Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-01-2019, 22:24   #11
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Z Niemiec ? A znalazłeś choć jedno podobne auto w podobnej cenie na mobile?

juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2019, 22:40   #12
maarec
ford::average
 
Avatar maarec
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-01-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Smax / Ecosport
Silnik: 2.0 TDCI / 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2012 / 2018
Postów: 89
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Pewnie tak, 3 lata starsze.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
maarec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2019, 22:44   #13
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Bo tutaj jeszcze odejmij zarobek handlarza , opłaty, koszty sprowadzenia, niski przebieg i bogata wersja.
Po odjęciu niektórych powyższych cena wyjdzie dosyć okazyjna
No ale kto wie..... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w końcu już rok starsze od dziś

A samo to ile pojawia się słowo IDEALNE trochę mnie już hamuje . Wiedza handlarza też dobra , chyba że ktoś domontował kilka poduszek......

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 01-01-2019 o 22:47
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2019, 22:47   #14
maarec
ford::average
 
Avatar maarec
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-01-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Smax / Ecosport
Silnik: 2.0 TDCI / 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2012 / 2018
Postów: 89
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Ja nie wiem czy mojego w manualu z 2012 i uboższego o navi z przebiegiem 112000 bym za te 50.000 sprzedał. No ale Niemca stać, aby tanio do Pl oddać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
maarec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 10:24   #15
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Ja coraz bliższy jestem decyzji by jednak szukac auta z pomocą któregoś z Panów z tego forum, ale chcę jeszcze jakieś sztuki obejrzeć by mieć jakiś obraz.
Co sądzicie o tym ?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Rocznik 2012, VIN: WF0SXXGBWSCG85366
Auto z Belgii
Na AutoDNA znalazłem trochę fotek z czerwca 2017 (gdzie zaznaczone są znikome uszkodzenia, jakieś rysy itp.) + jakiś raport stanu na tamten moment (chyba wtedy był sprzedawany). Miał wtedy przebieg 118k wg. tego raportu.
Warty uwagi ?
BTW: sporo sie naczytałem o skrzyni PowerShift na tym forum - i się z niej wyleczyłem chyba na dobre...
Pytanie jeszcze mam o ręczny - od czego zależało to że w niektórych modelach jest manualny a w niektórych na przycisk ?

Ostatnio edytowane przez lukast ; 03-01-2019 o 11:46
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 12:02   #16
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Cytat:
Napisał lukast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na AutoDNA znalazłem trochę fotek z czerwca 2017 (gdzie zaznaczone są znikome uszkodzenia, jakieś rysy itp.) + jakiś raport stanu na tamten moment
więc to sugeruje że auto było raczej firmowe więc wtedy vat-marża nie powinna być wystawiona tylko vat 23%
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 13:23   #17
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więc to sugeruje że auto było raczej firmowe więc wtedy vat-marża nie powinna być wystawiona tylko vat 23%
To był stan i raport na czerwiec 2017 - zakładam że wtedy ktoś kupił, pohulał i niedawno sprzedał do PL - ale kto tam wie...
Od czerwca 2017 do teraz - 1.5 roku - przebieg 118 -> 142 - nie wiem czy realne to może być - troche mało jak na diesla.
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 14:35   #18
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Cytat:
Napisał lukast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To był stan i raport na czerwiec 2017 - zakładam że wtedy ktoś kupił, pohulał i niedawno sprzedał do PL
nie ma to jak pocieszyć się samemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A mówią że wątpliwości przy zakupie/sprzedaży auta brać pod uwagę i traktować jako ostrzeżenie lub w ogóle odstąpić od zakupu jak nie można zweryfikować wątpliwości.
Tutaj można. Wystarczy poprosić o skan dowodu rejestracyjnego i zobaczyć kto był ostatnim właścicielem.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 14:43   #19
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Przeciez jasno napisano "jeden wlasciciel" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2019, 15:04   #20
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: S-max prośba o ocene auta

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma to jak pocieszyć się samemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A mówią że wątpliwości przy zakupie/sprzedaży auta brać pod uwagę i traktować jako ostrzeżenie lub w ogóle odstąpić od zakupu jak nie można zweryfikować wątpliwości.
Tutaj można. Wystarczy poprosić o skan dowodu rejestracyjnego i zobaczyć kto był ostatnim właścicielem.
W sensie by sprawdzić jakoś przebieg ? (niby jak ?) czy tez zweryfikować czy była to firma czy osoba prywatna ?
Nie pocieszam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po prostu sie zastanawia czy jest sens w ogóle go oglądać.
Może ktoś z Was widzi coś na tych zdjęciach w opisie co od razu go skreśla (ja jestem laikiem).
Pomijam słowo w opisie "pierwszy właściciel" - ale to wszyscy oznaczają i już wyszło.

EDIT: Zakładając optymistycznie że w Belgii był serwisowany w ASO - czy istnieje jakaś możliwość weryfikacji takich przebiegów odnotowanych tam ?

Bump:
Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeciez jasno napisano "jeden wlasciciel" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, zauważyłem to Panie Sławku - te i inne tego typu teksty by przyciągnąć klientów stosuje 99% handlarzy niestety...

Ostatnio edytowane przez lukast ; 03-01-2019 o 15:08
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.