Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2015, 17:06   #171
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał Toscana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję, że szatan, lubię czasem "depnąć"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurczę, podpisywałam umowę 13/11 i dalej cisza, mam nadzieję, że coś ruszy w tym tygodniu...
nie ma co sie wstydzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. proponuje telefon do salonu a jaka wersje wyposażenia bedziesz miała

tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2015, 17:13   #172
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Titanium z pakietem easy driver 2 i kamerą cofania w lusterku.
Wytrzymam jeszcze chwilkę, termin odbioru to dopiero koniec stycznia/ początek lutego, ale zawsze to fajnie wiedzieć, że już cokolwiek się dzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2015, 17:22   #173
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

fajnie a jaki kolorek ??
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2015, 17:31   #174
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Trochę nudny, bo Tectonic Silver, ale wybrałam wersję praktyczną, z nadzieją, że brud nie będzie zbytnio widoczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Obecnie jeżdżę czarnym scenikiem, który po umyciu jest względnie czysty przez 2 dni, więc chyba na długo wyleczyłam się z ciemnych aut. Do tego mam owczarka niemieckiego, z którym minimum 2 razy w tygodniu jeżdżę na treningi i zawsze gdzieś mi się obok auta wytrzepie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., dlatego też wydębiłam od dealera pakiet antypsi -gumową wyściółkę bagażnika, dywaniki i metalową listwę na próg bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A u Ciebie jaka wersja i kolor?
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2015, 18:19   #175
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

u mnie titanium z opcja na 17 calowych śnieżynkach w kolorze burnished glow 1.0 EB bez dodatków znaczy sie z nakładkami na progi szkoda ze nie wiedziałem ze na próg bagażnika tez jest a ja allegro sa wykładziny do bagażnika wiec to nie problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sam jestem ciekaw jak to bedzie wygladax bo ten kolor na kazdym zdjęciu i ujęciu wygląda inaczej a co do czarnego koloru to wiem jak to jest na codzień mam fiata stilo
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2015, 19:00   #176
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Fajnie - podobają mi Twoje felgi, ale nie chciałam juz za nie dopłacać. W sumie mogłam spróbować wyszarpać je od dealera, bo nawet nieźle mi szło, ale jakoś o tym w ferworze "walki" nie pomyślałam ...

Z tą listwą nic straconego - możesz domówić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Rozważam zakup bagażnika dachowego, ale fordowskie ceny relingów + listew i drążków dachowych to niemal 3k - czy to zawsze tyle kosztuje, czy tylko ford zaszalał?

Ostatnio edytowane przez Toscana ; 17-01-2015 o 19:03
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2015, 18:40   #177
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Maxio już w domu, jest fantastyczny! Silnik - bajka, niezwykle elastyczny, pięknie brzmi na wyższych obrotach, na niższych niemal go nie słychać. Przy 140 km/h w kabinie nadal jest cichutko. Auto prowadzi się świetnie (również w zakrętach), przyspieszenie bdb. Oczywiście pierwsze wrażenia zawsze są hurraoptymistyczne, ale już wiem, że z Maxiem bardzo się polubimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz tylko trzeba opić, żeby równo rdzewiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2015, 10:49   #178
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

u mnie tez maxio w domu tydzien czasu prawie pierwszy wekend ponad 1000 km zrobione spalanie około 6.5 autostrada 110-140 troche stolicy w korku przed mostem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prowadzenie dobre cichutko tłumienie wybojów super silnik mam 100km ale i tak wystarczajacy jak na takie auto duzy plus na siedzenia jak dla mnie wygodne widocznosc dobra wiecej nie wiem wiem co powiedziec o nim nie miałem czasu zrobic przegladu konkretnego wiecej info po wekendzie wpisze jesli ktos bedzie chciał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdr
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2015, 15:38   #179
leszek462
ford::amateur
 
Imię: leszek
Zarejestrowany: 23-08-2014
Skąd: Giżycko
Model: ford B-max
Silnik: 1,0 EB
Rocznik: 2014
Postów: 9
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Tak chcę. Pozdrawiam.
leszek462 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2015, 19:54   #180
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

jakies konkrety czy ogólnie ?
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.