Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2013, 09:00   #1
Elden
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Witam,

noszę się z zamiarem kupna samochodu, porozmawiałem z różnymi "fachowcami" sam też coś wiem, i po długim namyśle zdecydowałem, że poszukam Forda Mondeo Mk3. Cena do 18- 19 tys. Nie należę do ludzi którym się pali pod siedzeniem, żeby kupić złom i zdaje sobie sprawę, że cudowne auta z przebiegiem 150 tys. w dieslu z niemiec, są marzeniem. Znalazłem właśnie takie cudo które mimo zapewnień że przebieg jest oryginalny na 100% ma zrobione z 100 tys. wiecej jak nie 150.

http://allegro.pl/ford-mondeo-ghia-x...123737317.html

Największe pytanie jest skąd on do cholery wziął tyle tego wyposażenia dodatkowego ?! Wentylowane siedzenia w Fordzie z 2005 roku ?

To co sam zauważyłem to :

- nawigacja przynajmniej jak dla mnie ma inny kolor więc była wymieniana albo dodana
- przebieg, gdyby taki był to... w Polsce złoto rosło by na drzewach
- nie pisałem do gościa, ale to prawdopodobnie jest kompletnie nie opłacone więc pewnie z 1500 wiecej trzeba dać.
- co jest z nim nie tak ? za ładny. Jeśli ma zrobione z 280 - 300 to pewnie wtryski, dwumasa, moze nawet rozrząd nadchodza... ?

Dzieki z góry za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2013, 11:12   #2
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Witam.
Co do wentylowanych siedzeń to ja miałem podobne mondeo z 2004r i to oryginalne wyposażenie. Nawigacja też taka jak miałem, więc fabrycznie dana. Wtryski, dwumasa to się mogło już stać albo dopiero Cię czeka, duża nie wiadoma. Rozrząd jest na łańcuchu (bez obsługowy).
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2013, 11:28   #3
Elden
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Wiem, że jest łańcuch i słyszałem ze jego żywotność jest baaardzo długa, podobno raz na samochód. Jeden z licznych powodów wyboru Forda. Tak zapytałem, bo gdzies mi się obiło ze ktoś robił koło 300 tys.

A tak swoją drogą to skoro miałeś tą nawigacje to jest sens ? Bo wiadomo "fajny bajer" ale psują się ? jak jest z odtwarzaczem dvd ? Jaka jest sama nawigacja ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2013, 12:21   #4
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Nie oglądniesz na niej filmu, dvd znajduje się w bagażniku i siedzi w nim płyta nawigacyjna. Nawigacja u mnie powoli zaczynała się psuć. Ogólnie fajnie to wygląda ale i tak korzystałem z nawigacji w telefonie. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] <---tu jest dużo informacji o nawigacji.

Ostatnio edytowane przez Wesoly_krk ; 28-03-2013 o 13:12
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2013, 18:50   #5
Elden
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Hmm, z tym odtwarzaniem filmów to taki sam bajer jak kupisz pierwszy telefon z dużym ekranem, chcesz koniecznie móc oglądać, a potem i tak tego nie robisz. Coś tam jeszcze poszukałem i są jakieś opcje nawet telewizje można niskim kosztem podłączyć, tylko hmm chyba nie chce mi się w to bawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzieki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A powiesz coś odnośnie samego auta ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2013, 09:22   #6
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCi do oceny :)

Ja byłem bardzo zadowolony, przez 4lata był w rodzinie. Fajne duże wygodne auto. Wszystko zależy jaki egzemplarz kupisz, w jakim stanie. A tak to nawet moi znajomi którzy nigdy do forda nie podchodzili poważnie, zmienili zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.