy nie, to auto za ~60-80tys to tylko tani badziew dla zwykłego Kowalskiego. Wiec trochę luzu przy kupowaniu waszego nowego cacka.

A jeszcze dodam, że na 90% pytań, które tutaj użytkowników nurtują, było można uzyskać odpowiedź przy zakupie auta. Bo chyba nie kupujecie auta sposobem - pokazanie palcem na auto i hhhhh auto, chce.

PS: ogolnie to przepraszam za OT.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 10-11-2013 o 08:59
Atlis jest offline  
Stary 10-11-2013, 09:00   #29
jni
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 17-12-2012
Model: Focus Mk3 Kombi
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2012
Postów: 76
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupujecie auta niższej średniej klasy - czyli coś jak bułki z chińskiego mrożonego ciasta z Lidia, ale oczekujecie jakość jak w Bugatti. A czy wam się to podoba czy nie, to auto za ~60-80tys to tylko tani badziew dla zwykłego Kowalskiego. Wiec trochę luzu przy kupowaniu waszego nowego cacka.
Jakość bułki z supermarketu to coś, na co się godzę znając jej skład itd. podobnie z Focusem - mniej więcej wiadomo jaki jest. Mylisz jednak specyfikę towaru ze stanem konkretnego egzemplarza - wielu ludziom nie jest wszystko jedno czy jego bułka z supermarketu nie spadła przy wykładaniu na podłogę i nie została podniesiona przez pracownika brudną scierką do podłogi.
jni jest offline  
Stary 10-11-2013, 09:00   #30
rfx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: FF
Silnik: francuski
Rocznik: nn
Postów: 44
Domyślnie Odp: Ile czasu trwa transport auta z fabryki

Nie chodzi o jakość czy o to żeby te auta były spasowane jak Bugatti.
Chodzi o to, że płacisz za coś, co ma być nowe i pozbawione wad.
Jak pójdziesz po bułki do najdroższej piekarni jaką sobie wymyślisz i one będą stare to będziesz je smacznie wcinał, bo przecież są z super piekarni?
Z resztą jni dobrze to opisał.
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie to, co napisałem wyżej. Nie było tam nic o jakości.
Bardziej o tym, że w cenie nowego pozbawionego wad towaru możesz kupić wybrakowany.
Przeczytaj też to: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i zastanów się jak Ty byś się poczuł. Dlatego napisałem, że srasz pieniędzmi, bo z Twojego podejścia wynika, że gdybyś był na miejscu tego forumowicza w ogóle bu Cię to nie obeszło.

Ostatnio edytowane przez rfx ; 10-11-2013 o 09:05
rfx jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.