Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=259839)

aldii 05-03-2017 10:11

Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
1 załącznik(i)
Jak wymontować panel przy dźwigni zmiany biegów. Część skórzana jak i srebrna wokół drążka łatwo wyjąć, pod spodem dwie śruby. Jednak dalej siedzi mocno. Czy są gdzieś jeszcze jakieś śruby. Boję się połamać zatrzaski. Chcę się dostać do czujnika temp./wentylatorka, który hałasuje.

tacim 09-03-2017 15:11

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może to Ci coś da (tylko nie uzywaj noży itp do tego są pajne plastikowe narzędzia - jak nie miałem to często brałem delikatną skrobaczkę do szyb)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

aldii 09-03-2017 15:39

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Dzięki, ale w Kudze jest całkiem inaczej.

marel12467 09-03-2017 20:16

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisał aldii (Post 2764421)
Dzięki, ale w Kudze jest całkiem inaczej.


Może się przyda S-MAX [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


jest i kuga
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nie wiem czy dobrze rozumiem , ale czy chcesz wyjąc panel gdzie jest radio i climatronic ? jeśli tak musisz wyjąć radio i sam panel klimy , jak wyjmiesz radio powinny być pod nim dwie śruby jak dobrze pamiętam , tutaj widać jak jest mocowana [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chyba że to chodzi o ten plastikowy element w koło o strukturze podobnej do skóry , to koło schowka trzyma się on na spince z drugiej strony koło kierownicy tak samo , później łączy się w całość z tunelem środkowym , jest wsunięty w otwory a czy dalej są jakieś śruby to nie wiem tutaj podrzucam fotkę wyjętego całego tunelu

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...9312/big/1.jpg

tutaj z innej perspektywy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


i tutaj z innej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

d3bian 09-03-2017 20:33

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
panowie pytanie jest odnośnie zupełnie czegoś innego...
gdzieś w dziale fotorelacje z napraw był [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].
ale to chyba jednak błędny trop bo patrząc na zdjęcie z posta wyżej to jeden zespolony element :(

marel12467 09-03-2017 20:41

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisał d3bian (Post 2764657)
panowie pytanie jest odnośnie zupełnie czegoś innego...
gdzieś w dziale fotorelacje z napraw był tutorial chyba przy wymianie pct w c-maxie.

chodzi ci o nagrzewnicę pomocniczą ?

d3bian 09-03-2017 21:14

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zniszczyłeś system :)
tak tutorial o którym mówiłem byl z przed lifta ;/
a teraz mi uświadomiłeś że u mnie jest tak samo jak u kolegi ;/
czyli żeby się dobrać do gniazda zapalniczki trzeba to wszystko zdemontować? szok
a mnie czeka właśnie montaż pct...załamałem się właśnie :)

aldii 10-03-2017 16:20

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Chodzi mi tylko o wyjęcie tego siwego elementu pokazanego strzałką, w który wchodzi srebrny plastik z mieszkiem do biegów. Czy aby to wyjąć trzeba rozmontować cały środek, czy trzeba wyjąć cały panel z radiem?

Bump:
Cytat:

Napisał marel12467 (Post 2764642)
jest i kuga
https://www.youtube.com/watch?v=TGilINOLer0

Ten element jest prosto wyjąć ale zależy mi aby wyjąć ten siwy pod spodem, w który on wchodzi.

tedi_k 10-03-2017 17:11

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Ten "siwy" element jak go nazywasz jest moim zdaniem łatwiej wyjąć niż ten z mieszkiem... Siedzi na samych zaczepach.

aldii 10-03-2017 17:26

Odp: Jak wyjąć panel środkowy, element pokazany na zdjęciu
 
Tak tylko gdzie one są i jakie. Łatwo jest połamać i wtedy już się nie złoży jak należy. Na zdjęciach na allegro prawie zawsze jest z tunelem środkowym. Chcę się dostać do wiatraczka/czujnika temp wewnętrznej, bo burczy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.