Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-06-2010, 11:04   #1
mpm15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: z działki
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 3
Smile Zakup mondeo

Witam wszystkich forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam do Was małe pytanko jak i prośbę o pomoc.
Szukałam, czytałam posty na forum i chcę jeszcze zapytaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam zamiar kupić nowe Mondeo. Na chwilę obecną mam 3 samochody na oku: Mondzio, Passat i Octavia.
Jako, że jeżdzę focusem i mam zaufanie do tej marki bliżej mi do zakupu mondeo. Jednak ostatnie promocje i ceny skody i vw są bardziej korzystniejsze cenowo.
Mondeo - silnik benzynka - 1.6 (125km) lub 2.0 (145km) - robione przebiegi roczne to do 10kkm i wyposażenie jakie rozważam to GoldX albo Tytanium.
Skoda cenowo zachęca, zaś folkswagen promocjami i pakietami - w tych autach fajny jest silniczek 1.4tsi (122km).
Proszę Was o pomoc - za i przeciw dla tych aut oraz mocne przekonanie do silnika i wyposażenia w Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mpm15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 13:12   #2
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

A jakich odpowiedzi się spodziewasz koleżanko na forum Forda? Wiadomo że wszyscy tu będą chwalić Forda, jednak patrząc obiektywnie mondeo to najlepszy wybór z tej trójki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie zamienił bym go na Pasata a tym bardziej nie na Skodę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 22-06-2010 o 17:05
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 15:22   #3
donpedro60
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: Hiszpania-Langreo
Model: BMW X4
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 2017
Postów: 367
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

Zgadzam sie z Toba JVC w 100%.Oczywiscie ze Mondeo!
donpedro60 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 15:45   #4
logos11
ford::beginner
 
Avatar logos11
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo zombi mk3
Silnik: 2.0 HE + Lpg
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Talking Odp: Zakup mondeo

No wiesz, mieć w pasku silnik 1,4... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Żenada... Jeden mały silnik z polo + 2 duże turbosprężarki... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ..chyba...
Ale bliżej faktom z punktu widzenie użytkownika mondzia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Octavia ma płytę podłogową z Golfa, Pasek jest o wiele większy, lecz najpierw odwiedź fora VW i poczytaj opinie, konkretnie o tym aucie które chciałabyś kupić.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na koniec mondzio!
Tutaj znasz producenta, jeździ się o wiele lepiej niż foką. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mnóstwo miejsca w środku i ten design: to auto zwraca na siebie uwagę. Wszystkim, tylko nie złodziejom...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Silnik to 2.0 Wtedy jeszcze dochodzi radość z jazdy..
A spalanie na przyzwoitym poziomie zależy tylko od wagi podeszwy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,im cięższa tym większe... niestety w każdym aucie
Reklamy i promocje jak najbardziej są potrzebne wszystkim, i producentom i użytkownikom.
Tym drugim po to, żeby mieć się później z czego śmiać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam!
logos11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 16:34   #5
mpm15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: z działki
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

Dzięki za podpowiedziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Co do silnika to martwi mnie przy 2.0 w modnku 5 biegówka i większe spalanie niż w 1.4tsi.
Co możecie mi powiedzieć jescze o wyspoażeniu goldX i Tytanium czy warto dokładać $$ do Tytanium?
Czy przy zakupie można urwać coś z ceny w salonie biorąc dodatkowe "gadżety" typu aluski 17, alarm i radio Sony?
Ps.Kolego Jvc jestem kobietąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mpm15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 17:04   #6
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

Cytat:
Napisał mpm15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ps.Kolego Jvc jestem kobietąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po nicku trudno to stwierdzić a 99% to tu faceci, więc tym bardziej witamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ps. Już poprawiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 03:31   #7
logos11
ford::beginner
 
Avatar logos11
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo zombi mk3
Silnik: 2.0 HE + Lpg
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Talking Odp: Zakup mondeo

Z tego co zerknąłem to na pewno warto mieć podgrzewaną przednią szybę. Podczas kiepskiej pogody i zimy to skarb. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I światła przeciwmgielne.
Mam to umiem docenić! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam IPS z ESP, itd., ale teraz to chyba standard.
Z innych dodatków to najlepiej samemu dobierać co kto lubi i potrzebuje na co dzień.
Komfortu nigdy za wiele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a za kilka lat łatwiej odsprzedać dobrze wyposażone auto...

Co do silnika to jak dobrze zerknąłem to 2.0 jeszcze bez turbiny? Czyli mniej kłopotów z serwisowaniem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez logos11 ; 23-06-2010 o 03:34
logos11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 05:52   #8
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

Witam

Silnik ...a właściwie silniczek 1.4 Tsi to jest poprostu ...DRAMAT. Co z tego, że oferuje moc od dołu jak tej mocy nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Masakra poprostu. Swojego czasu również rozważałem zakup nowej skody i jeździłem 1.8 TSI i 1.4 TSI.
Ten pierwszy no coż ... dla tego silnika wolałbym Skode niż Mondeo z silnikiem 2.0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na wolnych obrotach nie słychać, że wogóle działa...ponadto ładnie kopie no i można go łatwo wydłubać na dużo wyższą moc. Silnik 1.4 to porażka totalna, pewnie dobry do polo, ale nie do kolumbryny jaką jest octavia.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 07:50   #9
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Zakup mondeo

Cytat:
Napisał logos11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co zerknąłem to na pewno warto mieć podgrzewaną przednią szybę. Podczas kiepskiej pogody i zimy to skarb. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I światła przeciwmgielne.
Mam to umiem docenić! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam IPS z ESP, itd., ale teraz to chyba standard.
Wszystko co napisałeś to w mk4 jest już standard Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2010, 00:27   #10
logos11
ford::beginner
 
Avatar logos11
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo zombi mk3
Silnik: 2.0 HE + Lpg
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Talking Odp: Zakup mondeo

to JVC jestem bardzo zadowolony! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli należy skupić się tylko na dodatkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam!
logos11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.