Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2011, 23:03   #1
andrzej$39
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 17-08-2007
Skąd: Puławy
Model: Ford Galaxy Ultima/Ford Galaxy Mk3 Titanium
Silnik: 2,3 - 145 KM/1,8 TDCi - 125 KM
Rocznik: 1997/2008
Postów: 87
Cool Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

Witam i o radę pytam!

Rozważam zakup Galaxy Mk2, z silnikiem 2,8 V6 204 KM, automatyczna skrzynia biegów.
Bardzo proszę o opinię - jak sprawuje się ten wariant Galusia? Czy automatyczna skrzynia nie nastręcza większych serwisowych problemów? Jak sprawuje się ten silnik zasilany gazem LPG? Jakie jest spalanie trasa/miasto/średnie tej jednostki, przy umiarkowanej jeździe? Jakie usterki zdarzają się najczęściej?

Będę wdzięczny za informacje - pozdrawiam Andrzej.

__________________
Lubię wytaczać na drogę te nasze ponad 2 tony!Przestronny,wygodny,zapewnia bezpieczeństwo i komfort moje, mojej żony i czwórki naszych dzieci! GALAXY 2,3 - dwie i pół kopy mechanicznych koni!
andrzej$39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2011, 18:47   #2
januszeczek6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-01-2010
Model: galaxy
Silnik: 2.8 v6
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

posiadam ten samochod tylko trzy lata i wszystkiego jeszcze nie wiem.spalanie u mnie to zamykam sie w 12 litrach spokojnej jazdy.gaz 42 litry wystarcza na 270 km ciaglej jazdy przy pretkosci 140-150kmh na autostradzie .gdy go kupowalem wystepowaly drgania karoseri przy przyspieszaniu-myslalem ze to wina ogumienia ale jak sie pózniej okazalo winne byly przeguby wewnetrzne-koszt regenaraci to 1700zl.do dalekich podrozy komfortowy-choc u mnie brakuje bardzej wypasionej regulaci ustawien siedzenia kierowcy.czesci zamienne sa duzo tansze u VW.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 25-10-2011 o 06:23
januszeczek6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2011, 20:16   #3
Galaxy_R
ford::beginner
 
Avatar Galaxy_R
 
Imię: Witek
Zarejestrowany: 03-05-2009
Skąd: Siedlce
Model: Galaxy mk1
Silnik: 2,8i v6 + nowa sekwencja
Rocznik: 1996
Postów: 24
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

Witam. Gdyby nie ceny paliwa to tylko i wyłącznie vr6! Tylko nie w automacie bo zbyt wielu znajomych płacze z powodu napraw. Mój 13.5 l. w trasie przy ciężkiej nodze.
__________________
Galaxy 2,8i v6 + LPG !!! (śr.14l/100km)
Galaxy_R jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2011, 21:43   #4
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

Silnik godny polecenia idealna moc do gabarytów auta (co by nie było 2.3 też daje rade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) u mnie miał być ten motor, ale jak to w życiu bywa nie można mieć wszystkiego. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko zastanów się nad słowami Galaxy_R pod którymi ja też się podpisuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2011, 18:06   #5
KuLa2o30
ford::beginner
 
Avatar KuLa2o30
 
Zarejestrowany: 11-12-2010
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy
Silnik: 2.8 v6
Rocznik: 2001
Postów: 16
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

Auto rewelacja , szczególnie na trasie po prostu bajka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co prawda mam manuala ale wydaje mi sie ze fajnie jest sobie powachlować samemu i miec z tego przyjemnosc i radoche Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wyposażenie skóra i inne fajne bajery Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Andrzej masz wiadomość na PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
KuLa2o30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2011, 21:00   #6
ostrich
ford::average
 
Avatar ostrich
 
Zarejestrowany: 18-07-2008
Skąd: Trojmiasto
Model: VW Sharan Highline
Silnik: V6 2,8 (204KM) TipTronic
Rocznik: 2001
Postów: 50
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Mk2 2,8 V6 204 KM

Moj pali 17 po miescie, benzyny bo nie mam gazu.
__________________
Nie jestem filozofem, jak czegos nie wiem to pytam.
ostrich jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.