Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2008, 20:35   #51
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

A, no trudno... Ale trochę lipa Ci powiem... :fcp5
Gdzieś wyczytałem że w ASO mogą dołożyć roletki za 1000zł więc jak coś to masz fach w ręku i kolejkę forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
G - Car solution
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2008, 07:40   #52
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Cytat:
Napisał TiM
A, no trudno... Ale trochę lipa Ci powiem... :fcp5
Gdzieś wyczytałem że w ASO mogą dołożyć roletki za 1000zł więc jak coś to masz fach w ręku i kolejkę forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ano lipa, ale już nic nie zrobię , za dużo zabawy by było z odsyłaniem paczki, czekaniem na drugą, machnołem ręką, za to przecieram Wam szlak, jakby co to już wiecie , trzeba pytać o kolor .
co do rolet w drzwiach, jeżeli czegoś nie minołem, tam jest przygotowane miejsce na zamontowanie , wkłąda się taką roletę trzeba tylko otwór zrobić i jakoś sensowanie wykończyć ten otwór i mamy rolety w drzwiach .
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2008, 20:19   #53
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

azet, dzięki za info! - ściągałem tylną tapicerkę ale myśląc o głośnikach i nie przyglądałem sie możliwośći instalacji rolet... a bardzo chciałbym je mieć :fcp1
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2008, 20:38   #54
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Cytat:
Napisał keisim
azet, dzięki za info! - ściągałem tylną tapicerkę ale myśląc o głośnikach i nie przyglądałem sie możliwośći instalacji rolet... a bardzo chciałbym je mieć :fcp1
no cóż, tak to przynajmniej wyglądało ,taki tunelek jest, nic tylko roletę włożyć więc chyba to to ,zresztą dziwne by było gdyby do karzdej wersjii robili inną tapicerkę, wystarczy czegoś nie dodać przy niższej wersji, niż robiś osobną tapicerkę do droższej wersjii, to chyba logiczne ekonomicznie ,więc, stwierdzam że jest przygotowane miejsce na roletke , i tylko trzeba otwór od góry zrobić, no chyba żebym się mylił. :fcp3 i chyba pójdę w tym kierunku ,tylko nie wiem jeszcze kiedy :fcp3
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 08:23   #55
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Zamówiłem tweeter'y na tył - przy instalacji przyglądnę się tapicerce. Czy ktoś już pytał o ceny niezbędnych elementów??

PAFFCIO, o ile dobrze pamiętam to Ty masz fabryczne roletki. Czy mógłbyś zrobić zdjęcie z bliska? :fcp13 :fcp1 - interesuje mnie czy wokół otworu rolety jest jakaś ramka...
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 12:16   #56
juro1
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2007
Skąd: Małopolska
Postów: 111
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Jest plastikowa ramka w którą wchodzi końcówka rolety i rączka za którą podciąga się roletę, dodatkowo w górnej ramce szyby są dwa haczyki do podwieszenia rolety.
__________________
C-max 1,8 Benzin
juro1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 16:08   #57
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

...niestety tak łatwo nie będzie. Roletę można kupić - 276PLN/szt. :fcp15, haczyki też (po parę złotych)...ale nie można kupić samej ramki - tylko z tapicerką :fcp5

Bez ramki nie będzie to wyglądało za ciekawie :fcp3... ale chętnie skorzystam jeżeli ktoś wymyśli jakiś patent :fcp1
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2008, 20:36   #58
muaddib
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: KRK
Model: Mondeo Mk.5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 67
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziś dostałem paczkę z zamówionymi głośniczkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec jakoś koło piątku zapewne się rzucę na montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam natomiast pytanie: mam możliwość kupienia radia Sony z rozbitego S-Maxa rocznik 2007. Typ sie zgadza z tym używanym u nas. Problem tkwi w tym, że do radia nie ma kodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i teraz nie wiem czy pakować się w ten interes czy polować na nowe z kodem. Czy ktoś wie coś o możliwościach rozkodowania tego radia ??
__________________
był - Mondeo Mk4 (2012), 2.0TDCi 140KM, Panther Black, Titanium
jest - Mondeo Mk5 Vignale (2017), 2.0TDCi 180KM, Ruby Red
zaFORDzony od 1999 ....
muaddib jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2008, 11:52   #59
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

Cytat:
Napisał keisim
PAFFCIO, o ile dobrze pamiętam to Ty masz fabryczne roletki. Czy mógłbyś zrobić zdjęcie z bliska? :fcp13 :fcp1 - interesuje mnie czy wokół otworu rolety jest jakaś ramka...
Mam i owszem, postaram się dziś lub jutro pstryknąć fotki to je wstawię.
No problemo jak mawiają starożytni kowboje z dzikiego wschodu :fcp2

No to proszę:
[attachment=2:1x5y3o9p]IMAG0131 (Medium).jpg[/attachment:1x5y3o9p]
[attachment=1:1x5y3o9p]IMAG0132 (Medium).jpg[/attachment:1x5y3o9p]
[attachment=0:1x5y3o9p]IMAG0133 (Medium).jpg[/attachment:1x5y3o9p]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMAG0131 (Medium).jpg (86.9 KB, 1797 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMAG0132 (Medium).jpg (68.2 KB, 1709 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMAG0133 (Medium).jpg (76.9 KB, 1691 wyświetleń)
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2008, 10:50   #60
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [Mk4] Wymiana fabrycznych przednich tweeter'ów na JBL

wczoraj żona jechała, a ja usiadłem sobie z tyłu coby okukać jak tył się sprawuje i rzeczywiście napewno na tylne okno , roleta by się przydała a i na boczne też nie zawadzi, tak fajnie słonko grzało po główce.
mam pomysła, ramkę tę wykończeniową zrobię z alumnium, wytnę taki pasek z aluminium(albo z jakiejś listwy palstikowej), nakleję spejalną folię do piaskowania i wypiaskuję środek albo wytnę,tylko trzeba to dobrze zrobiś., potem pociągnę czarnym matem ( hmm czy lakier nie odpryśnie od aluminum pod wpływem słońca ,wysokiej temperatury ? ano trzeba sprawdzić i zobaczymy, najwyżej naklei się folię matową czarną, i czy podczas podnoszenia rolety, nie będzie zadzierać do góry lakieru? zapewne tak, zobaczymy, ,ale raczej pójdę w tym kierunku. ) i będę miał listwę wykończeniową gotową. gdyby ktoś rozbierał drzwi, niech poda jaka tam roleta wejdzie dokładnie,(chodzi mi o wymiar) żeby na całe okno zachodziła jak u paffcia ,bo narazie nie mam zamiaru rozkręcać,
myślę że czeka mnie kolejna robota ręczna .ale ja takie to nawet lubię, kiedyś jak byłem młodszy to sklejałem sobie modele samolotów a i niedawno mnie żona podpuściła, no jakieś parę lat temu, żeby Apacha skleić z papieru i też dałem radę. taa do takich modelarski robótek to ja cierpliwy jestem ,więc chyba coś z tych rolet będzie. :fcp26
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.