Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2006, 18:47   #21
friti
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2005
Skąd: Lubin
Postów: 64
Domyślnie

smutna nowina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wspulczucia

friti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2006, 00:01   #22
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

Oj współczuję Ci. Wiem co to znaczy, bo 3 lata temu kupiłem sobie Poloneza za własne pieniądze ciężko zarobione. Cieszyłem się nim ze dwa tygodnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Ale po tygodniu od kradzieży dzwonią do mnie z Łodzi z Policji auto się znalazło. Do tamtej pory nie wierzyłem w skuteczność Policji, od tamtej pory wierzę w nich trochę więcej (ale niestety nie za dużo).
Chłopaki mogą mieć rację z tymi kluczykami. Wierć dziurę w brzuchu Policjantowi prowadzącemu sprawę. Po kradzieży mojego mój śledczy ciągle się mnie dopytywał, od kogo kupiłem auto i drugie częstsze pytanie, kto miał kluczyki nawet na chwilę w ręce do mojego auta od chwili zakupu. I łopatologicznie wyjaśnił mi, że w całości to się auta nie znajdzie. Bo w częściach to ono ma niezłą wartość.
Niestety to jest czarny scenariusz.

Życzę Ci odnalezienia autka całego i zdrowego.
A jak by się nie udało to masz kwity z warsztatu o naprawie i kosztach? To podnosi wartość auta. Czyli możesz próbować dążyć do wypłaty kwoty bliskiej górnej granicy wartości pojazdu w chwili kradzieży.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2006, 11:52   #23
angelot
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-02-2005
Skąd: Krasnystaw
Model: Ford Mondeo Kombi
Silnik: 1.8 125 PS
Rocznik: 2005
Postów: 253
Domyślnie

My też, tzn moja Gosia i ja oczywiście bardzo Ci współczujemy utraty mondka, mamy nadzieję, że tym co Ci go podprowadzili wyjdzie on bokiem. Pozdrawiamy serdecznie.Dla Ciebie również pozdrowienia Karolu. Trzymajcie się ciepło.
__________________
Pozdro. Janusz
angelot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2006, 12:37   #24
pluto
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2005
Skąd: Kielce
Postów: 209
Domyślnie

Odnosnie kradziezy to bylem ostatnio u mojego mechanika i przyszedl do niego jakis koles (jego z kolei znajomy) i pokazywal nam takie fajne urzadzenie jego konstrukcji ktore montuja w firmach transportowych w samochodach. To byl jakis ukladzik ze scalakami zasilany z baterii jak do telefonu + zasilanie z akumulatora. Bajer dziala tak ze najubozsza wersja ma GPS (1000zl) i pokazuje po zalogowaniu sie na strone gdzie jest nasze auto w danej chwili. Po wiekszych kombinowaniach i drozszej wersji mamy kontrole ilosci przejechanych kilometrow, spalonego paliwa i nawet kamere i mikrofon!!! Mysle ze w drozszych autkach (powyzej 20tys) oplaca sie zamontowac takie cudo. Jesli zlodziej odjedzie nam samochodem i nawet odepnie akumulator to przez kilka godzin GPS pojedzie na baterii i mozemy dokladnie zlokalizowac nasze autko. Calosc ma wymiary ciut wieksze niz talia kart. Jesli kiedys dorobie sie auta to wlasnie cos takiego sobie zamontuje. Wyrazy wspolczucia z powodu straty samochodu. Gdybym dorwal takich kolesi to bym zywcem ze skory chyba obdarl gdyby mnie cos takiego zrobili i pewnie Ty tak samo... Ech Ci ludzie...
__________________
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło ...
pluto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2006, 12:48   #25
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

jedyna nadzieja jesli zlodziej nie bedzie sie spodziewal GPS. bo sa uzbrojeni w wykrywacze tego systemu i zagluszacze. dobrze jest tez powiadomic ubezpieczyciela o takim zabezpieczeniu poniewaz obnizy stawke na AC
zlodziej jak idzie ukrasc auto to ma je dobrze obcykane. wie jakie zabezpieczenia co bedzie potrzebowal ile czasu itd. biora jakies kluczyki nawet moduly podmieniaja normalnie cuda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.