Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-12-2008, 20:21   #1
my_mondek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 164
Domyślnie [MK3]KLUCZE

Witam!
Ktoś orientuje się gdzie można najtaniej dorobić klucz do mondka?
Ile biora w salonie?

W mojej miejscowosci chca mniej wiecej 300zł. Nie dało by sie gdzies kupic klucza bez programowania i samemu zaprogramowac i zaoszczedzic?
Chodzi o to ze zwyklym kluczem nie odpale auta. Zalezy mi na tym kluczyku z pilotem etc.
(Wiem co do ubezpieczyciela).

my_mondek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 20:53   #2
janusz72
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-10-2008
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 188
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Witaj! Ja mam ten sam problem. Dzisiaj właśnie odwiedziłem serwis w Łodzi i oczy mi wyskoczyły, kompletny kluczyk z pilotem- 700 zł. Sam grot to 30 zł i 48zł nacięcie programowanie transpondera 200zl. Na allegro widziałem po 179 zł nowe. Ja mam jeden kluczyk z pilotem drógi zwykły ale już zaprogramowany, wystarcze że kupie z pilotem i przełoże czipa i natne, koszt ok 250 zł. powodzenia . Pozdrawiam!
janusz72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 20:55   #3
my_mondek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 164
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

to ten zwykly za 70 zł te zmozna zaprogramowac i normlanie da sie odpalic auto itd?
my_mondek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 21:03   #4
robciak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2004
Skąd: zamość
Postów: 9
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Witam kolegów zajmuje się dorabianiem kluczy taki klucz do forda z immobiliserem kosztuje u mnie 180 zł ale sam kluczyk który odpala bez pilota a z pilotem około 350 zł z zaprogramowaniem.jeżeli coś moge pomóc to prosze pisac.Dorobić moge na odległość ale niestety potrzebuje kluczyk no chyba ze jesteście z okolic Zamościa to zapraszam do mojego punktu dorabiania kluczy, a najlepiej poszukać w swoim mieście punktu i dogadac cene wcale to nie musi być serwis mamy takie urządzenia teraz ze nie potrzeba odwiedzać serwisu.pozdro.
robciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 21:08   #5
my_mondek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 164
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

robciak:

dzieki za info. U mnie powiedzili ze zwyklym nie odpale samochodu (czyli bez imobilajzera). Pytanie czy da sie samemu zaprogramowac( cos jest w instrukcji o progr.) ??
my_mondek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 21:24   #6
robciak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2004
Skąd: zamość
Postów: 9
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Kolego nie może być zwykły kluczyk musi posiadac w sobie transponder vczyli immo i sam nie zaprogramujesz , musisz sie udac do jakiegos lepszego kluczykarza on ci pomorze a jak nie to slij kluczyk do mnie ale to bez sensu chyba ze masz drugie auto.pozdro.
robciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2008, 21:54   #7
my_mondek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 164
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

OK. Wiedza pochłonięta. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.
my_mondek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2008, 08:39   #8
janusz72
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-10-2008
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 188
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Musze powiedzieć że ma przykre doświadczenie z dorabianiem kluczyka, jakiś czs temu kupiłem nowy grot na allegro dałem do nacięcia , zakład w którym to robiłem naprawde byl z wysokiej półki, gostek mierzył i oglądał kluczyk kilka minut i dorobił. Co się okazało? Kluczyk do wszystkich zamków pasował tylko nie do stacyjki. Więc lepiej zrobić to na miejscu i wypróbować czy pasóje. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich!
janusz72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2008, 09:06   #9
robciak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2004
Skąd: zamość
Postów: 9
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Dlatego nie kupuje się grotów i kluczyków na allegro tam jest sama chińszczyzna ja nigdy nie miałem problemów z fordem oczywiście na moich oryginalnych kluczykach a nie z allegro.
robciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2008, 11:04   #10
sztacha
ford::average
 
Avatar sztacha
 
Zarejestrowany: 10-05-2008
Skąd: Z miasta Łodzi się pochodzi
Model: Ford CMAX II
Silnik: TDCi 2,0 TDCI 115PS Powershift
Rocznik: 2011
Postów: 144
Domyślnie Re: [MK3]KLUCZE

Z tego co ja wiem i z informacji uzyskanych od gościa co nacnał mi kluczyk zaprogramowanie immobilaizera jest tylko i wyłacznie możliwe w serwisie gdzie koszt jest dosyc wysoki. Mając dwa kluczyki ( czyli ten czerwony zwany matką i jakiś inny z zaprogramowanym immo ) jest możliwośc zaprogramowania tego poza serwisem ale koszt również może byc wysoki. Nie mówiąc o skutkach ubocznych możliwych do wystąpienia ( jak on to stwierdził chłopaki zrobią wszystko tylko że w bardzo brutalny sposób ). Krótko mówiąc rozkodują moduł immo w autku i immo niestety nie będzie w 100% spełnialo swojej funkcji.

Dla kolegi z Łodzi - podjedź na Tuwima tam jest serwis Subaru i Forda, grot w ilości 2szt i pilota kupisz napewno taniej niż w ASO. Groty dotnie ci gośc u zbiegu Narutowicza/Tramwajowa
sztacha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.