Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-01-2007, 15:10   #21
altootV6
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 20-03-2005
Skąd: Puławy
Model: Galaxy
Silnik: AUY
Rocznik: 2004
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał frompoland
moim zdaniem to glupota narzekac na cala marke tylko temu bo mi sie trafil wadliwy egzemplarz z pewnoscia w super promocji za 5tysPLN + oplaty...
moim zdaniem auto to nie kupno jogurta w sklepie a i na tym trzeba sprawdzic termin do spożycia. Ludzie kupuja od handlarzy okazyjnie, lub jak to sie zdarza przez internet a pozniej wychodza kwiatki typu: osprzet silnika sie sypie albo skzynia nie dziala. Jednym zdaniem podsumuje: GRATULACJE i NIECH ZYJE FRAJER W POLSCE!!!
( z tym frajeem to nie do ciebiemarcingrzelak tylko ogonie do kupujacych w polsce)
Dokladnie tak. IMO również lepiej dołożyć te parę tysi do auta i kupić pewny, dokladnie sprawdzony egzemplarz...


A autor tego wątku raczej tego nie zrobił... Teraz pokutuje. Głowice - być może auto było przegrzane, być może owo przegrzanie bylo spowodowane spadkiem wydajności pompy wody (która w tych autach - seryjna - jest IMO pomyłką). Wymiana takiej pompy to jedna z podstawowych czynności, którą kazdy ołner Durateca 25 powinien zrobić zaraz po zakupie.

Nie wiem czy remont jednostki jest opłacalny. Z tego co wiem, panewki trzeba dorabiac, bo nie występują jako częsci zamienne. Jesli wał jest "ryśnięty" - też nie pokładałbym wielkiej nadziei w jego trwałości...

Prostsza byłaby chyba wymiana silnika na inny, tylko tu tez trzeba uwazac, bo kupic szrota wyjetego z budy też bardzo łatwo - only sprawdzone źródła.

__________________
Ford Galaxy 1.9 TDI (AUY)
altootV6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2007, 16:39   #22
marcingrzelak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2007
Skąd: Piła
Model: Mondeo
Silnik: 2,5 v6
Rocznik: 1995
Postów: 19
Domyślnie

To autko kosztowało mnie 9tyś.Poprostu miałem pecha,ogulnie jest pikny tylko ten silnik :fcp11
marcingrzelak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2007, 13:54   #23
mmaister
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-09-2006
Skąd: Ostrów
Model: Mondeo 2.2 TDCI
Silnik: Disel
Rocznik: 2005
Postów: 35
Domyślnie ...

Panowie piszą prawde... musiales kupic bardzo wysluzone auto... ja zrobilem swoim V6 150 tys w ciagu 1,5 roku . Jedyne problemy jakie mialem to byl przegrzany poniewaz pozyczylem koledze...:/ i mi tak go dorobil i jeszcze pompe wodną wymienilem bo pompy sa w nich slabe.. Takze wedlug mnie nie wciskaj nikomu dziadostwa tylko sprzedaj zrobionego albo takiego jaki jest.. Mondeo V6 bardzo dobry samochod jezeli sie o niego dba i szanuje . Pozdrawiam
mmaister jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.