Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-04-2013, 21:03   #1
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Cool Zamiana Blaupunkt NX na Sony 6000CD

No właśnie tak z przekory wszyscy robią odwrotnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie bardzo znalazłem konkretną odpowiedź.

Dokładnie, czy jest możliwa zamiana bez większych problemów, panelu Blaupunkt NX (bez osobnego wyświetlacza klimatyzacji), na pospolite radio i osobny panel klimatyzacji (ten z czerwonym wyświetlaczem). Oczywiście, odpowiednie ramki do tego.
Da się ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2013, 21:49   #2
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zamiana Blaupunkt NX na Sony 6000CD

Tak jak w drugą stronę - co najwyżej moga być problemy ze sterownikiem klimy...
Tyle, że w Vectrze B to te problemy z NXem musiały byc jeszcze większe...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 18:38   #3
p_swiderski
ford::advanced
 
Avatar p_swiderski
 
Zarejestrowany: 23-05-2010
Skąd: PL/NO
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 311
Domyślnie Odp: Zamiana Blaupunkt NX na Sony 6000CD

A czemu chcesz robić podmianę w drugą stronę? Na forum były informacje że ludzie mieli problemy ze sterowaniem klimą. MOIM ZDANIEM (niczym nie popartym) należy zmienić w CCC ustawienia audio i klimy i będzie śmigać. U mnie przy przekładce z Sony na NX klima zaskoczyła bez żadnych zmian.
p_swiderski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2013, 21:51   #4
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Zamiana Blaupunkt NX na Sony 6000CD

No właśnie niby powinno działać... a jak piszecie problemy mogą być... Robił to ktoś?
Cytat:
Napisał p_swiderski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czemu chcesz robić podmianę w drugą stronę?
A tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chętnie bym się tego pozbył (jakby udało mi się kupić taką wersję auta) by uniknąć problemów w przyszłości... Temat może też przydać się tym którym się to zepsuło i nie chcą wydawać 3kpln na używkę, a chętnie by wstawili zwykłe radio i panel klimy.
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle, że w Vectrze B to te problemy z NXem musiały byc jeszcze większe...
No tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zważywszy że mam radio z mojej wcześniejszej astry z 91r z jednym działającym przyciskiem(przewijanie pasma do przodu) i sprawnymi pokrętłami, jakoś już tak kilka ładnych lat...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.