Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Światła do jazdy dziennej jak zamontować? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=78178)

eclipse 10-02-2014 22:30

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Oryginalne ledy po lifcie ( bo są dwie wersje) są dużo mocniejsze bo maja po 8 Wat każda z lamp . A te jak widzę tylko 4 W.
Do zderzaka będą pasowały idealnie
bo są do tego stworzone - również do S-max .
Jeśli ktoś chce zobaczyć jak zamontowane mam lampy ori. z 2011 r. do mojego przedliftowego maxia .to odsyłam do mojego profilu (galeria ) ..

sebagerau 16-02-2014 18:11

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Matius86 19-02-2014 20:21

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Koledzy gdzie znajde plus ze stacyjki przycisk Power pod przednia maską w bezpiecznikach w Mondeo 2008 przed liftem, czytałem wypowiedzi ale nigdzie nie znalazłem, a chce podłaczeyć moduł pod plus ze stacyjki.

kopydleusz 20-02-2014 11:58

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Przeczytaj wątek - plus masz na jedym z kabelków w przednich lampach

ccLot 20-02-2014 13:24

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Zdaje się, że to pin nr 13 w lampie, ale w skrzynce bezpieczników też jest puste złącze z plusem po stacyjce - F34 (przynajmniej u mnie tam jest).

rzeczka0311 04-07-2014 09:27

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Kolegowie a co myślicie o dziennych OSRAM LEDRIVING PX-4 6000K...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Montował ktoś takie w Mondku?

Drugi typ (sprawdzony już na forum) to NSC 506 HP:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Te skośne krawędzie świateł Osrama mogły by fajnie pasować do grila (na poziomie czujników park) Tylko nie są z kolei wypukłe jak 506HP.

Bump: Mam jeszcze pytanie do kolegi ZEMBER który zrobił takie piękne Foto-Story z montażu;)
Czy musiałeś modyfikować/wycinać plastik maskujący który znajduje się za kratką? Tak jak robił to kolega ALECKI?

pawelmisiek 04-07-2014 11:40

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Tez sie przymierzam do kupna swiatel Led i ja chyba wezme ten drugi model z racji ze fajnie sie wkomponuje do zderzaka ,a zamontowac chce w drugim rzedzie kratek patrzac od dolu obok czarnych czujnikow w sam raz tam wejda :) Ale poczekam na opinie ekspertow , ktore lepsze, pozdr.

siwy05 04-07-2014 11:59

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Ja polece model NSSC Vertex 507HP wchodzą na wcisk w kratki grilla na dole, później zrobie foto i wrzucę na forum, ten model jest sprawdzony, jeździ w moim byłym focusie już 3 lata i nic mu nie dolega. Teraz jest też model z homologacją na postojowe (przygaszają się po zapaleniu świateł mijania). [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rzeczka0311 04-07-2014 12:15

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
NSSC 507 HP Jak dla mnie za długie, szukam czegoś do 160 mm.
Ale wrzuć fotki może się przekonam;)
Cytat:

Napisał siwy05 (Post 2236253)
przygaszają się po zapaleniu świateł mijania

tzn?
po włączeniu świateł mijania mają zupełnie nie świecić.

Najlepiej gdyby dało się zrobić tak, żeby na uruchomionym silniku w poz. "0" włącznika zupełnie nie świeciły ledy, tylko załączały się gdy przekręcimy wyłącznik na poz. "AUTO" jak jest jasno. Ale podobno tak się nie da....;(

siwy05 04-07-2014 12:50

Odp: Światła do jazdy dziennej
 
Cytat:

Napisał rzeczka0311 (Post 2236271)
NSSC 507 HP Jak dla mnie za długie, szukam czegoś do 160 mm.
Ale wrzuć fotki może się przekonam;)

tzn?
po włączeniu świateł mijania mają zupełnie nie świecić.

Najlepiej gdyby dało się zrobić tak, żeby na uruchomionym silniku w poz. "0" włącznika zupełnie nie świeciły ledy, tylko załączały się gdy przekręcimy wyłącznik na poz. "AUTO" jak jest jasno. Ale podobno tak się nie da....;(

Tak jak pisałem mają one też wybitą homologację na światła postojowe, stąd przygaszają się, zamiast całkowicie gasnąć


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.