Zobacz pełną wersję : [Fiesta 1995-2001] Dusi się przy raptowanym dodawaniu gazu


Michał1
05-10-2016, 17:19
Mam problem przy ruszaniu, otóż jak puszczam sprzęgło jest i chce ruszyć to auto się dławi, nie ma siły. To samo jest w czasie jazdy, jak się wciśnie do oporu to nie ma siły, tylko jak się stopniowo naciska to "jakoś" jedzie. To samo jest przy starcie jak się da do oporu to się właśnie dławi i jak się nie odpuści to auto zgaśnie.
Czytałem gdzieś na forum że czujnik podciśnienia ? Jest wgl takie coś? Kurde teraz tego tematu nie mogę znaleźć. Miał ktoś taki problem ?
Pozdrawiam

dario6273
05-10-2016, 19:39
Kiedy wymieniałeś filtr paliwa:razz:

damianisko5
06-10-2016, 07:37
dario zadał konkretne pytanie. Bo jeśli nie od nowości, to pompa może być mocno obciążona i wkrótce padnie. Znajomy miał taki przypadek w Focusie.

Michał1
08-10-2016, 18:22
A właśnie nie napisałem o filtrze. Był wymieniany z 2 tygodnie temu, bo myśleliśmy że to przez niego tak się dzieje.
Tutaj jest w filmik ja pracuje https://www.youtube.com/watch?v=RHdkrYh_C_g&feature=youtu.be :roll:
Jak wskazówka obrotomierza spada poniżej 1 tyś obrotów to wtedy wduszam pedał gazu do oporu.
Aaa i bym zapomniał, wymieniłem już czujnik położenia przepustnicy i dalej to samo.
Pozdrawiam