Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-03-2013, 09:40   #1
Lucek
 
Postów: n/a
Domyślnie końcówka wydechu

Temat już był lecz nie mogę do niego nic dopisać.
Którą z końcówek byście mi polecili do mondeo mk2 sedan postanowiłem iż w związku z wymianą tylnego zderzaka przydało by się założyć jakąś ciekawą końcówkę .

opcja 1. http://allegro.pl/koncowka-tlumnika-...074086389.html

opcja 2. http://allegro.pl/nakladka-na-tlumik...105874298.html

opcja 3. http://allegro.pl/najwyzsza-jakosc-k...115809897.html

opcja 4. http://allegro.pl/koncowka-tlumika-m...077729485.html

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2013, 17:55   #2
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

szczerze to mi żadna się nie widzi,a ta pierwsza to już totalna wieś.ja mam takie,ale zderzak został podcięty
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] cena po 30 zł za sztukę w sklepie mot. na mieście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2013, 18:27   #3
Lucek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

Aukcje poglądowo wrzuciłem i jestem też ciekaw waszych propozycji.

powiedz koni53 jaka to nazwa końcówki którą maż
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2013, 19:11   #4
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

moje to coś podobnego do twojej drugiej propozycji prawie jak ta druga tutaj
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ścięta,owalna i składa się z dwóch części.w środku błyskotki znajduje się druga rurka o srednicy 67mm.mierzyłem wszystko,żeby końcówka wlazła mi na kikut,który został po obcięciu tej fajki z końcowego tłumika.musiałem jeszcze kawałek dospawać,żeby mocowanie końcówki było na poziomym kawałku rury.koniec końców i tak wszystko jest pospawane,końcówka też.te,które widać na moim temacie na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to końcówki chyba ultera.też szukałem natchnienia,ale wymiary skorygowały wybór.na żywo wygląda to jeszcze lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tutaj link do ultera:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wcześniej miałem końcówki też owalne,ale prosto zakończone i moim zdaniem wyglądały srednio.jak zmieniałem wydech,poszukałem nowych.te nowe wedlug mnie lepiej pasują.ścięcie lepiej komponuje się z linią zderzaka.jeszcze raz zaznaczam,że zderzak mam podcięty na końcówki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak chcesz zobaczyć jak było wcześniej to w temacie na grupie poszukaj letnich fot na pierwszej stronie.
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana

Ostatnio edytowane przez koni53 ; 23-03-2013 o 19:55
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 06:55   #5
Lucek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

No ciekawie to wygląda lepiej niż zwykła okrągła, owalna jednak mnie przekona cos poszukam na allegro i zamówie założę przy wymianie zderzaka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 18:25   #6
Devvvv
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-06-2012
Model: C-max
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

Witam. Jeśli zamontuje coś takiego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (i tylko to) do mojego C-max 1.8 TDCI , czy poprawi to w jakiś sposób dźwięk ? Bo osiągów to chyba nie możliwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Devvvv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2013, 20:17   #7
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

szczerze?może ciut ciut.wszystko przez tą siatkę w środku końcówki.tak jak u mnie zmieniło to dzwięk jak silnik spada z obrotu,to słychać taki dziwny furkotGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.wiekszość opinii odradza tłumiki ultera do forda,ale końcówki mają wypasioneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.wniosek jest jeden-jak fałka to to mruczeć nie będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2013, 14:41   #8
Devvvv
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-06-2012
Model: C-max
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

Dzięki za odp. To może tak , jeśli i tak muszę wymienić to jeśli mam wymieniać na seryjny i i tak płacić , to lepiej zapłacić nie dużo więcej i wymienić na ten ( który może coś zmieni a może nie) ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak byście zrobili ?
Devvvv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2013, 21:41   #9
photoactions
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-09-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 164
Domyślnie Re: końcówka wydechu

mruczenie w tdci? prosze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
photoactions jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2013, 22:59   #10
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: końcówka wydechu

Cytat:
Napisał Devvvv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odp. To może tak , jeśli i tak muszę wymienić to jeśli mam wymieniać na seryjny i i tak płacić , to lepiej zapłacić nie dużo więcej i wymienić na ten ( który może coś zmieni a może nie) ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak byście zrobili ?
umówmy się mruczec jak v6 to to nie będzie.zacytuję innych co wkładali ultera choćby do v6-nie warto.za te pieniądze to mozna już chyba coś na zamówienie zrobić i to z nierdzewki na wieki wiekówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.