Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2011, 21:12   #1
krisoskar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Postów: 22
Domyślnie części z allegro lub inne

Witam wszystkich forumowiczów............dawno mnie tu nie było........he he powrót z zagranicy i od razu problem z autem.
Sprawa wyglada następujaco,auto uzytkowane było przez mojego teścia.......po powrocie wsiadłem do auta i ..........zdenerwowałem........na biegu jałowym,słyszę jak coś obciera,tak jakby metal o metal,jak wrzucę 1 i puszczam sprzęgło to tarcie jest bardzo głośne,diagnoza mechanika dwumasa+sprzęgło........myslę o.k ,zacząłem rozgladać się za częściami,również na Allegro.........i mam pytanie czemu pełny zestaw koszt.1800pln(dwumas,sprzęgło,docisk,wysprzęglik wszystko LUKa)a powiedzmy w ew-car to samo 2200pln.....ktoś miał juz do czynienia z takimi częsciami.Są regenerowane?Mają lepsze rabaty?Może któryś z forumowiczów ma dostęp do nowych w miarę tanich części........proszę o pomoc lub namiary


Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 30-10-2011 o 00:24
krisoskar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 21:44   #2
bobas4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-12-2008
Postów: 44
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

Witam nie wiem czy to prawda ale mój mechanik mówi że te na allegro to chińszczyzna albo tylko tak powiedział żebym tam nie kupił pozdrawiam.
bobas4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 22:19   #3
krisoskar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

No o.k chinszczyzna,ale sprzedają je hurtownie samochodowe,gwarancja niby jest......sam nie wiem...........
krisoskar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 22:27   #4
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

Takich mechaników to omijaj z daleka!!!
Ja na sprzęgle dwumasie i wysprzęgliku z ALLEDROGO marki luk jeżdżę już ponad 120.000km i wszystko jest ok wiec taka chińszczyzna mi pasujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zobacz sobie jakie ceny za te części są w ASO wtedy można zadać pytanie czemu TAKA różnica w cenie.
Szukaj jak najtaniej byle by było sprawdzonej firmy np LUK i byle by to było nowe czyli gwarancja + paragon.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 22:39   #5
krisoskar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takich mechaników to omijaj z daleka!!!
Ja na sprzęgle dwumasie i wysprzęgliku z ALLEDROGO marki luk jeżdżę już ponad 120.000km i wszystko jest ok wiec taka chińszczyzna mi pasujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zobacz sobie jakie ceny za te części są w ASO wtedy można zadać pytanie czemu TAKA różnica w cenie.
Szukaj jak najtaniej byle by było sprawdzonej firmy np LUK i byle by to było nowe czyli gwarancja + paragon.
"Srebrna" no zgadza się w ASO to 3tyś trzeba wyrzygać.........na same części,gość z Allegro,twierdzi,że części są nowe,jest gwarancja producenta itd bynajmniej tyle jest w opisie,jest to hurtownia,same pozytywy...........ale i tak się trochę stykuję........czekam dalej na wasze opinie........
krisoskar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 23:36   #6
Roberto36
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 23-06-2011
Skąd: Piła
Model: Ford Mondeo MK3 GHIA
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 29
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

ja wszystkie części do swojego samochodu zamawiałem na allegro.klocki tarcze,łożysko tył,przód.oleje filtry itp.powiem tak allegro daje ta możliwość ze z kazdego zakadka polski i nie tylko możesz kupić części.wiadomo w jednym miejscu np,Piła cena linki do ręcznego kosztuje 85zł a na allegro kupiłem od kolesia który ma sklep z Krakowa za 55 z wysyłka.
ale wszystko chodzi elegancko,wiec nie zrażaj sie tym ze taka cena.masz paragon masz pełna podstawę reklamacji.
i badz tu mądry.
Roberto36 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2011, 05:42   #7
etaks
ford::average
 
Avatar etaks
 
Zarejestrowany: 05-08-2008
Skąd: Gorlice
Model: Mondeo MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002/03
Postów: 143
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

Ja również kupiłem na allegro cały komplet sprzęgła i wszystko jest ok. Cena jest niższa bo sprzedają hurtownie a co za tym idzie omijasz marżę sklepową czyli jakieś 20-40%. Kupuj śmiało od sprawdzonego sprzedawcy byle z dowodem zakupu.
etaks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2011, 13:35   #8
krisoskar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: części z allegro lub inne

Cytat:
Napisał etaks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja również kupiłem na allegro cały komplet sprzęgła i wszystko jest ok. Cena jest niższa bo sprzedają hurtownie a co za tym idzie omijasz marżę sklepową czyli jakieś 20-40%. Kupuj śmiało od sprawdzonego sprzedawcy byle z dowodem zakupu.
Dzieki Panowie za podpowiedzi........chyba się jednak zdecyduję na Allegro......z tego co zaoszczędzę to na robociznę starczy........i zostanie jeszcze na kieliszek chleba....he he
Co dziwne odpowiedzi przyszły od samych Beginerów......."starzy" chyba omijaja takie tematy........"Srebrna" dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam i zmieniajcie opony na zimowe.....
krisoskar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.