Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2017- ] Dołożenie tempomatu i innych ficzerów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=277144)

leszcz 07-03-2018 17:02

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 2945305)
każdy ecoboost 1.0 w mk8 ma 6 biegów.

no to pewnie się da jak mają też ASS :)

boncio 07-03-2018 19:56

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Mają też ASS wszystkie 3 wersje.

tedi_k 08-03-2018 17:43

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 2944518)
... a to czemu nie (100->125)?...

Z bardzo prozaicznego powodu - nie ma czym wgrać softu PCM w MK8.
IDS już zupełnie nie obsługuje tego modelu, FDRS absolutnie nie dopuszcza takich kombinacji a UCDS na razie nie ma procedur obsługi aktualizacji modułów w MK8. Nawet ten z dnia dzisiejszego, wersja 2.0.003.005...:568:

Cytat:

Napisał leszcz (Post 2945316)
no to pewnie się da ...

Jak koledzy Rosjanie się sprężą i dodadzą stosowne procedurki do UCDSa...:D

tedi_k 08-03-2018 18:37

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Służę VIN do sprawdzenia co możesz - WF0JXXGAHJHE38581.
Wystarczy pewnie kalibrację PCM pobrać i sprawdzić czy się wczytuje do twojego wyposażenia.
Ja zgodnie z moją podstawową zasadą "nie wszytko co można zrobić - trzeba robić" po tych ścieżkach nie będę chadzał...
Będzie (pewnie wkrótce...) w UCDS obsługa aktualizacji modułów w MK8 - to zupełnie to wystarczy na moje potrzeby...8)
Świadomie nie chadzam po drogach Grześków Heko i TuneFORCE:one: I wszystkim nam z tym dobrze...

totek2 08-03-2018 21:09

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Jeżeli jest tak jak @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pisze że jest na sterowniku med17 to i u mnie można to zrobić.

TuneFORCE 11-03-2018 20:21

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
To tylko uważajcie, żeby ie dostać ok 40k zł kary za każdą jedną sztukę takiego "sprzętu" bo tunerzy, którzy płaca kilka tyś euro rocznie za aktualizacje ORYGINALNYCH programatorów w końcu stracą cierpliwość i zgłoszą takich wgrywaczy, gdzie trzeba.
We Wrocławiu swego czasu była taka akcja i wgrywacze popłynęli po jakies 50-200k pln

Wojtek Wawa 12-03-2018 19:45

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Dzięki za odpowiedzi, w takim razie będę czekać. BTW w ASO jednemu klubowiczowi zaoferowano taką usługę (100@125), będę uderzać w oficjalnym serwisie. Byłaby to dla mnie sprawa idealna, gdyby udało się zachować gwarancję - nie zależy mi na większym momencie obrotowym, tylko na mocniejszej górze (trwałość skrzyni/półosi, lubię kręcić silniki wysoko, gdzie mają smarowanie... i największą moc, fajnie będzie wyprzedzać TIRy na III biegu mając 25% więcej przy 5000 rpm).

totek2 12-03-2018 20:04

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
A w którym ASO padła taka propozycja jak można wiedzieć?

tedi_k 12-03-2018 21:12

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Cytat:

Napisał totek2 (Post 2948195)
...którym ASO padła taka propozycja ...

Obstawiam w ciemno, że handlowiec wie o istnieniu Marcina @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , tylko nie skonsultował czy to akurat przestawienie też jest w "ofercie"...:D

"Znające" mnie ASO parę już razy wpuściły się w maliny nie konsultując czy na przykład w Trasicie z 2.0TDCi Euro6 też da się coś zrobić metodą "jak z fabryki"...:wink:

wowo213 12-03-2018 21:45

Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów
 
Ja powiem wam,że jak byłem w salonie w Tychach to gość powiedział mi o możliwości zwiększenia mocy.Tylko nie byłem tym zainteresowany,więc nie dopytywałem czy to oni by robili,czy trzeba by do kogoś jechać.Mówił jedynie,że mają jakiegoś gościa od tego :)

Znowu w Bielsku jak pytałem o kamerę cofania to dostałem odpowiedź,że mogą dołożyć ale,że będzie w lusterku,a nie na ekranie 8*,więc odpuściłem w sumie do małego auta jest niepotrzebna g:P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.