Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] wymiana złącza w oryginalnej wiązce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=297159)

Malchiki 12-06-2019 09:39

wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Witam,

Chciałem się podpytać specjalistów z tego forum, czy akceptowalna jest - wymiana złącza w oryginalnej wiązce - na inne o parametrach IP67?
Dlaczego chce to zrobic? Wpadłem na taki pomysł bo mam oryginalna wiązkę (tylne czujniki parkowania itp) - ale nie mam juz oryginalnej wtyczki dochodzącej do tej wiązki.
Czyli chcę pociągnąć CANa z BCMa do wiazki - ale zeby podłączyć się do tej wiązki muszę wymienić złącza (w moim wypadku chce użyc MTA KOMPLET ZŁĄCZE SUPERSEAL)

Jeśli jest jakis inny prostszy sposób to tez będę wdzięczny za rady:)

Pozdrawiam

dzwiedziu 12-06-2019 12:40

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Twój wóz - rob ra co chceta :-)
Rozumię że brakuje Ci tego gniazda co przechodzi przez budę od modułu parkowania, no niej wkładasz wtyk wiązki zderzaka z czujnikami? Jeśli tak to poszukam w domu, powinienem mieć.

Malchiki 12-06-2019 17:49

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
No wlasnie szukam takiej od Blissa - bo do parkowania jest ta duza glowna wtyczka a oprocz tego jeszcze mniejsza od blissa;) i tej mi brakuje;)

Pytanie bardziej od strony technicznej - czy takie rozwiazanie jak podalem wyzej jest ok:) @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - ale jesli mialbys taka wtyczke to z checia bym przygarnal na priv:)

dzwiedziu 12-06-2019 18:58

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Pokaż na foto którą masz we wiązce zderzaka, bo były dwie wersje, raz gniazdo a raz wtyk od strony nadwozia.

Malchiki 12-06-2019 21:04

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał dzwiedziu (Post 3141934)
Pokaż na foto którą masz we wiązce zderzaka, bo były dwie wersje, raz gniazdo a raz wtyk od strony nadwozia.

to będzie ta mniejsza;) - zdj w załączniku

dzwiedziu 14-06-2019 04:15

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Standardowa, z jaką ja się wielokrotnie spotkałem to dwu pinowa.

Malchiki 14-06-2019 06:03

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Ale to chyba 3 takie musialy byc. Przeciez do Blisa ida 2 Can’y - to juz sa 4 piny. Do tego zasilanie i gnd.

dzwiedziu 14-06-2019 12:42

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
Taaaa, ale tym dużym wtykiem, tym małym tylko zasilanie blis.

Malchiki 14-06-2019 12:49

Odp: wymiana złącza w oryginalnej wiązce
 
aaaa ok - to wszystko jasne. Sprawdzilem jeszcze raz na wszelki wypadek i u mnie ta wtyczka 6pin - to kabelki wszystkie sa od BLissa - a przynajmniej kolorystycznie sie zgadzaja;) No nic - będę kombinował w takim razie z nieoryginalnymi złączkami....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.