Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Windstar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-04-2008, 19:48   #1
mikesils
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-02-2007
Skąd: Gniezno-Frankfurt/M
Model: Ford Explorer
Silnik: 4.0 LPG
Rocznik: 2002
Postów: 43
Domyślnie Pytanie o silniczek krokowy

Witam. Mam takie zapytanie czy ma ktos moze foto manual gdzie jest omowione jak mozna wyczyscic silniczek krokowy i podac gdzie on sie znajduje w Windstarze rok 1999 nowa kasta silnik 3.0 bowiem mam problem taki ze potrafi mi zgasnac na wolnych obrotach i obroty sa nierowne a swiece i kable mam wymienione wiec zostaje tylko to do sprawdzenia tak mysle ,chyba ze cos jeszcze moze sie dziac innego jak ktos ma jakis pomysl to chetnie czekam na odpowiedz.Normalnie podczas jazdy wszystko ok.Dodam ze gorzej jest jak jest obciazony silnik tzn. na biegu jak na luzie jest troche lepiej.Mam tez gas sekwencje zalozona i na gazie jest to samo nawet gorzej. Pozdrowienia dla forowiczow

mikesils jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2008, 19:36   #2
qmarkus
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: Tychy
Postów: 58
Domyślnie Re: Pytanie o silniczek krokowy

zajrzyj na forum [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i użyj funkcji szukaj, wygląda krokówka mniej więcej tak:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wystarczy dwie śruby wykręcić i odpiąć wtyczkę, potem benzyną ekstrakcyjną wypłukać dokładnie i jak niektórzy polecają psiknąć wd40. ale według mnie niewiele to pomaga i trzeba nową założyć
__________________
Windstar jest jak żona wciąż czegoś chce, i spróbuj nie dać
qmarkus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2008, 21:17   #3
mikesils
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-02-2007
Skąd: Gniezno-Frankfurt/M
Model: Ford Explorer
Silnik: 4.0 LPG
Rocznik: 2002
Postów: 43
Domyślnie Re: Pytanie o silniczek krokowy

dzieki za odpowiedz juz przeczyscilem ale jest to samo ,prawdopodobnie beda to swiece lub cewka zaplonowa bo na 2 swiece gorzej pali.Dlatego przebiera.
mikesils jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.