Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-07-2004, 14:33   #1
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie FUSIONY SŁUŻĄ W POLICJI!!

Witam!

Mam dla Was ciekawostkę - przedwczoraj dostałem w firmie fax z materiałami reklamowymi pewnej firmy wykonującej reklamy na samochodach. Niby nic ciekawego, ale na moim przestarzałym i mało wyraźnym faksie wyjechały zdjęcia samochodów z wykonanymi już reklamami i innymi "nalepkami". Jakie było moje zdziwienie gdy na dwóch fotkach zobaczyłem... Faziego w barwach POLICJI!!! Czym prędzej uruchomiłem stronę tej firmy reklamowej a także galerię samochodów i oto linki do tych "pursuit" Fusionów!

Co Wy na to? Serio jeżdżą w Policji czy to jest tylko demo-car wykonany na zamówienie naszych wspaniałych służb mundurowych?

http://www.wektor77.com.pl/galeria/sam/policaj2a.jpg
http://www.wektor77.com.pl/galeria/sam/policaj1a.jpg

__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2004, 14:53   #2
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

na moje oko to chyba jakas sciema. Nie pasuje mi tu orurowanie. Chyba za drogo by ich to kosztowalo.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2004, 15:12   #3
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Właśnie trudno wyczuć... Jeszcze te oryginalne tablice rejestracyjne z napisem "Fusion" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A orurowanie spoko - 1.500 złotych na allegro a ciekawe ile w serwisie...
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2004, 22:22   #4
Wojo_2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-02-2004
Skąd: Łódź
Postów: 48
Domyślnie

sam osobiście widziałem dokładnie taki sam w przygotowalni u dilera w łodzi. Tez byłem zaskoczony. Tez był orurowany, Policja widac odnawia swój sprzęt i wie co jest najlapsze. !!
__________________
Ford Fusion 1.4 16V FX Deep Navy
Wojo_2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2004, 08:51   #5
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojo_2
Policja widac odnawia swój sprzęt i wie co jest najlapsze. !!
Jako tzw. pościgowóz to chyba się nie nadają bo niestety nasze kochane Fuzje dość słabe silniczki mają, ale jako jednostka do przewożenia 4 wypasionych funkcjonariuszy z osprzętem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to się idealnie nadają - i może nawet wilk wejdzie do bagażnika...
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2004, 16:10   #6
lutti
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-04-2004
Postów: 32
Domyślnie

Orurowanie w salonie ok. 4500 PLN - tyle chcą w Rzeszowie.
lutti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2004, 18:32   #7
maacek
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-03-2004
Skąd: Łódź
Postów: 55
Domyślnie

Potwierdzam, że u Gonery w salonie widziałem "wybuchowego" FFusiona z "białymi pasami do odnalezienia klamki". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kiedy kupiłem niebieskiego Lanosa, koledzy śmiali się, że gliniarskie autko mam. I znowu to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pech :cry: ale autko pomomo silniczka jest cool!!!!! :grin:
__________________
Pozdrawiam - JacekB.
FFusion 1.4 Silver
maacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2004, 10:55   #8
maniek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Białystok
Postów: 237
Domyślnie policja

dealerowski mechanik powiedział że policja dostała do testowania fusiony, a także samochody innych marek zobaczymy co wybiorą,w białymstoku też jeżdżą
maniek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2005, 20:20   #9
adam33
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2005
Skąd: bydgoszcz
Postów: 35
Domyślnie kolpaki

Cytat:
Napisał maacek
Potwierdzam, że u Gonery w salonie widziałem "wybuchowego" FFusiona z "białymi pasami do odnalezienia klamki". :roll: Kiedy kupiłem niebieskiego Lanosa, koledzy śmiali się, że gliniarskie autko mam. I znowu to samo :oops: Pech :cry: ale autko pomomo silniczka jest cool!!!!! :grin:
ciekawe czy oryginalne kolpaki im juz ukradli? - ja mialem swoje 3 tygodnie - pozdrawiam gosci z allegro ktorzy je sprzedali za 80 zl...no ale coz z allegro nie kupuje bo po co mam swoje znowu kupic?
adam33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2005, 09:53   #10
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

adam33 >> Odkopałeś prawie półroczny topik, żeby napisać o kołpakach?? :twisted: Po pierwsze to temat o Fusionie w Policji, który dzięki Tobie jest dokładnie jest dokładnie pod takim samym (Fusion w Policji 2x) a po drugie, co do kołpaków to już jest taki temat [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i tam mogłeś napisać... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To taka dobra rada na przyszłość, żeby nie robić bałaganu na forum... :idea:
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.