View Single Post
Stary 06-01-2010, 17:27   #7
Dinar
ford::professional
 
Avatar Dinar
 
Zarejestrowany: 28-11-2007
Skąd: Kudowa Zdr.
Model: FF1+S-Max-Fiesta
Silnik: 2,0TDCI 130 aut - 1,4 TDCI
Rocznik: 2008r titan.- 2002r
Postów: 1,964
Domyślnie Odp: uszczelka pod głowicą czy pompa wody padła ?

Cytat:
Napisał admd1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mam następujący problem w moim focusiku z nadmuchów w kabinie leci zimne powietrze, wskaźnik temperatury po przejechaniu kilkunastu kilometrów na trasie wskoczył na czerwone pole. Zatrzymałem się podniosłem maskę w zbiorniku wyrównawczym coś tam bulgotało ( nie gotowało się), a chłodnica była zimna. Czy uszczelka pod głowicą czy pompa wody padła ???
To wygląda mi na brak płynu,za mały stan,nie piszesz czy to po nocnym postoju jechałeś i nie wiadomo czy stan płynu był, u mnie obudowa wentylatora przetarła jeden kanalik w chłodnicy i płyn po nocy uciekł trochę, nie było obiegu i tak miałem,lekkie zagrzanie nie uszkodzi silnika zwłaszcza jak ma już po stu tysiacach.A może termostat.
Dinar jest offline   Odpowiedź z Cytatem