Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226992)

Fulara 03-07-2015 11:05

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
mjprzem tu się muszę z Tobą zgodzić, dobrze że to nie wątek o silniku i obrotach :)

mjprzem 03-07-2015 12:38

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
Cytat:

Napisał Fulara (Post 2423461)
mjprzem tu się muszę z Tobą zgodzić, dobrze że to nie wątek o silniku i obrotach :)

... nic dodać nic ująć. Ta wiadomość tylko świadczy o tobie. Moze następnym razem zastanowisz sie zanim napiszesz coś głupiego.

Juzek 03-07-2015 12:49

O fak.... chyba ktoś się obraził :)

Tapnięte z Szajsunga MkIV

mjprzem 03-07-2015 13:01

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
Ja sie nie mam o co obrazac... każdy temat ma swój wątek-i z doświadczenia wiem ze tematów sie nie miesza-innymi tematami bo to nie grzecznie.

Bo jak kolega Fulara wrzuca takie "smieci"
do tego innego tematu to niech jeszcze linka poda do tamtego tematu
a nie próbuje mnie obrażać swoim dogadywaniem-a niech każdy przeczyta jak chce o co chodzi. Ja sie ani nie mam czego wstydzić ani nie mam na kogo obrażać.

Juzek 03-07-2015 13:21

Kolego. W wypowiedzi Fulary nie było nic obraźliwego. Wręcz przeciwnie - odniosłem wrażenie, że cieszy się z tego, że w końcu znalezliscie wspólny język. Także zluzuj gumkę w majtkach i spuść trochę pary spod sufitu, bo widzę, że się przegrzewasz :)

Tapnięte z Szajsunga MkIV

Fulara 03-07-2015 13:29

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
dokładnie kolego mjprzem - chciałem rozluźnić atmosferę ale jak widać, trochę jesteś spięty.

miłego weekendu i koniec ot.

mjprzem 03-07-2015 13:34

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
heh... sory nie jestem na tyle glupi aby nie domyslic sie co kolega Fulara prowokował i próbował swoją wiadomością osiągnąć.

ja bym na jego miejscu napisał tak:

"Zgadzam sie z tym-nie powinno sie ruszać autem jak bieg nie jest do konca wbity bo niszczymy skrzynię jeszcze bardziej."

Bez głupich wstawek i podteksów-Prawda?
Ale chyba do pewnego poziomu szanowania innych potrzeba dojrzeć.
A takie lekcje nauki pisania każdemu sie przydadzą. Przynajmniej uczymy się siebie na wzajem szanować.

Juzek 03-07-2015 13:40

Oj ciężko to widzę :). Może ja to inaczej odebrałem, bo mam znaczny dystans do swojej osoby, do opinii mojej osobie oraz do otaczającego świata :)

Szkoda życia na nerwy

Tapnięte z Szajsunga MkIV

Lemurr93 12-04-2024 19:33

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
Witam, a miał ktoś tak w Focusie, że jak jechał kawałek dalej, tak 50 km, po zatrzymaniu wrzucał jedynkę, było słychać takie puknięcie? Mam właśnie taki problem. Tak jak jeżdżę po mieście, tego nie ma, ale właśnie jak przejadę kawałek dalej, po zatrzymaniu i wrzuceniu jedynki, słychać takie puknięcie. Wie może, co to może być? Może miał ktoś podobnie?... Ford fokus mk2 lift 1,6 ..2009rok

thesperado 12-04-2024 19:47

Odp: Zgrzytanie podczas wrzucania wstecznego
 
Cytat:

Napisał Lemurr93 (Post 3490438)
Ford fokus mk2 lift 1,6 ..2009rok

Silnik 1,6, tylko jaki? Pb czy ON. To tak dla pewności. Tytuł tematu i pierwszy post jest o klasycznej bolączce skrzyni IB5, silnik benzynowy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.