Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2007-2014] prośba o zdjęcie mocowania koła kierownicy


ciafka
29-08-2011, 12:32
witam

Jakiś czas temu (ok. roku) dokręcałem koło kierownicy po partaczach z ASO (żeby nie użyć mocniejszych słów, chociaż w zasadzie powinienem...). Niestety zauważyłem, że znowu pojawia się luz na kole kierownicy.
Stąd moja prośba - czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie fabrycznego mocowania koła kier. po zdjęciu poduszki powietrznej. Chodzi mi o to, czy tę....ki z ASO przypadkiem nie ukradli mi przy okazji jakiejś podkładki. Jeżeli jest kwestia mocniejszego dokręcenia nakrętki, to pół biedy - ale nie chciałbym co roku dokręcać kierownicy z powodu brakującej podkładki czy czegoś...

dzięki z góry za fotkę

kolonez
29-08-2011, 13:44
Zdjęcia nie mam, ale pamiętam jak przekładałem kierownicę na taką z tempomatem to pamiętam na 100% że tam była duża czarna podkładka pod śrubą.

Pozdrawiam

andrzejud
29-08-2011, 17:34
Dokładnie tak. Czarna śruba i pod nią czarna podkładka. Nic więcej. Dokręcasz to na prawdę mocno i powinno siedzieć.

ciafka
30-08-2011, 06:08
No to dzięki, wygląda, że po prostu odważniej kluczem trzeba operować... Załączam zdjęcie jak wygląda to u mnie , z października 2010 - wtedy dokręcałem.

Pozdrawiam!