Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [Escape - Kuga USA] Czy błotniki przód i drzwi lift są takie same? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=242285)

terrano@poczta.onet.pl 08-04-2016 14:05

Czy błotniki przód i drzwi lift są takie same?
 
Witam, uciekam się do wiedzy i doświadczonego społeczności z tego forum z prośbą o pomoc w temacie wymiany drzwi w Ford Escape II na drzwi od Ford Kuga MK2.

Sprowadziłem sobie Forda Escapa z USA i miało być różowo bez problemowo ,a wyszło jak zwykle....... . Przyjechał bez drzwi kierowcy i kupiłem drzwi od Kugi MK2 (bo myślałem, że będą pasować - tak pisze ford, że są to już auta na tych samych częściach). Okazało się, że wiązka elektryczna w drzwiach kierowcy jest inna i nie można jej sparować z wiązką z samochodu.
Wersja USA Escape ma kodowanie drzwi na pasku z kodem i pewnie z tym jest problem.

Czy ktoś Was przerabiał już taki temat i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem - będę bardzo wdzięczny.


Pozdrawiam Paweł

Yakac 08-04-2016 18:41

Odp: Ford Escape - wymiana drzwi od Kugi
 
Ja miałem wymieniane drzwi bo były porysowane i wolałem wymienić zamiast szpachlować. Wiem tylko, że wiązka do lusterka (mam z Blisem) tez miała inną ilość pinów i trzeba było przerabiać.

terrano@poczta.onet.pl 08-04-2016 19:23

Odp: Ford Escape - wymiana drzwi od Kugi
 
OK dzięki ..ale ktoś Ci przerabiał tą wiązkę ? Czy wymieniłeś na właściwą z Escape ? Drzwi miałeś od Kugi europejskiej czy Escapa z USA ?

kuba0005 09-04-2016 07:35

Odp: Ford Escape - wymiana drzwi od Kugi
 
Bierze się schemat i jedzie po kolei.

Yakac 13-04-2016 18:29

Odp: Czy drzwi podejdą do wersji Escape ?
 
Moje drzwi były z europejskiej Kugi i wiązka była przerabiana ale jak to ci nie powiem bo to elektrycy robili. Np. liczna pinów lusterka była większa niż w wersji europejskiej (mam lusterko z podświetlaniem, blisem, podgrzewane).

luki101 05-05-2019 21:23

Czy błotniki przód i drzwi lift są takie same?
 
Cześć,
Czy błotniki przód i drzwi w mk2 i mk2 lift są takie same?

Escap 06-05-2019 08:55

Odp: Pokrewność czesci mk2 i mk2 lift
 
Tak są identyczne - różnią się tylko przednim zderzakiem, maską i lampami

luki101 06-05-2019 15:36

Odp: Czy błotniki przód i drzwi lift są takie same?
 
Ok, dziękuję

riki50 26-02-2020 21:38

drzwi kuga/escape
 
Witam, mam Escape z 2017r. z USA i muszę prawe przednie drzwi wymienić. Czy drzwi z Kugi podejdą i czy z przed liftu będą pasować czy muszę szukać z tego rocznika i wyżej. Pozdrawiam

fido 27-02-2020 13:39

Odp: Czy błotniki przód i drzwi lift są takie same?
 
Ja w Escape z 2018 kupiłem normalne drzwi i pasują bez problemu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.