Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Programowanie pilota - tylko jednego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=230923)

airmate 20-09-2015 16:00

Programowanie pilota - tylko jednego
 
Koledzy mam pytanie dlaczego mogę zaprogramować tylko jednego pilota. Mam dwa piloty i jeden jest nie aktywny, jak go zaprogramuję zgodnie z instrukcją 4x przekręcić kluczyk z 0 do 2 pozycji wyjąć kluczyk wcisnąć przycisk na pilocie i ponownie przekręcić z 0 do 2 pozycji to pilot się programuje i działa natomiast drugi, który działał przestaje działać i tak w nieskończoność jak jeden działa to drugi przestaje - czy robię coś źle ?

mm32 20-09-2015 16:08

Odp: Programowanie pilota - tylko jednego
 
Po procedurze 4x od 0 do 2 naciskasz najpierw przycisk na 1 pilocie i następnie na 2 pilocie i masz dwa zaprogramowane ;).

t.runo 21-09-2015 10:54

Odp: Programowanie pilota - tylko jednego
 
czytałem kiedyś że można zaprogramować 2 kluczyki i w tym artykule ostrzegali że po skopiowaniu dodatkowego klucza np podczas wizyty w warsztacie jeden z kluczy przestaje działać. Mogło by to dowodzić że złodzieje mają kluczyk do twojego samochodu, i czekają na okazję. Czy ostatnio nie zostawiałeś samochodu w warsztacie czy myjni?

tedi_k 21-09-2015 11:51

Odp: Programowanie pilota - tylko jednego
 
Cytat:

Napisał t.runo (Post 2458191)
czytałem ...

Dotyczyło to programowania IMMO a nie programowania pilotów centralnego zamka.
Jak napisane wcześniej - programowanie pilotów do zamka centralnego musi być wykonane dla WSZYTKICH pilotów na raz. Jeśli zaprogramujemy tylko jeden, to pozostałe poprzednio zaprogramowane przestaną działać.

airmate 21-09-2015 18:54

Odp: Programowanie pilota - tylko jednego
 
Dziękuję kolego mm32 - według twojej podpowiedzi wszystko działa jak należy

sabastek81 03-12-2017 14:35

Problem z kluczykiem Mondeo MK4
 
Witam
Mam dziwny problem z kluczykiem do mojego Mondeo MK4.
Padła mi bateria którą wymieniłem. Po wymianie kluczyka kluczyk działa dziwnie - czasami jak wsadziłem baterię to działał. Ale po chwili przestaje. I wtedy co najdziwniejsze - jak otworzę samochód drugim kluczykiem to ten od razu zaczyna działać a jak nie użyje to w ogóle nie reaguje kluczyk.
Może miał ktoś coś podobnego i wie jak pomóc.
Dodam że próbowałem 4 razy zrobić przełożenie kluczyka od 0 do II ale ten sposób coś nie działa albo ja coś źle robię. Czy jak tak programuje kluczyk to auto powinno wydać jakiś dźwięk?

sabastek81 05-12-2017 13:00

Odp: Programowanie pilota - tylko jednego
 
Pochwalę się że sobie poradziłem - pomógł najprostszy sposób - rozłączenie akumulatora na ok 50 min i po podłączeniu wszystko działa


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.