Zobacz pełną wersję : [Transit Connect 2013-2022] Sterownik centralnego zamka - zamiennik


leku
08-01-2015, 19:25
Witam,

Chcę podłączyć sterownik centralnego zamka na pilota RTX RANGER SE2C
http://allegro.pl/sterownik-centralnego-zamka-na-pilota-markowy-rtx-i4848839641.html

Czy ma ktoś namiary na schemat podłączenia dla Ford Transit Connect 2005 ?
Chodzi mi o miejsce wpięcia się w istniejącą instalację tak aby można było otwierać i zamykać wszystkie drzwi.
Z tego co wiem to tylne drzwi otwierane są podwójnym impulsem np. dwa razy kluczykiem przy drzwiach kierowcy

pozdrawiam
leku

Tomafos
09-03-2015, 20:09
Sory,że podepnę sie pod temat,ale mam pytanie,gdzie jest moduł GEM w connect??

chciałem wymienić bo nie działa mi kodowanie pilota.Ale nie wiem gdzie jest

Basra
16-03-2015, 20:14
Witam

Moduł GEM jest po stronie pasażera pod deską rozdzielczą.

pozdrawiam

Syntetyzer
19-03-2015, 17:31
ja szukałem u siebie i od strony pasażera pod deską rozdzielczą nie ma...

roki1990
24-06-2015, 17:42
Ktoś już wie jak się w modelu Connect podpiąć tym RTX ?
Albo chociaż gdzie jest centralka zamka centralnego ?

roki1990
25-06-2015, 03:13
Powalczyłem i udało się.

Trzeba odkręcić osłonę progu, następnie boczną przy lewej nodze i dół kokpitu pod kierownicą.

Moduł, którego szukamy jest za bezpiecznikami, wchodzą do niego dwie wtyczki, zielona i niebieska. Sygnał otwarcia i zamknięcia bierzemy z niebieskiej ( jeśli dobrze pamiętam to czarno zielone - 2szt wchodzą w jeden pin) oraz czarno brązowy, który jest obok), a sygnalizację kierunkowskazami (dwa niebieskie kable) oraz + z zielonej.
- czyli masa ze śrubki przykręconej do karoserii ;)

Montowałem sterownik RTX który szczerze polecam ;)

Pozdrawiam

mkss
02-06-2019, 09:00
Zamierzam dołożyć centralany zamek na pilota . Mam pytanie czy centralny sterowany jest za pomocą (+) a kierunki ( - masą )
I czy ktoś wie jaki kabel odpowiada za otwarcie tylnych drzwi ,czy trzeba kombinować z podwójnym impulsem .

Kamykkamil16
24-06-2019, 02:07
pilota kup o d fokusa mk1 i będziesz miał centralke

Bump: Centralny zamek w connect-ach przed 2009 był za bezpiecznikami pod kolumna kierownicza a lift i dale ma za schowkiem.

a co do waszych boleści na temat centralki to głupota domontować sterownik jak są oryginalne tylko trzeba sobie zakupić kluczyk na allegro i zakodować.