Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   [Ogólne] Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=184142)

Raf2pp 13-06-2013 23:09

Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
witam małe pytanko dzis czysciłem wtryski w 2.0 ropniak 2003 i mianowicie czy ich kolejonośc jest jakas ustalona bo auto po wymianie ani drgnie kreci ale jak martwe zero oznak zycia

dmisieekk 14-06-2013 07:04

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
Jak czyściłeś? Mówi się że dany wtrysk powinien iść na swoje miejsce. Odpowietrzyłeś układ? Nie kręć długo po pompę wykończysz i wtryski zapieczesz

cezarg1410 14-06-2013 08:07

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
każdy wtrysk ma swoją ustaloną kolejność i przypisany w to miejsce kod także jak najbardziej muszą być na odpowiednich miejscach. jak czyściłeś?...

wojtekjanus 14-06-2013 08:16

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
Cytat:

Napisał Raf2pp (Post 2029353)
dzis czysciłem wtryski w 2.0 ropniak 2003

Po pierwsze - czy tdci (CR Delphi), czy tddi (rotacyjny Bosch)?
Po drugie - co to znaczy "czyściłem"? Co robiłeś? I po co?

zaksiu1985 14-06-2013 08:36

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
Wygląda że poprostu kolego zapowietrzyłeś wtryski (jezeli jest to TDCI).
Teraz musisz je porozkręcąć i przemyć, niestety prawdopodobnie tego nie dasz rady zrobic samodzielnie.

Raf2pp 14-06-2013 11:39

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
wtryski delphi a no czysciłem wyciagłem bo chiałem je zalukac poniewarz drugi mi wywalało na kompie
czyli mowice kolejnosc popaprałem dodam ze na dezodorancie odpali ale po zgaszeniu nie da rady

zaksiu1985 14-06-2013 12:23

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
kolejnosc też ale on jest zapowietrzony!!!! jak bedziesz psikał spryem to zniszczysz do konca te wtryski.

Raf2pp 13-07-2013 17:40

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
nie wiem moze i jest lepiej troche km upłyneło ale wyłancza sie samoczynnie podczas jazdy mysle to pokodowac a jak nie to swap silnika bo koszta remątu pewnie małe nie bedą

toomi2 13-07-2013 19:08

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
Zobacz czy na pokrywie zaworów nie masz nalepki. Są tam kody wtryskiwaczy na każdy cylinder. Porównaj czy nie pomyliłeś miejscami. Nr na wtryskach masz od strony zaworów.
Sposób odpowietrzania masz pokazany tu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] koło 8:30 no chyba że paliwo z wtrysków też poszło i trzeba będzie je rozkręcać i skręcać na mokro

Tvvardy 13-07-2013 19:15

Odp: Mondeo Mk3 wtryski kolejnosc
 
Jeśli masz coś [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w takiej kolejności musi się zgadzać 1-3-4-2 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] dla porównania numer 1 wtryskiwacza.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.