Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=171065)

mariolka167 06-12-2012 21:41

cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
Witam wszystkich!

Do mojego autka dluzszy czas nie dolewalam zadnego plynu do spryskiwaczy bo pogoda byla ok. No ale przyszedl teraz okres zimowy i niestety to konieczność tym bardziej ze codziennie pokonuje spory odcinek do pracy. Kupilam wiec plyn nalalam i nie musialam dlugo czekac jak przy lewym kole zobaczylam strumien "wylewajacego sie" płynu :( oczywiscie z tych 3 litrow co juz nalalam nic nie pozostalo w kilka chwil.
Proszę o podpowiedz co moze byc przyczyna?

espaniol 06-12-2012 22:47

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
dwie sprawy albo jest pekniety lub wyskoczyl silniczek
trzeba sprawdzic

wojtekn 07-12-2012 07:54

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
Jeszcze może być, jeżeli masz czujnik, który informuje cię o niskim poziomie spryskiwacza to przez niego może cieknąć lub z uszczelki pod nim. :wink:

mariolka167 07-12-2012 23:20

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
czujnika to chyba nie mam, bo nic mnie nie informowało do tej pory o niskim poziomie płynu.
A jeśli chodzi o sprawdzenie to chyba bez warszatu sie nie obejdzie? :( I jesli pekło coś faktycznie to jaki to będzie koszt naprawy? a watpie by mogła w tym wypadku skorzystać z gwarnacji?

Miraks 08-12-2012 07:27

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
Próbuj w ASO - z tego co widzę po dacie produkcji masz jeszcze dwuletnią gwarancję producenta. Uszkodzenie, które opisujesz nie powstało przecież z winy użytkownika czy np. uderzenia kamienia.

tomaszjan31 26-12-2012 22:09

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
Miałem ten sam problem... płyn stopnowo wypływal dolem w okolicy lewego kola,cała zawartośc zbiornika w jeden do dwoch dni. Jezdziłem do aso kilka razy i nie znalezli usterki choc rozebrali pół przodu, za czwartym razem sam zaczołem grzebac i okazalo sie ze cieklo z przewodu spryskiwaczy reflektora

tomaszjan31 09-03-2013 20:35

Odp: cieknacy zbiornik plynu do spryskiwaczy
 
[QUOTE=mariolka167;1916898]Witam wszystkich!

Do mojego autka dluzszy czas nie dolewalam zadnego plynu do spryskiwaczy

Nic nie piszesz jak sie sprawa z nieszczelnością zakończyła....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.