Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2013, 10:51   #1
mateos2
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 82
Domyślnie sony mca mp3 ? audiophile i inne

Witam,

chce wymienic w mundku radio z 6000 na cos lepszego

pierwszy wybor padl na sony - ale ogladajac radia i czytajac forum wiem coraz mniej zamiast coraz wiecej

znalazlem oferty 2 typow radii

sony mca cd345
oraz
sony mca cd345 audiophile

to teraz kilka pytan

czy wersja mca cd345 ma sygnal na kostce C do subwoofera ?

w wersji audiophile ponoc nie ma wbudowanego wzmacniacza - czy to prawda ? moze ktos potwierdzic ?

czy audiophile ma standardowe wyjscia na wzmacniacz ? w sensie sygnalu ?

ew czy ktos moze polecic inne fabryczne radio ktore umozliwi podpiecie wzmacniacza subwoofera ?
(wzmacniacza innego niz Ford'owskie)

z gory dziekuje
Mateo

mateos2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2013, 22:03   #2
cramp120
ford::beginner
 
Avatar cramp120
 
Zarejestrowany: 04-04-2012
Skąd: Limanowa
Model: Mondeo mk3 przed lf :P
Silnik: 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003
Postów: 22
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Z tego co mi wiadomo, to żadne z fabrycznych modeli radia, nie mają wyjść RCA ( na wzmacniacz czy subwoofer). Jedyne wyjście to kupienie konwertera czy jak to się tam nazywa, lub wyprowadzenie wyjść RCA( koszt ok 50zł - 100zł)
cramp120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 05:39   #3
mateos2
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 82
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Cytat:
Napisał cramp120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co mi wiadomo, to żadne z fabrycznych modeli radia, nie mają wyjść RCA ( na wzmacniacz czy subwoofer). Jedyne wyjście to kupienie konwertera czy jak to się tam nazywa, lub wyprowadzenie wyjść RCA( koszt ok 50zł - 100zł)
radio MA fabrycznie wyjscie na wzmacniacz - ale nie wiem w jakiej formie (czyli jaki sygnal)
mateos2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 19:29   #4
cramp120
ford::beginner
 
Avatar cramp120
 
Zarejestrowany: 04-04-2012
Skąd: Limanowa
Model: Mondeo mk3 przed lf :P
Silnik: 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003
Postów: 22
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

No nie ma ... bo sam mam to radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zresztą po co producent miałby wypuszczać radio do którego można podłączyć wzmacniacz, a sam go nie montował nawet za dopłatą??
Wiem o tym też, bo ściągałem schematy do radia, żeby wyprowadzić właśnie RCA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cramp120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 19:58   #5
mateos2
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 82
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Cytat:
Napisał cramp120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie ma ... bo sam mam to radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zresztą po co producent miałby wypuszczać radio do którego można podłączyć wzmacniacz, a sam go nie montował nawet za dopłatą??
Wiem o tym też, bo ściągałem schematy do radia, żeby wyprowadzić właśnie RCA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a do czego masz podlaczona prawa wtyczke ? obok antenowych
([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])

ta ktora nazywa sie premium sound system ?

w najbogatszych wersjach byl pod to podpiety wzmacniacz

a schematami mozesz sie podzielic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mateos2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 21:15   #6
cramp120
ford::beginner
 
Avatar cramp120
 
Zarejestrowany: 04-04-2012
Skąd: Limanowa
Model: Mondeo mk3 przed lf :P
Silnik: 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003
Postów: 22
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A to były takie radia???. To ja zwracam honor ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tutaj są w PDF'ie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Są schematy panelu przedniego, płyty głównej itd. itp. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cramp120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 21:21   #7
mateos2
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 82
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Cytat:
Napisał cramp120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A to były takie radia???. To ja zwracam honor ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tutaj są w PDF'ie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Są schematy panelu przedniego, płyty głównej itd. itp. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ten to juz mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

szukalem do tej wersji lepsiejszej, ale ciezko cokolwiek znalezc

wiec na razie zawita zwykle sony + glosniki + sub
mateos2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2013, 21:28   #8
dekoder
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-05-2006
Skąd: Dęblin
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 07
Postów: 143
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Cytat:
Napisał mateos2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w najbogatszych wersjach byl pod to podpiety wzmacniacz
Tak,był podpięty ale fordowski i to poprzez Can
Zwykłego wzmaka tam raczej nie podepniesz
dekoder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2013, 12:38   #9
Netop
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 22-08-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Witam,

Też przymieżam się do wymiany 6000CD na Sony CD345 i mam ten sam problem.

Jak to jest w końcu z wersją Audiophile?
Znalazłem Sony w tej wersji wymontowane z S-Maxa Titanium-X po lifcie z 2011r i właściciel uczula mnie na to, że muszę mieć zewnętrzny wzmacniacz. 6000CD ma raczej wbudowany wzmacniacz wiec Sony też go musi mieć żeby u mnie działało.

Inna sprawa... czy Sony ma wbudowany mikrofon do zestawu głośnomówiącego czy radyjko korzysta z mikrofonu telefonu przez Bluetooth?
Czy da się wogóle korzystać z tej fukncji radia.

Na co ewentualnie mam zwracać uwagę przy kupnie Sony? Jakie różnice są między różnymi modelami tego samego radia?
Mondeo mk4 z 2008
Netop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2013, 12:41   #10
mateos2
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2013
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 82
Domyślnie Odp: sony mca mp3 ? audiophile i inne

Cytat:
Napisał Netop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Też przymieżam się do wymiany 6000CD na Sony CD345 i mam ten sam problem.

mca cd 345 jest w drodze do mnie i bedzie montowane pewnie jutro

wtedy powiem czy ma wyjscie na subwoofer czy nie

na pewno nie ma na wzmacniacz stereo

z wersja audiophile nie probowalem, za malo informacji jest w necie i nie wiem czego sie spodziewac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mateos2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.