Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2013, 18:40   #1
asz293
 
Postów: n/a
Domyślnie Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?

Mam prośbę mam do kupienia Forda Galaxy z 2004 roku w automacie jakie macie zdanie na temat automatycznej skrzyni w fordach.
dziękujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 18:57   #2
januszeczek6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-01-2010
Model: galaxy
Silnik: 2.8 v6
Rocznik: 2002
Postów: 15
Thumbs up Odp: Czy automat czy manual

ja mam automat od trzech lat V6 motor bardzo sobie chwale skrzynia teraz chodzi prawidlowo,pisze teraz bo na poczatku tak jakby ciagnela ale po wymianie oleju wszystko sie uspokoilodo tego tip tronik i tempomat i w dlugie trasy mozna sobie pomykac bez zmeszenia stopy ale kazdy ma swoje ulubione rozwiazania.pozdrawiam
januszeczek6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 18:59   #3
Abund
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 01-09-2010
Skąd: Wołomin
Model: Galaxy/Tourneo Connect
Silnik: 1.9 TDI/1.5TDCI
Rocznik: 2004/2015
Postów: 103
Domyślnie Odp: Czy automat czy manual

W dobrej cenie? Jeśli tak to bierz, używany automat z wymianą i gwarancją jest w cenie kompletu sprzęgło + dwumasowe koło zamachowe. Jeśli zaakceptujesz wyższe spalanie albo lubisz automaty to bardzo dobry wybór. Rozumiem ze mówimy tutaj o silniku Diesla?


Pozdrawiam
Abund jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 19:26   #4
aprox99
ford::expert
 
Avatar aprox99
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Bytom/Lünen
Model: Audi A4 TDI,Fiesta
Silnik: 2L 150 KM,1,25-82 KM
Rocznik: 2014,2014
Postów: 2,076
Domyślnie Odp: Czy automat czy manual

Wiem że mnie zaraz skrytykują.żadnych automatow,ewentualne naprawy są nie do zapłacenia,szkoda nerwów
aprox99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 21:05   #5
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: Czy automat czy manual

Cytat:
Napisał aprox99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem że mnie zaraz skrytykują.żadnych automatow,ewentualne naprawy są nie do zapłacenia,szkoda nerwów
nie mierz wszystkich własną miarą. To bez sensu... (nie krytykuje Cię)
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2013, 22:19   #6
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?

asz293 zmieniłem ci temat na bardziej pasujący do twojego przyszłego auta bo zwolennicy i przeciwnicy automatów itd. nam by się tu za chwilę pobili. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Automat w tym modelu to nie katastrofa fakt pali więcej niż manual lecz nie ma problemu z dostępem do części jeśli chodzi o skrzynie. Jak coś nawali używanych całych skrzyń na rynku jest ogrom w przyzwoitej cenie. Kupisz sobie druga kompletną i założysz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz może link do ogłoszenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skrzynia to nie całe auto zobaczymy może coś doradzimy czy dany egzemplarz wart jest twojej uwagi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2013, 08:59   #7
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?

Automat w tym modelu to....najgorsza rzecz w tym modelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

200kkm nawet 150kkm i remont być musi,albo wymiana skrzyni...

Takie są fakty jeśli chodzi o TDI,wiem co mówię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 12:06   #8
MarcusGawin
ford::advanced
 
Avatar MarcusGawin
 
Zarejestrowany: 11-05-2007
Skąd: Wiesbaden
Model: Hyundai ix35
Silnik: 2,0 VVTC
Rocznik: 11
Postów: 343
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?

potwierdzam wypowiedź kolegi, na niemieckim forum też piszą o 150kkm ,potem naprawa lub wymiana skrzynki
MarcusGawin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.