Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=269884)

Czarnecki 19-09-2017 12:12

Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Cześć,

mam S-Maxa z nagłośnieniem Premium i Subwooferem w bagażniku, przez co niestety brak koła zapasowego... Nie szukałem dokładnie, ale gdzie w tej opcji znajduje się zestaw naprawczy koła w razie nieprzyjemności z kapciem?

Pozdrawiam serdecznie!

stingerA6 19-09-2017 12:14

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Schowek pod nogami pasażera w drugim rzędzie, prawa strona

latar 19-09-2017 12:30

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Koła zapasowego i tak nigdy nie było ;)

Speedo 19-09-2017 12:40

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
a subłofer nie był w bagażniku tylko za siedzeniem po lewej

Czarnecki 19-09-2017 15:45

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Czy korzystał ktoś z Was z tego zestawu naprawczego i zdało to egzamin? Zastanawiam się nad kołem zapasowym... Kiedyś innym autem najechałem na wysoki krawężnik i opona przednia uszkodzenie boczne, czy w takiej sytuacji zestaw naprawczy pomoże? Chyba nie... tylko koło zapasowe lub chociaż dojazdówka ;)

Voku 19-09-2017 16:00

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Naprawczy jest do małych dziurek (wkrętów, gwoździ, itp) jakiś dużych rozdarć nie załata, a tym bardziej bocznych których chyba nic i nikt nie łata.

bzyq81 19-09-2017 19:38

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
Tez mnie to śmieszy. Takie ogromne auto a brak wnęki na kolo. Zestaw naprawczy ratuje przy drobnych dziurkach. Większe załatwia assistance. Jak nie masz LPG możesz zamiast butli powiesić dojazdowke;)

Wysłane z Tapatalk

Speedo 19-09-2017 21:15

Odp: Subwoofer w bagażniku, gdzie znajdę zestaw naprawczy?
 
tutaj masz obszerny temat o tym: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Dynia 12-04-2023 13:48

Wyposażenie
 
Cześć,

w sumie to nie wiem w jakim dziale napisać.

Od niedawna jestem posiadaczem S-maxa i zauważyłem że z tyłu w schowkach pod nogami pasażerów jest pusto, a z tego co wiem to powinny tam być zestawy naprawcze. Mógłbym prosić o jakieś zdjęcia co powinienem skompletować aby było wszystko jak należy.

Dziękuje i pozdrawiam

Parch 12-04-2023 14:08

Odp: Wyposażenie
 
I bardzo dobrze, że tam nic nie ma. Woda z cieknącej tylnej klapy wypełni te przestrzenie idealnie.:619:




EDIT: Zrób zdjęcia prawego i lewego schowka, to kompleksowo się napisze, czego brakuje. Bo jak masz wszystkie styropiany, to "wystarczy" dokupić np. kompresor, lejek, ucho holownicze, trójkąt. Jak "pusto" oznacza sam dywan, to trzeba także dokupić styropiany.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.